evim ve arkadaş ortamım.....

asiyeasya

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
80
0
merhaba kk bayanları burda dertleşmek çok hoşuma gidiyor ilk önce bunu dile getirmeliyim.... ben 1yıllık evliyim ailelerimiz farklı şehirlerde bizde gurbetteyiz.... şimdi konuma geleyim.... ALLAHıma şükür evliliğimde sorunum yok mutluyum ama benim derdim eve gelen gidenlerde farkına vardığım... burda tanıdığım yok eşimin iş arkadaşları haricinde eşimin 3 tane samimi arkadaşı var (evlendiğim süreç içinde ne hayırlı olsun dediler nede bir hediye gördüm )bunlar bekarlar ama bekar ve erkek olduğu halde eşim oturmaya gelsinler dediği için 1 yıl içinde 8 veya9 kere eve buyur ettim ve elimden geleni yaptım yemek artı pasta börek ikramlıklarımda elimden gelenin fazlasıyla yaptım artı güler yüzümü hiç eksik etmedim her seferinde hasta bile olsam eşim için güler yüzlü nazik davrandım.... şimdi bu arkadaşları eşimden uzaklaştılar.....

sonra evli bir arkadaşı daha var iş yerinde yeni evli oda ben 1 yıllık evliyim oda yedi aylık neyse eşim şu arkadaşım evlendi gidelim evine hayırlı olsuna dedi gittim hediyemide alıp gittim neyse 1 1,5 hafta sonra ben evime buyur ettim ama elleri boş gene geldiler halbuki ben ondan 3-4ay önce evlendim neyse dedim pekte umursamadım bunlarada elimden geleni yaptım artı ben evle ilgili herşeyi çok severim yapim yiyeli edelim gezelim gülelim böyle şeyleri çok severim.... neyse 1 ay sonra falandı bu evimize gelen evli olan adamın eşini arayıp naptığını ne eetiğini sordum oda burda tekim çok sıkıldım falan dedi bende oturmaya çağırdım geldi bayan oturduk muhabbet ettik baya güzeldi güldük ettik işte ama o gidiş gitti 2,5 ay oldu ne aradı ne sordu bende yine benmi arayayım diye aramadım açıkçası..... bugün eşim işten geldi sabah bu evli olan arkadaşım benimle konuşmuyo uzak duruyo bana dedi biz bununla çok iyiydik dedi üzüldüm sadece dinledim....

neyse gelelim kendi çevreme teyzemin kzı var ablam gibidir herşeyimi bilir hatta evimi onunla yerleştirdim sadece o vardı neyse evimi yerleştirdik memlekete gittik düğün için iyiydik sonra ben evlendim 24 günlük evliydim bana geldi uzakta oldugum için 20 gün kaldı bende herşeyimi onunla paylaşırdım öz ablam gibiydi inan o seviyosa onu yaptımo gezelim dedi cıktık gezdik eşim sürekli gece nöbetleri oluyo gece bile dışarı çıkalım dedi eşim kızdığı halde eşimi susturdum yine ablamla dışarı çıktım yatak odamın kapısını dinlerken yakaladım yine güldüm geçtim .... oda burdan bi gitti gidiş o gidiş :KK43: ben onu kaç kere aradım tele bakmadı 1 kere baktıysa 5 bakmamıştır ama ben yine aradım memlekete gidince teyzemlere gittim ablam bu arada bekar orda benimle hiç konuşmadı ama eşimle konuşuyo eniştem bitane diyor her yerde eşim için bende bu bayram bilerek aramadım teyzemin kzıda eşimi aradı bayramını kutladı ama beni hiç sormadı :KK43:(

neyse birde üniden arkadaşım var5 yıllık arkadaşız iyidik çok iyiydik hatta ..... arkadaşım antalyada oturuyor ben istanbulda düğünden sonra yanıma geldi burda erkek arkadaşı var bir taşta iki kuş vurayım dedi neyse gelmiş hoşgelmiş otogara koşa koşa almaya gittim inanın evimde buyur ettim 1 gece kaldı bende sonra ben erkek arkadaşımın yanına gidiyorum orda 2 gün kalacam dedi ben ne karışrşm tamam dedim oda ailesine bende kalacagını sölemiş ailesi bende bildi ama benim evime akşam 6da geldi ertesi gün sabah 11 de gitti ben annesiylede babasıylada konuştum o gece telde beni bir nevi maşa olarak kullanmış :KK43:((( neyse o iki gün erkek arkadaşının yanında kaldı aradım 2 gün boyunca çünkü başına bişey gelirse dedim ben ailesine ne derim diyerek ama telime bakmadı bile geri dönüşüde bana 1 hafta sonra yaptı ve 1 hafta aradım onu :KK43:(((( offff ya neyse 3 gün önce telde konuşuyordum şimdi erkek arkadaşıyla nişanlandı tebrik etmek için aradım .... konuştuk baya bir sordum ne kadar nişanli kalacaksınız falan filan dedim 1 yıl dedi bende arkadaşım okadar uzatma dedi oda paramız yok dedi .... sende çalış arkadaşım dedim biz boşamı okuduk dedim.... ben erkek için çalışmam dedi bende erkek için değil yuvan için birikim yap dedim oda beni alacak adam kendine güvenemiyosa almasın dedi.... bu hayat müşterektir yeri gelir sen destek olursun yeri gelecek eşin yuvarlana yuvarlana hayatı götüreceksiniz dedim.... bana sen ahkam kesme dedi bana en son ahkam kesecek olan insan sensin dedi neyin varki senin evinde dedi zaten evinde hiç güzel dedi artı ben sıfır evde oturuyorum eşyalarımı aldık hoşuma gidenleri aldım fazla abartı yapmadan çünkü sürekli tayinciyim bunlarıda düşünmek zorundaydım neyseeee .... sonra bana böyle dediğim için 30 yıllık evli gibiymişim ne tatile gitmişim ve geziyormuşum baya bi laf saydı bende susutum sadece dinledim.... teli kapattığımdan beride ağlıyorum eşim kızıyor bunu morelimi bozduğum için.... eşim buğünde arkadaşının onunla konuşmadğını söleyince acaba dedik bizmi yanlış yapıyoruz anlayamadım ....

sizler nasıl davranıyorsunuz kafam karıstı :KK43:((((

Son düzenleme:
o kadar karışık yazmışsın ki anlamakta güçlük çektim..
bir de en azından bi kaç yere parantez koysaydın, okurken kaçırıyoruz nerde olduğumuzu çok zor oluyo...
derdin her ne ise Allah yardımcın olsun cnm...

Boş ver o dengesizi .
Belli ki arkadaşlarını seven birisin ama karşına pek normal biri gelmemiş .
Belki de yakın ilişkiler kurmaktan hoşlanmıyorlar .
Üzme kendini eşinle iyisiniz ya yeter o .

Boş ver o dengesizi .
Belli ki arkadaşlarını seven birisin ama karşına pek normal biri gelmemiş .
Belki de yakın ilişkiler kurmaktan hoşlanmıyorlar .
Üzme kendini eşinle iyisiniz ya yeter o .

öle canım ama işte tek olunca burda evime gelen giden olsun istiyorum hadi diyorum benim cevrem böle diyorum bakıyorum eşimin arkadaşlarıda öle ben yanlışmı yapıyorum acaba diyorum kimseyle görüşmeyeyim diyorum bu seferde evime gelenim gidenim olmaz :KK43:(( tamam eşim herşeyim yeri gelir ennem babam kardeşim arkadaşım kocam herşeyim oluyo ama işte ne bilim ..... 3 gündür kendimi maf ettim bugünde eşim arkadaşımda böle deyince iyice çöktüm ben sanırım bir yerde bi yanlış yapıyorum.....

bir de en azından bi kaç yere parantez koysaydın, okurken kaçırıyoruz nerde olduğumuzu çok zor oluyo...
derdin her ne ise Allah yardımcın olsun cnm...[/QUO
evet biraz karışık yazmışım.... inan gözlerimi açamıyorum ağlamaktan maf etmişim :KK43:(( birde hem agladım biyandanda kpss çalısıyorum kitap okumaya sanırım kendimi çok vermişim ondan gözlerim açamıyorum..... tşk ederim canım

derdin her ne ise Allah yardımcın olsun cnm...[/QUO
evet biraz karışık yazmışım.... inan gözlerimi açamıyorum ağlamaktan maf etmişim :KK43:(( birde hem agladım biyandanda kpss çalısıyorum kitap okumaya sanırım kendimi çok vermişim ondan gözlerim açamıyorum..... tşk ederim canım

Canım buna ağlamaya değer mi hiç yaaa boşver hiç takma kafana gelen hoşgelir gelmeyen de kendi bilir..... Eğlen keyfine bak, varsın gelmesin misafir ye iç keyfine bak... Bu hayat senin:KK34::KK34: hem kaçan kovalanır emin ol hiç kimseyi arama sorma bak seni nasıl arıyolar, bundan sonra sen de arayanı ara.... :KK34::KK34:

Canım buna ağlamaya değer mi hiç yaaa boşver hiç takma kafana gelen hoşgelir gelmeyen de kendi bilir..... Eğlen keyfine bak, varsın gelmesin misafir ye iç keyfine bak... Bu hayat senin:KK34::KK34: hem kaçan kovalanır emin ol hiç kimseyi arama sorma bak seni nasıl arıyolar, bundan sonra sen de arayanı ara.... :KK34::KK34:

çok tşk ederim canımm inan biara bende eşime kimseyi aramayacam artık herkes bi laf sokuyor bana dedim... eşim bana sen ara sen sor kötülük senden çıkmasın dedi ondan dolayı hep arayıp soruyordum.... :KK43: bundan sonra inan tvsiyeni dinleyecem ama inan bakıyorum çevreme arkadaşlarıyla geliş gidiş yapıyorlar herkez .... bende istiyorum imreniyo insan çünkü burda tekim :KK43: benimde çevrem olsun istiyorum çağırıyorum geliyolar herzamanda kapım açıktır... ama gelip gittiklerinde gidiş o gidiş tekrar ben arayana kadar arayan soran yok :KK43:

teyze kızın niye senin yatak odanın kapısını dinliyor niye gülüp geçebildin bu çok anormal bişey ??

sana gaz vermiş gibi olmayayım ama o kadar yıldır ablam dediğin insan seninle değilde kocanla muhatapsa ve üste birde 'yatak odası' dinleniyorsa ben bu işte başka türlü bir acayiplik arardım doğrusu

çok tşk ederim canımm inan biara bende eşime kimseyi aramayacam artık herkes bi laf sokuyor bana dedim... eşim bana sen ara sen sor kötülük senden çıkmasın dedi ondan dolayı hep arayıp soruyordum.... :KK43: bundan sonra inan tvsiyeni dinleyecem ama inan bakıyorum çevreme arkadaşlarıyla geliş gidiş yapıyorlar herkez .... bende istiyorum imreniyo insan çünkü burda tekim :KK43: benimde çevrem olsun istiyorum çağırıyorum geliyolar herzamanda kapım açıktır... ama gelip gittiklerinde gidiş o gidiş tekrar ben arayana kadar arayan soran yok :KK43:

Canım anlıyorum seni haklısın ben de gurbette yasıyorum insan istiyo ki bi arkadasım olsun biraz bunalnca arayıp çıkıp birlikte dışarı en azından bi kahve içebileceğim biri olsun diyorsun ama böyle senin anlattığın gibi çer çöp olmasındansa 1 tane olsun temiz olsun ya da varsın hiç olmasın çünkü anlattığın tarzdaki insanların ne muhabbeti samimi ne kalbi temiz.... Sen canını hiç sıkma Allah iyilerle karşılaştırsın.... Ayrıca arkadasa katılıyorum büyük konusmıyım ama yatakodamın kapısını dinlerken birini yakalasam direk evden kovarım herhalde, bunun hiçbir mantıklı açıklaması olamaz bence.... Sen sadece afedersin ama kendini bilmezlere denk gelmişsin seni aramamalarına sevin bence en azından basını ağrıtmıyolar....:KK34::KK34::KK34:

teyze kızın niye senin yatak odanın kapısını dinliyor niye gülüp geçebildin bu çok anormal bişey ??

sana gaz vermiş gibi olmayayım ama o kadar yıldır ablam dediğin insan seninle değilde kocanla muhatapsa ve üste birde 'yatak odası' dinleniyorsa ben bu işte başka türlü bir acayiplik arardım doğrusu[/QUOT

tabiki normal bişey değil bunu bende biliyorum emin olabirsiniz... elinde elişisi vardı boncuk işi yapıyordu.... boncukları dökülmüş yere onları topluyordu tamda yatak odamın önüne ama y.o. kapının kenarına oturmuştu o şekilde yakaladım o an ters bi cevap veremedim çünkü yaşı başı var benden baya büyük sadece anneme anlatabildim böle böle oldu dedim annemde bekar ya belki ondandır dedi sonuçta 22 25 günlük evliydm yakaladığımda belki merak uyandırmıştır dedi...... eşime çok yakındır ama eşimde ona o kadar mesafelidir.... kötü niyet düşünmedim hiç bir zaman düşünmekte istemem

Canım anlıyorum seni haklısın ben de gurbette yasıyorum insan istiyo ki bi arkadasım olsun biraz bunalnca arayıp çıkıp birlikte dışarı en azından bi kahve içebileceğim biri olsun diyorsun ama böyle senin anlattığın gibi çer çöp olmasındansa 1 tane olsun temiz olsun ya da varsın hiç olmasın çünkü anlattığın tarzdaki insanların ne muhabbeti samimi ne kalbi temiz.... Sen canını hiç sıkma Allah iyilerle karşılaştırsın.... Ayrıca arkadasa katılıyorum büyük konusmıyım ama yatakodamın kapısını dinlerken birini yakalasam direk evden kovarım herhalde, bunun hiçbir mantıklı açıklaması olamaz bence.... Sen sadece afedersin ama kendini bilmezlere denk gelmişsin seni aramamalarına sevin bence en azından basını ağrıtmıyolar....:KK34::KK34::KK34:

yani okadar güzel anlatmışsınki canım ama işte o 1 arkadaşı bulmak bile burda çok zor olanlarda beni hep yarı yolda bırakıyor :KK43:(( bakalım bundan sonra artık daha akıllı davranmaya çalışcam .... valla canım ablam konusundada doğruyu sölüyorsum ama inan aklıma yanlış birşey gelmedi inan benden 10 yaş büyük eşimdende ... büyüklüğün vermiş olduğu birşeyle aklıma kötü birşey gelmedi....

yani okadar güzel anlatmışsınki canım ama işte o 1 arkadaşı bulmak bile burda çok zor olanlarda beni hep yarı yolda bırakıyor :KK43:(( bakalım bundan sonra artık daha akıllı davranmaya çalışcam .... valla canım ablam konusundada doğruyu sölüyorsum ama inan aklıma yanlış birşey gelmedi inan benden 10 yaş büyük eşimdende ... büyüklüğün vermiş olduğu birşeyle aklıma kötü birşey gelmedi....

Neyse belki de senin yaptığın doğrudur büyüklüğüne ver :KK34: takma kafana boşveeerrrr sen ailenle mutlu ol gerisi olmasa da olur...

keşke yakınımda senin gibi dostlarım olsaydı herkes menfaatçi olmuş
bende evlendim arkadaşlarımı hep çağırdım bende yedik içtik kaldık felan çocuk oldu beni çağırmadılar çağırdıklarında gidemedim ama evime hep çağırdım geldiler gelmediler......
araya mesafe koydular başka ilden ortak dostumuz geldi hurra hepsi bana kahvaltıya geldiler eee 1 senedir nerdesiniz o gitti yine ne aramak ne sormak annemler hacdan geldi ne gözünaydın ne bişe güya hepsi dost ama arkalarından demediklerini bırakmıyorlar bende artık çok feci sınırımı çizdim kimseye enayilik yok bundan sonra sende takılma öyle boş insanlara zaman geldiğinde en güzel dostun bulacaktır seni bebeğin :KK70::KK34::KK34::KK34::KK34:

Anlattiklarina bakilirsa sen gayet iyi birisin, arayip soran, dusunen. Hep karsindakiler sorunlu.
Ama herkesin de bir bir sana kusmesi tuhaf. Anlattiklarinda bir eksiklik var sanki.
Hele ki teyzenin kizinin kusmesi hepsinden tuhaf. Bu zamana kadar bu kadar yakinsiniz, ama senin bile bilmedigin sebepten bir anda soguyor, aranizda konusma bile gecmiyor. Bu kadar sig miydi iliskiniz konusma geregi bile duymadan arkasini donup gidecek kadar?

Arkadaslarini anlarim, eger sende gercekten bir hata yoksa tuhaf tiplere denk gelmissindir, salla gitsin derim. Ama kuzenine anlam veremedim. Bence sen onunla irtibata gec, bir hata mi yaptim bilmeden abla de. Boyle olmaz.

öle canım ama işte tek olunca burda evime gelen giden olsun istiyorum hadi diyorum benim cevrem böle diyorum bakıyorum eşimin arkadaşlarıda öle ben yanlışmı yapıyorum acaba diyorum kimseyle görüşmeyeyim diyorum bu seferde evime gelenim gidenim olmaz :KK43:(( tamam eşim herşeyim yeri gelir ennem babam kardeşim arkadaşım kocam herşeyim oluyo ama işte ne bilim ..... 3 gündür kendimi maf ettim bugünde eşim arkadaşımda böle deyince iyice çöktüm ben sanırım bir yerde bi yanlış yapıyorum.....

Elbet olur ya her insan onlar gibi değil ya .
Kuaföre gitsen orda mutlaka bulursun arkadaş falan .
Evinin yakınında mesire alanı park bahçe varsa git gez .

Bende çok severim arkadaşlarıma gelip gitmeyi..
Üzüldüm durumuna canım ama her şerde vardır bir hayır..
Kaç yıllık evlisin?
Eşinin arkadaşlarına da bir anlam veremedim niye durduk yere konuşmazlar ki..
İstanbulda nerdesin?

♥gözyaşı♥;32444781 .!.:
Bende çok severim arkadaşlarıma gelip gitmeyi..
Üzüldüm durumuna canım ama her şerde vardır bir hayır..
Kaç yıllık evlisin?
Eşinin arkadaşlarına da bir anlam veremedim niye durduk yere konuşmazlar ki..
İstanbulda nerdesin?

1 yıllık evliyim canım... benim en büyük dert ortagı annemdir allah başımdan eksik etmesin ... anneme dertlendiğim zaman acaba kıskançlık falanmı diye dedi anlam veremedim.... şöyle anlatayayım eşimle toplum içinde asla sırnaşık değiliz agır takılırız canım cicimli konuşuruz ama bazı şeyleri aşmadan hep çevrem böle bir evliliğimiz olsun derler .... inan 1 2 çeşit yapmam evime gelene elimden geldiğnin fazlasını yaparım çünkü misafir berekettir derim yemeğini ayrı yaparım pastasını ayrı çayının yanında kahvenin yanında muhakkak sunarım birşeyler ama gelirler güleriz muhabbetimizi ederiz.... karşılamamıda olsun ugurlamamıda olsun hep güler yüzlü olmaya çalışırım ama işte sonu hep hüsran olur... istanbul büyükçekmecedeyim

1 yıllık evliyim canım... benim en büyük dert ortagı annemdir allah başımdan eksik etmesin ... anneme dertlendiğim zaman acaba kıskançlık falanmı diye dedi anlam veremedim.... şöyle anlatayayım eşimle toplum içinde asla sırnaşık değiliz agır takılırız canım cicimli konuşuruz ama bazı şeyleri aşmadan hep çevrem böle bir evliliğimiz olsun derler .... inan 1 2 çeşit yapmam evime gelene elimden geldiğnin fazlasını yaparım çünkü misafir berekettir derim yemeğini ayrı yaparım pastasını ayrı çayının yanında kahvenin yanında muhakkak sunarım birşeyler ama gelirler güleriz muhabbetimizi ederiz.... karşılamamıda olsun ugurlamamıda olsun hep güler yüzlü olmaya çalışırım ama işte sonu hep hüsran olur... istanbul büyükçekmecedeyim

Tüh çok uzaksın bana :)
Ben gelirdim sana oysa ki bende böyle arkadaş istiyorum..
Şakası bir yana belki bayanlar kıskançlık ediyordur ama eşinin arkadaşlarını anlamadım..
Acaba eşin çok mu soyutluyor kendini?
Ama boş ver giden gitsin üstlerine düşme sen görevini yapmışsın yeni arkadaşlar edinirsin mutlaka :KK66:
Benim şöyle bir alışkanlığım var telefonda konuşamam ama mutlaka sevdiklerimle yüz yüze çok görüşmeye çalışırım.
Diğer insanlarda mı acaba böyle diyeceğim ama gelip gitmeye de pek istekli değillermiş.
Hayırlısı sen kafana takma :KK66:

Elbet olur ya her insan onlar gibi değil ya .
Kuaföre gitsen orda mutlaka bulursun arkadaş falan .
Evinin yakınında mesire alanı park bahçe varsa git gez .[/QU

inan evimin yanında park alanı yok birde eşim benim düzensiz çalısıyor bi gündüz bi gece yada tam gün nöbetleri oluyor yani evin içinde tek başıma takılıyorum .... fazla derinlemesine bilmiyorum buraları bu yüzden eşim kursa bile yolladı ordan birkaç arkadaş buldum.... kuaföre sürekli giderim ordan buldum onlarla bir sorun olmadı geliş gidiş yaparım ararlar sorarlar beim sorunum eski arkadaşlar bekarken eşimde arkadaşlarıyla kankaydı aynı evde yaşıyorlardı bende arkadaşımla aynı aynı evde yaşıyoduk bunlardan sorun yaşadım canım:) yenilerde sorunum yok eskiler üzüyor....

♥gözyaşı♥;32445930 .!.:
Tüh çok uzaksın bana :)
Ben gelirdim sana oysa ki bende böyle arkadaş istiyorum..
Şakası bir yana belki bayanlar kıskançlık ediyordur ama eşinin arkadaşlarını anlamadım..
Acaba eşin çok mu soyutluyor kendini?
Ama boş ver giden gitsin üstlerine düşme sen görevini yapmışsın yeni arkadaşlar edinirsin mutlaka :KK66:
Benim şöyle bir alışkanlığım var telefonda konuşamam ama mutlaka sevdiklerimle yüz yüze çok görüşmeye çalışırım.
Diğer insanlarda mı acaba böyle diyeceğim ama gelip gitmeye de pek istekli değillermiş.
Hayırlısı sen kafana takma :KK66:

çokkk tşk ederim canım :)))) mesafeler olsada arada kk teşekkürler o güzel arkadaşlarla tanıştıyorki... canım gelmeye çok istekliler aradığımız zaman (ben veya eşim) hemen gelirler ama onlar arayıp gelin gidin demezler artık bende burdan sölenenlere dikkat edip ona göre hareket etcem aramayacam evime buyur etmeyecem:)))

X