evime hırsız girdi

Etraftaki kameraları inceleyin 1 hafta yokmuşsunuz uzun sürmez.

Yardımcıda anahtar var mı ?

Birde göbeği kırdılarsa siz anahtarla açamazsınız o kapıyı çikingirin açmadı gerekirdi.

Anahtarla açtıysanız anahtarla açılmış demektir kapı

Çok geçmiş olsun.ben bir saatlik bir yere bile gitsem herseyimi yanıma alıyorum.keske sizde evde birakmasaydiniz.

Geçmiş olsun. 50 kiside evin anahtarı olmasından hiç hoşlanmam ve hiçte güvenli değil. Benim evimin anahtari sadece bende olur birde eşimde okadar. Kendi annem
, babanemlerle aynı binada oturduğu halde evinin anahtarı kimsede yoktur.

Yardımcınız yapmıştır diyemem ama gerçekten böyle bir Zamanda nasıl güvenip anahtar verdiniz? Sadece meraktan soruyorum insanlar annesini babasını öldürüyor para için.
sabah işe erken gidiyorum o daha geç geliyor evi temizleyip ütü yapıp gidiyor . bazen yemekte yapar. haftada 1 kere geliyordu zaten . 2 yıldırda geliyor temiz de yapıyordu yaptığı işi güven vermişti bana o yüzden verdim anahtarı

Keşke o kadar altını evde tutmasaydınız. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. 50 kiside evin anahtarı olmasından hiç hoşlanmam ve hiçte güvenli değil. Benim evimin anahtari sadece bende olur birde eşimde okadar. Kendi annem
, babanemlerle aynı binada oturduğu halde evinin anahtarı kimsede yoktur.
kayınvalidemle aynı binadayız bende önceleri vermiyordum bir defa anahtarı içerde unuttum ondan sonra verdim tekrar unutursam alırım diye bir defa daha olmuştu o . o zaman ondan almıştım:)

Etraftaki kameraları inceleyin 1 hafta yokmuşsunuz uzun sürmez.

Yardımcıda anahtar var mı ?

Birde göbeği kırdılarsa siz anahtarla açamazsınız o kapıyı çikingirin açmadı gerekirdi.

Anahtarla açtıysanız anahtarla açılmış demektir kapı
kapıyı anahtarla açtım ama anahtarı zor soktum yani biri kurcalamış orası kesin. polis ve kilidi değiştiren kilitci bunu ya çok usta bir çilingirci açmış yada anahtar ile girmişler yada sen kapıyı kilitmeden gitmişsin diyorlar. ya bunu eve gelen kadının kocası vs yaptı yada kayınvalidemden biri anahtarın üzerinden numarayı alıp aynısnı yaptırdı

ben de buna takıldım.yardımcıı bence caldı.ben ne allah kuran yemın eden gordum ..cocuk uzerıne yemın ettı dıye yapmadı o demeyin..kesınlıkle yardımcı da var bı kıllık
ya olayı dine baglamak istmiyorum ölçüde olamaz ama namazında bir kız pek yapacak birine de benzemiyor ama bilen biri almış gibi duruyor. mesela yatagın yanındaki komidinin cekmecelerinin 3 tanesini usulen açmış 4. yü açıp baksa orada 300 tl vardı o duruyor almamış eşimin çeketinin cebinde 50 dolar vardı almamış duruyor oglumun odasına girse cekmesinde harçlıkları var 900 tl duruyor direk altınları bulmuş birazda yatak odasını karıştırdım havası vermiş diger hiçbir yere girmeden çıkmış. polis kesin tanıdık biri yapmış dedi böyle görmedik hiç dedi . bari alyanslarımı bıraksaydı evlenirken ne zorlukla almıştık çok üzüldüm onlara

K.v de anahtarı hadi anladım da elaleme niye verir insan anlamadım. Her geldiğinde kv den aldın anahtarı işi bitince de geri versin çok zor bi şey değil. Yada siz çıkmadan gelsin. Benim de evime yeni evliyken girdi tv yi götürdü ben asla evde altın para durdurmam ki iyiki de durdurmamışım. Sonuç olarak da tabiki ne tv ne hırsız bulunmadı daha borcunu ödedik bi sene üstüne çalınan tv nin:KK34:

Bence kim olduğuna kafa yormanın bi anlamı yok.
Boşa insanlardan soğursun.
Bi kanıt bi görüntü bi iz olmadıktan sonra bi işe yaramaz düşündüklerin.
Geçmiş olsun.
Keşke evde bırakmasaydınız onca kıymetli şeyi.

Ben yardımcınız dan şüphe ettim,12 yaşlarında iken evimize yardımcı gelirdi 5 yıldır bizimleydi sürekli gelirdi hafta da 2 kere,kadının gelini bir tuaftı bir süre sonra kadın da değişti,o gece içime mi doğdu nedir korktum dedim bu eve yarın biri giricek ya da bu gece dedim öbür günü girmiş kameralardan iki kapalı kadın kapımızı zorlamış ve kapı eskitme tahtadan yapılmıştı,şükür ki bi şey alamadılar ve bilin bakalım kimdi onlar...

Binamızda var ama çalışmıyormuş eşim yöneticiye daldı birde o sorunla ugrastık ama bu videoyu seyrettikden sonra çevremdekilerden süphe etmekten vazgeçtim adamlar kapıyı kırmadanda anahtarka acar gibi açıyormuş.

ya olayı dine baglamak istmiyorum ölçüde olamaz ama namazında bir kız pek yapacak birine de benzemiyor ama bilen biri almış gibi duruyor. mesela yatagın yanındaki komidinin cekmecelerinin 3 tanesini usulen açmış 4. yü açıp baksa orada 300 tl vardı o duruyor almamış eşimin çeketinin cebinde 50 dolar vardı almamış duruyor oglumun odasına girse cekmesinde harçlıkları var 900 tl duruyor direk altınları bulmuş birazda yatak odasını karıştırdım havası vermiş diger hiçbir yere girmeden çıkmış. polis kesin tanıdık biri yapmış dedi böyle görmedik hiç dedi . bari alyanslarımı bıraksaydı evlenirken ne zorlukla almıştık çok üzüldüm onlara

kesinlikle tanıdık...dışardan hırsız para bulcak da almıcak he...tatlım bu aklınca şüphe cekmemek için paraları almamış.hırsız mutfaktan peynır bıle araklar :KK70:

Hirsiza kapi dayanmaz o ayri mesele de yine de tanidik birisi evinize giren cunku ortaligi usulen dagitmis ve bir hafta tatilde oldugunuzu da biliyor. Imkan varsa binanin olmasa bile sokaginizdaki olabilecek kameralari izleyin. Belki yuzunu tanirsiniz. Yardimciniz olmaz da mesela kardesi olur, kuzeni olur. Evimize 2 defa hirsiz girdi, cok yakin olmasa da ikisi de bir sekilde tanidik insanlar cunku zamanlamalari asiri derecede manidar. Uzucu bir durum.
Binamızda var ama çalışmıyormuş eşim yöneticiye daldı birde o sorunla ugrastık ama bu videoyu seyrettikden sonra çevremdekilerden süphe etmekten vazgeçtim adamlar kapıyı kırmadanda anahtarka acar gibi açıyormuş.

çok geçmiş olsun benim evime de girmişti lap top cep tlf çalmıştı evide darmadağınık etmişti ellenmedik eşya açılıp dökülmedik çekmece kalmamıştı.odalarda başkasının gezdiği,eşyalara başkasının dokunduğu düşüncesi çok kötü etkiliyor insanı Allah size evladınıza can sağlığı versin...

X