Nişan ev nişanında ne giyilir lütfen yardım

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
benim nişanım da evde olacak şekerler ama ben normal elbiseyle kabarık nişan kıyafetleri arasında kaldım. normal elbiseyi herkes giyecek o gün ben özel olmalıyım diye düşünüyorum. sizce hangisi daha uygun olur yaa

canım ben etek ceket giymişttim sadece ama kaliteliydi icine güzel bi straplez bluz gitmiştim

İnanın hakan yıldırım koleksiyonu süper arkadaşım yeni nişanlandı süper süper param var diyosanızda network ü öneririm orda da süper ev nişanında giyilecek elbiseler var eğer aile tutucuysa kesin uzun bir elbise bak nar çiçeği elbisesi hakan yıldırım ın süper

bunlar çok günlük yaa ben bunları istemeye gelirlerken giyebileceğimizi düşnüyorum. yani 1. saks mavi olan sadece istemeye gelirken giyilebilir.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 345653
benimki de evde olcak canm bu elbiseyi aldım bende

aklımdan lacivert rengi ne zaman geçirsem ne renk ayakkabı giyerim altına diye vazgeçiyorum. benimki kahverengi sevmiyor, ayrıca çok kışlık kalabilir, camel rengi çok açık kaçar gibi geliyor, siyah desem onu da uyduramıyorum, siz ne renk ayakkabıyla giydiniz/giyeceksiniz acaba, görünce sormadan edemedim:26:

tabii ki de işlemesine uygun olduğunda güzel duracağından parlak gri bir ayakkabı çok hoş olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…