evim ve arkadaş ortamım.....

Elbet olur ya her insan onlar gibi değil ya .
Kuaföre gitsen orda mutlaka bulursun arkadaş falan .
Evinin yakınında mesire alanı park bahçe varsa git gez .[/QU

inan evimin yanında park alanı yok birde eşim benim düzensiz çalısıyor bi gündüz bi gece yada tam gün nöbetleri oluyor yani evin içinde tek başıma takılıyorum .... fazla derinlemesine bilmiyorum buraları bu yüzden eşim kursa bile yolladı ordan birkaç arkadaş buldum.... kuaföre sürekli giderim ordan buldum onlarla bir sorun olmadı geliş gidiş yaparım ararlar sorarlar beim sorunum eski arkadaşlar bekarken eşimde arkadaşlarıyla kankaydı aynı evde yaşıyorlardı bende arkadaşımla aynı aynı evde yaşıyoduk bunlardan sorun yaşadım canım:) yenilerde sorunum yok eskiler üzüyor....

Bazılarının eskimesi gerekiyor .
Fazlalık yapmasınlar .
Kimin ne olduğu çıkmış ortaya .
Sivastaysan çayını içmeye gelebilirim arada :)))
Pasta da yaparım bak sana :)

çokkk tşk ederim canım :)))) mesafeler olsada arada kk teşekkürler o güzel arkadaşlarla tanıştıyorki... canım gelmeye çok istekliler aradığımız zaman (ben veya eşim) hemen gelirler ama onlar arayıp gelin gidin demezler artık bende burdan sölenenlere dikkat edip ona göre hareket etcem aramayacam evime buyur etmeyecem:)))

O zaman sizin çevrenizdekiler hep hizmet bekliyor yani :)
Öyle de olmaz ama..
Arama görüşmek isterlerse onlarda davet ederler çok zor bir şey değil iki kişi ağırlamak..
Demek ki samimi insanlar değiller..
Daha yeni evlisin zamanla evinin oralarda gelişir farklı insanlarla tanışırsın.
İstanbul'un öteki ucundasın benim için :KK66:
Ama yakın olsam tanışmak isterdim :KK66:

Bazılarının eskimesi gerekiyor .
Fazlalık yapmasınlar .
Kimin ne olduğu çıkmış ortaya .
Sivastaysan çayını içmeye gelebilirim arada :)))
Pasta da yaparım bak sana :)
sendemi beni çağırmazdın amaaaa amaaaa ben elim asla boş gelmezdimmm :))) ama sivasta değilim canım ben istanbuldayım ama sivasta olsam herzaman beklerdim çokk tşk ederim :))))

♥gözyaşı♥;32446211 .!.:
O zaman sizin çevrenizdekiler hep hizmet bekliyor yani :)
Öyle de olmaz ama..
Arama görüşmek isterlerse onlarda davet ederler çok zor bir şey değil iki kişi ağırlamak..
Demek ki samimi insanlar değiller..
Daha yeni evlisin zamanla evinin oralarda gelişir farklı insanlarla tanışırsın.
İstanbul'un öteki ucundasın benim için :KK66:
Ama yakın olsam tanışmak isterdim :KK66:
çok tşk ederim canımm ben baya uzağım sanırım istanbuldan olsun burdanda olsa tanıdım seni ne mutlu bana :))) ama sanırım artık o arkadaşlara hiç ihtiyaçım kalmadı biraz önce halk eğitimden aradılar usta öğreticilik için başvuru yapmıştım kabul edilmişim yarın imzamı atmaya gidecem orda kursiyerlerim yeter sanırım bana :)))) :KK1::KK1:

sende anormallik yok kardeşim hatta fazla iyisinn ama karşına adam çıkmamış herkes iyiliğini kullanmış

çok tşk ederim canımm ben baya uzağım sanırım istanbuldan olsun burdanda olsa tanıdım seni ne mutlu bana :))) ama sanırım artık o arkadaşlara hiç ihtiyaçım kalmadı biraz önce halk eğitimden aradılar usta öğreticilik için başvuru yapmıştım kabul edilmişim yarın imzamı atmaya gidecem orda kursiyerlerim yeter sanırım bana :)))) :KK1::KK1:

Hayırlı olsun canım.

Anadolu yakasındayım ben o yüzden :)
Aslında son zamanlarda bende arkadaş eksikliği hisseder oldum lise arkadaşlarım hep başka şehirlere evlendi :KK43:

♥gözyaşı♥;32448103 .!.:
Hayırlı olsun canım.

Anadolu yakasındayım ben o yüzden :)
Aslında son zamanlarda bende arkadaş eksikliği hisseder oldum lise arkadaşlarım hep başka şehirlere evlendi :KK43:

tşk ederim canım benim :) evet baya bir uzağız keşkem işte yakın olsaydık :)

Valla adet görenek bilmeyen insanlara da denk gelmiş olabilirsin, belki senden kaynaklanan bir durum da olabilir, anlamak biraz güç :)

Aklıma şu geldi mesela; arkadaşınla konuşmanı anlatmışsın ya, bana biraz üstüne gitmişsin gibi geldi. Karşındaki fikrini sorar, o zaman konu tartışılır ama bazen sorulmadan ısrarla akıl verilmesi insanı itebiliyor. Ben de öyleyimdir... Bizim de evlilik sürecimiz biraz uzadı, benim "E siz de şöyle yapın böyle yapın" diye yorum yapanlardan koşarak uzaklaşasım geliyor misal :KK9: Kısacası demek istediğim konuşma içerisinde farketmeden insanları gücendiriyor olabilir misin? Yoksa bir iki neyse de, sürekli başına aynı şeyin gelmesi bana bunu düşündürdü.

Son düzenleme:
valla tatlım seni çok iyi anlıyorum... arkadaşlıklar evlendikten sonra bi değişiyor.... bilmiyorum kıskançlıklar mı araya giriyor ne oluyor ama üniversitedeki o samimiyet paylaşım iyi niyet ortadan kalkıyor çıkarcı ilişkiler bekliyor.... aynı şehirde yaşasan bile yılda en fazla 2 kez görüşüyorsun... eskiden hayal kurardık evlenince aynı şehirde olsak ne güzel görüşürüz sürekli falan diye şimdi aynı şehirdeyiz evliyiz.:.. ama sohbet azaldı, herşeye burun kıvırmalar başladı.... İyi niyetli insanlarla karşılaşırsın, karşılaşırız umarım.......

X