Evi cekip ceviremiyorum!!!

Geçmiş olsun. Ne olursa olsun aranızda, "aldatmak" çok iğren. Allah kocanı ıslah etsin. Ömrü boyunca mutu yuva göremez o daha. Aldatılmaya boyun eğmemişsin. Takdir ediyorum seni. Acıma sakın kendine. Acınacak durumun yok. Güçlüsün. Kendi evini açmışsın. Herkes yapamaz. Kendine zaman ayır kendini şımart. Yine evlenirsin. Ama daha önce eşinin ihanete boyun eğmemeiş güçlü bir kadın olacaksın hayatına girecek insanın gözünde. sana aynı şeyi yapamayacaklar.

Eşin çok pişmandır seni kaybettiğine ama söylemez tabi. Ne hali varsa görsün. Çok kızdım ona. Boşver onu.
Birde sende durum nasıl bilmiyorum ama bazı insanlardan duyuyorum "aldatmış adam ama kadın kimbilir ne yapıodu adama" mantığında. Yuhh. Kıskançlık bu fesatlık. Ne yapacak kadın adama. Adamın ahlakı bozuk. Sakın kendine kusur bulma bu konuda. He evliliğinde senin de hataların olabilir onlardan ders almışsındır zaten ama aldatmak senin hatanla alakalı bi şey değil. tamamen erkekle alakalı. bugün evdeki sorunu bahane eder. yarın karısının hamileliğini, öbür gün kaç senedir aynı kadın kavga bile etmiyoruz sıkıldım der.... ohoo onlar bahane ahlaksızlıklarına. illa bahane uydururlar.

Yeni evin hayırlı olsun. Kafana göre döşe. Kafanı dinle. seni hakedecek biri çıksın karşına inşallah. mutlu ol bundan sonra.

valla benim kocam işte o hayatta bardağını gömleğini ayakkabılarını yerine koymayan erkeklerden. çok zor arkadaşlar. tamam bende biraz dağınığım ama yine ben topluyorum üşenmiyorum. keşke kocamda biraz titiz demiyelimde toplu olsaydı. bana çok faydası olurdu.

missplayfull geçmiş olsun. ama hayat sona ermedi ya. ümidini hiç bir zaman kırma. sen yine düzenini kur temizliğini yap güzel vakit geçir yeni evinde. evine çağıracağın arkadaşların ailen onlar için düzenini kur. eğer seni aldattıysa kendi kaybeder ne güzel bir bayansın. hayatın tadını çıkar. insanın karşısına ummadığı anda neler çıkıyor. gez toz arkadaşım HAYAT ÇOK GÜZEL ve herzaman sen istersen güzel olacak.

köpekte varsa işin zor canım,ev işi nankördür derler,her gün yapsan bitmez,ama düzenli evi olanlara hep imrenirim,gece saaatini kur.yarın önce camladan başlıycam de sonra süpür vileda yap banyoyu temizle,yemekte iki günlük yap..

Canim konu kapandi gecen seneydi o , artik kopek yok bekarim ev temizleme sorunujm yok haftada 1 gun bayan geliyor zaten tek kisiyim sorunum kalmadi.

Canim konu kapandi gecen seneydi o , artik kopek yok bekarim ev temizleme sorunujm yok haftada 1 gun bayan geliyor zaten tek kisiyim sorunum kalmadi.

ay canım bende ne diye açtıp ne okudum şaşırdım inana.. allah sana kolaylılar versin.. umarım çok güzel düzenli bir hayat kurarsın yeniden

bı yardımcı tutsan olmuyormu cnm ?bnm 7aylık oglum var butun gun ev supurup sılıyorum cam sılıyorum mutfagı cıflıyorum balkonları yıkıyorum toz alıyorum ben oyle dagınık evde yapamam cocuk olunca ısın daha kotu olur

Hortlamıs konuya hortlak bır yorum da benden gelsın :))

mıssplayful ,
en basta yazdıgını okudum da , yanyana komsular olsaydık evlıyken ,kesın kanka olmustuk !
Senın evle benım ev ,kardes sehır gıbı kardes ev ılan edılırdı kesın ...

Sımdı sen gıbı bende bosandım , ohh rahat ettım valla ..
Gercı bız ıkımız de keyıf ınsanıydık...

Hala dagınıgım ama cok mutluyum ..
Ne oyle ya , mılletın evıne bakıyorum ,hersey askerı duzen ıcınde dızılmıs , sabah kalkarlar her gun yer supurme, toz alma ...
Aman yazarken bıle ıcım daralıyor ,
al kıtabını yap kahvenı gec balkonuna be kadın,ruzgar vursun saclarına , gır dusuna kopuklu uzuuunn dusunu al , dunyaya bır daha mı geleceksın ??
O kadar yapacak seyler var su dunyada , mıllet gununun dortte ucunu ev temızlıgıne ayırıyor! Ertesı gun gene ,sonra gene, gene .......offffffffffff

bosverın kardesım , yerlerı en cok temızleyene musalla tasında madalyon takarak ugurlamıyorlar

ımkan varsa bır yardımcı tutarsınız haftada bir. yada bırgun ayalayıp esınle beraber sabahtan butun evı bı temızlersınız bırdahada cok fazla dagıtmamaya ozen gosterırsınız.. ondan sonra daha temız tutarsınız evı derlı toplu

dert edecek bir sey kalmamis arkadasim , merak etme
kiz bosanmis , ben de geyik olsun diye yazdim zaten , 2 senelik mezvu bu

bir daha evleninceye kadar , rahat missplayful ..

hatta simdi kiz okuyup demistir bile ,
evi de temizligi de batsin ,ohh be dunya varmis ,

hıcc gülcem yoktu:))) guzel yorum olmus

ben 18 yaşınadyım 1 senedir sevgilimle yani nişanlımla birlikte yaşıyorum ve tam bir senedir evin annesi benimki ki benmki azcık toz görse ama bak bak ne olmuş der. haytta benden pis bulaşıklı tozlu yerler kırıntılıt haytta alışık değlki ebn 17 yaşındayım ama koltuk altlarından tut tv altına vc banyonun duvarlarına kadar türlüsünden taze fasulyesine kadar utüsünden mutfagına kadar hepsssi ni bilirm. Canım biraz marifet ve yetenek meselesi. sen bilen ablalarından annden biraz yardım istesen sen evien adapte olamamışsın. ben kaldıgımız evimiz benim evim ya nasıl pi kalabilrki bikere nasıl pşis otura bilrsin. ben hyattta oluyorum yorgunluktan ama hertarfı toz alırım buaşık hallederim ortalıgı her yer dip bucak toparlarım sonr ayatarı uyurum banyomu yaaparım raht rahat kafa rahtlıgı sne evinide begnimseyememiş olabirsin.

Missplayful arkadasim ayni ben nediyeyim. Ögrenciyken hic takmazdim simdi de .. Annem evime gelirdi (temizlik hastasi). Durmadan laf sokardi (Köpek bile esinirde yatar) düsünün artik. Bende hic takmazdim. Erkek arkadasimdan ayrildim evim temiz olmaya basladi. Sanki insanin evi ruh halini belirtiyor. Benim o zaman kafam cok daginikti evde ona göre :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…