eveet, işte bunu söyleyebiliyorum ! :)

mirinkirinederim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2011
120
2
yıllarca gerek ilköğretm deyken lise 1deyken gerek yakn zamana kadar olsun hep kilolu olduğumu hep. biraz daha kilo vermem gerektiğini düşünüyordum ta ki yazdan beri.. Kızlar bunu diyebilmek gerçekten çok güzel bi hismiş. ben vücudumu çok seviyorum.ince bacaklarım ok ama kalı da değiller. belki dümdüz bi karnım yok ama gayet de tatlı olduğunu düşündüüğüm minik bi göbeğim var :) gögüslerim de normal 80-85 arası. yazın kilo verip 50ye kadarinmiştim. buraya da yazmıştım hatta. bu süre içinde 2 kilo alıp bi kiloyu geri verdim ve vüdcudum oturdu resmen) . gerçekten kendimi seviyorum diyebilmek çok güzel. hiç birimiz illa mükemmel olacağız diye bir kural yok ,kendinize aynada baktığınızda mutlu olabiliyorsanız o sizin için idealdir illa 34 bedenlere sığmak gerekmiyor ya da küçük bi popoya sahip olmak :) çevremdeki yakın arkaşlarım da asla kilo alma diyorlar.cinsiyet olarak ayırmadan :)
diyet öyküsü değil belki ama benim için bir başarı öyküsüdür bu :) Kendinizi sevin, herkes sizi böyle daha çok sevecektir. iyi günler..:kk77::kk77:

Son düzenleme:
50 kiloya kadar inmişsiniz zaten elbette ki artık kilo vermemelisiniz :KK5: Ben hiç kendimi seviyorum demedim. Diyemedim. Ben napıcam 65 kiloyum napıcam ben :KK5: Hayatım boyunca hiç çıtır olmadım hep sen biraz kilo versen çok güzel olcak palavraları. Tek zayıflığım şişman olmamdı:KK5: Nasıl kilo vericem ve nasıl bunlar kalıcı olucak hiiç bilmiyorum çok üzülüyorum burayı da tesadüf okudum tesadüfe bak :KK43: :KK4: ŞİŞMANIM!!!!

bu duyguyu bende yasamıstım 3 sene once 15 kılo verdıgım zaman :)
sımdı hepsını gerı aldım ama kendımı cooook sevıyorum kalcalarım bıraz daha kucuk olsaydı ıyı olurdu tabı ama olsun yınede sevıyorum kendımı :KK16:

X