Evinize gelen kişilerin eşyaları, buzdolabını vs kurcalamasi

Meraklilar yapiyor benimde ilk geldiğinde camasir bulasik makinesinin gözüne varana kadar bakti bende tedirgin oldum tabi bide saklamaz dolabin içi güzelmiş makinenin gözünde deterjan kalmiyomus gibi soylerde bende pimpiriklenip onu evde yalniz bırakmak istemedim özel esyalarimi karistircak die gardrobuma peçete sikistirip disari ciktigimi biliyorum insani bu hale getiriyorlar buzdolabini acsin cani birşey istemiştir ama diğerleri sorun yilda bir geliyorlar ve bende görmesini istemediklerini kaldiriyorum merakliligiyla kabullendim bide tek kv olsa II kp meraklidir cok

Karıştırıp alıp evinemi götürüyor ne kadar saçma ve ucuz düşünceler. Oğlunun dolabını açıp birsey alamazmi yani. Odanin içine girip cekmeceleri mi karistirmis sanki.aldığınız şeyin posetini görmüş merak edip farklı yönden sormuş. Insanlar ne acaip ya. Tamam ev senin ve senin kuralların geçer. Ama oda bir anne. Senin kendi annen gelse aynısını yapsa eminim hiç batmazdi.

Kendi annemden ben böyle bir şey görmediğim için ... Dolaptan yesin için ona lafım yok zaten... Önceki yorumlara cevaplarını okursaniz durumu biraz daha iyi anlayabilirsiniz.

Basit muhabbetler bunlar. Abartmayın. Karıştırmak deyince ben de yatakodası çekmecelerini açıp kapatıyor filan sanmıştım. Yatak örtüsü muhabbetinde sizin kendinizin göstermeyi teklif etmeniz gerekirdi, çünkü mubabbet oraya kadar gitmiş. O da merak etmiştir. Pasta muhabbeti zaten sıradan ötesi bir sohbet. Abartmışsınız.

Yorumlara verdiğim cevaplara bakarak konuyu biraz daha detaylı görmenizi tavsiye ederim.

Kenarda duran bir mağaza poşetinin içine, buzdolabına- sebzelik, buzluk kısmına kadar- bakıyor. Şüphe değil eminim... KV. Yapıyor. Eşime söylediğimde eksiğimiz var mı geçirebiliyor müyüz diye bakiyordur dedi... Olabilir tamam ama her gelişte bakılır mı?

Bir de şöyle yapıyor; eşime halı nevresim takımı almıştım yatak odasında poşetin içindeydi.kv min aldığından haberi yoktu. Şöyle bir konuşma geçti
-Bilmem kim komşu takımlı örtü almış.
-Evet markete gelmiş lisanslı gördüm bende.
-X de merak ediyordu (eşimi diyor)
-Hee evet ben aldım ona hediye...
-Hmm serdin mı yataga?
-Yok sermedim.(ki yatak odasının kapısı açıktı sersem gorebilecekti)

Sonra kapıdan o giderken gördüm poseti de o şekilde baktığını anladim.

Şimdi de doğum günü içi. Pasta yaptım eşime yapacağımı biliyordu ne yaptın yaptın mı dedi. Dolapta dedim.gormesin önüne bişey koysaydin dedi...

Ne yapacağım ben? Siz olsanız ne yapardınız?
Hediye konusuna gelince oglunun yaninda onore olmak istiyordur. Bir tsk bekliyordur. Pasta konusuna gelince ne var ki onda gormesin supriz olsun diyor. Bence siz buyutuyorsunuz olaylari. Boyle takarsaniz kadinin her hareketi sizi rahatsiz eder.

Yatak odama gıremez ama dolaplarımı acmasına takılmazdım okadar da abartmayın akraba aile oldunuz artık

Valla afedersiniz ama donlarımı astırıp katlatmaktan iyidir, yüz göz olunmaz en azından :KK66:
Valla bunun yüzgöz olmakla hiç ilgisi yok.kendi anneniz aynı şeyleri yapınca yüzgöz olduğunuzu düşünüyomusunuz.siz onu kv olarak gördüğünüz için öyle düşünüyosunuz.ben annem olarak gördüğüm için hiç sıkıntı yok.

Çok ayip ya ..
Kimsenin evini karistirmam dolabini dahi acmam
Ayni sekilde bna saygi gosterilsin isterim
Hem dolap. Bir evin mahremidir bence cok ayip
Belki o an dolap dolu degil karsindaki insani mahcup etmis oluyorsun yani. Cikcikcik hic hos degil..

X