Nişan evde nişan

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

umutkubra

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2010
206
1
kzlr bana yrdm edin:KK43: evde nişanm olck kısmetse temmuzun 3. haftası fln .. ama nasl nşnlk alcm saçm nsl olck blmiorum:KK43: müzikleri ble seçmedm daha ..:KK50:

kzlr bana yrdm edin:KK43: evde nişanm olck kısmetse temmuzun 3. haftası fln .. ama nasl nşnlk alcm saçm nsl olck blmiorum:KK43: müzikleri ble seçmedm daha ..:KK50:

çok kabarık bişey alma derim ewde olucaksa raahat edemessin....başın açıkmı kapalımı onuda yazarsan onu bilerek daha doğru hareket ederiz kıyafet ve saç modeli seçiminde şimdiden hayırlı olsn

Benimde haftaya olacak. Kaç kişilik nişanın canım? bizimki aile arasında olacak. O yüzden müzik felan olmaz galiba. Netten müzikler indirebilirsin. Kıyafetinde abartılı olamyan bir elbise seçebilirsin.

başın açıkmı canım normal bi abiye giy işte kabarauık olmaz zatne bide ne müziği onu anlamadım bence öle bişey yapmayın ya evde müzik mi olurmuş:KK53:

canım telaslanmana gerek yok benımde evde olmsudu aıleler es dost kalabalıkdık ama guzle oldu kıyafetıme gelınce ben ıcıme pullu askılı bı kıyafet ustune gulkurusu ceket altınada sık bı kumas etek aldırtmısdım hem evde dıye hemde ılerde gıyerım dıyerekden sacımıda uzun oldugu ıcın tepeden topuz yaptırmsıdım muzıge gelınce ne sevıorsanız yanı ne tarz oyunları mesela bız mısket cok vardı sonra mezdeke falan oyun havaları koymusduk :KK70: sımdıkden hayırlı olsun canım

canım telaslanmana gerek yok benımde evde olmsudu aıleler es dost kalabalıkdık ama guzle oldu kıyafetıme gelınce ben ıcıme pullu askılı bı kıyafet ustune gulkurusu ceket altınada sık bı kumas etek aldırtmısdım hem evde dıye hemde ılerde gıyerım dıyerekden sacımıda uzun oldugu ıcın tepeden topuz yaptırmsıdım muzıge gelınce ne sevıorsanız yanı ne tarz oyunları mesela bız mısket cok vardı sonra mezdeke falan oyun havaları koymusduk :KK70: sımdıkden hayırlı olsun canım

canım ya evde nişan olunca çalgı oluyomu gerçekten

canım ya evde nişan olunca çalgı oluyomu gerçekten

:KK70: nıye olmasın kız nısan bu egelenıcen tabı ne o oyle oturmaya geldık gıbı tak yuzugu oldu bıtı ıkı lak lak aaa:KK70: bızım ev kendımızıdndı yabancı kımse olmadından acdık son ses muzıgı koptuk vallaha:KK70: ben bı ara ıyıce kopmusum ablam cagırdıda kendını topla demısdı :KK70: kasedı ızlınce fark ettım :KK70: arkadasımla karsılıklı bayag bı kopmusuz kop kop sarkılarda :KK70: kaynanmda bana bakıor :KK70: zavalım oan nasıl gelın bu demsıdır kesın :KK70:

açıgm arkadaşlr bn ama askılı vb seylr gymem .. evt kabarık olmyn sade bi nişanlk alcm .. saçımıda stresten gttm kestrdm:KK43: omuzlrmn üstnde inş topuz olur saçlrm.. ii dileklernz içn hepnze ck teşekkür ederm arkadaşlr.. müzk bn istyrm erkklr kmşumzda olck liseden arkdşlrm fln olck oynanır yani ama sözlmn tarafı braz oyun havasına gelemeyen insanlr bu yüzden sıkıntılym:KK43:

bi de dun hesapladk sırf bzm tarf 100 kişi oluyr :S onlrdnda 50 glse 150 .. ayrı ayrı ble olsa nsan takılacagı zmn nasl sgcaz eve:KK43: .. ya aslında stres yapmamın nedeni her iki tarafnda hçbişy bilmeyişi:KK43: sözmdede herşy kopk kopuk olmştu khveyi vrdm gtrdklri çikltyı unuttum onu en sn vrdm kmse bi trlu knuya gremedi .. şöle ne yapılck tam sırasnı yazablr msnz bana:KK43:

bi de dun hesapladk sırf bzm tarf 100 kişi oluyr :S onlrdnda 50 glse 150 .. ayrı ayrı ble olsa nsan takılacagı zmn nasl sgcaz eve:KK43: .. ya aslında stres yapmamın nedeni her iki tarafnda hçbişy bilmeyişi:KK43: sözmdede herşy kopk kopuk olmştu khveyi vrdm gtrdklri çikltyı unuttum onu en sn vrdm kmse bi trlu knuya gremedi .. şöle ne yapılck tam sırasnı yazablr msnz bana:KK43:

Duzgün yazabilirseniz yardımcı oluruz hiç bir şey anlamadımm?

Tatlım öncelikle şimdiden hayırlı olsun ama 150 kişi falan diyorsun evde nasıl olacak ben anlamadım.

canm erkekler komşumuzda olcak buyuk ihtimal kadınlrda bizim evde .. nişan takılacagı zaman herkes bizim eve gelcek inş sıgarz:KK43:

bence sıgmanız cok zor dışarda bi yerde yapma imkanınız varsa cok daha iyi olur eviniz ne kadar büyüklükte bide o önemli mesela benim nişanımda evde oldu yaklasık 50 kişi gelcekti 50yi gecti cünkü tahminiden fazla kişi gelebiliyo ve evimiz salon özellikle büyük olmasına ragmen sıgmakta zorlanıyosun 100 kişi sizin tafaf için cok gibi geldi bana ya sayıyı azaltmayı dene yada dışarda nişan düşün derim ben ne kadar erkekleri yan daireyede alsan cok kopukluk olur hayırlısıs olssun bu arada mutluluklar dilerim simdiden :) elbise işide cok zor kolay gelsin .. .)

evde ikram mutlaka olacak öyle değilmi ona yapılacak masrafa bi cafe yada dernek tutulsa ucuz yollu pasta kola ikramıyla hem daha güzel olur hem gönlünce eğlenirsin hem ev batmaz misafirlerde rahat ederler ailenle konuş istersen

canm erkekler komşumuzda olcak buyuk ihtimal kadınlrda bizim evde .. nişan takılacagı zaman herkes bizim eve gelcek inş sıgarz:KK43:

yine zor be güzelimm.Tabi evinizin konumunu bilemiyorum ama bence öyle..Bana kalırsa küçük bi salon tut yada şöyle kahve gibi biyer..iNTTEN de eğer salon olmzsa müziği böyle hallet.Benim nişan aile arasında müziksiz oldu.Kınada evdeydi müzik işini böyle hallettim.NİŞAN TEPSİNİ makası falan şimdiden hazırla sonra elin ayağına dolaşır..

daha hç ypmlaylım diolrdı da eve zor ikna ettm:KK43: sayısı azaltmaya çalşcm artık.. ikram olrk pide ayrn dşnüoruz tbi ttlısı flnda vr .. evt nişan makası tepsisini halletmem lazm:KK43: dha hçbişy ypmdm ya

X