evinize siz yokken giren kayınvalide

Ay ben istemem valla hicbir şekilde,yemek işime gelebilir ama evinde yapsın evine çağırsın dilerse,onun dışında evde birsey kaybolur bi terslik çıkar şeytan dürter kv den bilirim insanlık hali aklıma gelir yani, zan altında kalmasın kimse,her gün her gün ne işi olur benim evimde

vallaha ben en başından ne anama ne kv ye ev anahtarı vermedim vermek de istemiyorum hızla çıkarım donum gömleğim ortada kalır... önce çok skandal odlu şimdi çok rahatım.

bahanem de evli bir çiftin evi mahremdir nokta ... siz de yapın....

Benimde böyle bir kv olsa keşke. Kötü niyeti yok diyorsunuz eee kadın sizin hayatınızı kolaylaştırıyor bence. ilerde işten çıkarsınız belki çocuğunuz olur o zaman yardım istersiniz kv ya da annenizden bu normal ama çalışırken sizleri düşünüp yardım etmeleri mi anormal. Kusura bakmayın bana kötü taraflarından bahsetmemişsiniz ki kv,sadece benim için bir şey yapmasın diyorsunuz resmen..
Size de saygı duyarım tabi. ihtiyacı olanlar için nimet bu bunu fark edin biraz.

bazen olmuyor ama canım..

kirli sepetinde iç çamaşırınızı görüyor mesela..

çalışan kadın bazen geç kalıp yatağını düzeltemeyebilir..

siz yokken evinizde misafir ağırlansın istermisiniz veya...

ben yaşadım önce çok iyi oluyor ama sonrası çekilmez oluyor..

birgün işten erken geldik tam sev...şcez oturma odasındayız kapı kurcalanmaya başladı anahtarla... kendi evinizde sanki gizli birşey yapıyormuş gibi..

Kv nin çamaşırlarınızı yıkaması asması falan hoş mu yaa, o utanmıyor olabilir de karşı taraf onun gibi olmak zorunda mı, kirli sepetinde don da var tanga falan mesela, lekesi olur falan açıkça yazmıyım kadınsınız anlarsınız,neden görsün

ha ha, oğluma kv bakarken, mecburen bize taşındı, çünkü farklı şehirde yaşıyor normalde.

bir gün çamaşırları asarken eşimin yeni boxerını görmüş.
akşam anlatıyor, ne güzelmiş onun kumaşı ve rengi diye, bizim için de var mıdır aynı markadan.
ha ha, eşime bir baktım, adam uçmuş yok ortalıkta.
sinir olmuştu ama annesi bir şey diyememişti.

e kadın bizle yaşıyordu, ne yapsın, asıyor elbette çamaşırları.
ama hoş değildi ne için olursa olsun.

Anahtar olayi herkeste boyle. Bizde bi zitlik var ananemde otururken hopp bi anda gelinler anahtariyla gelip damliyo kapi calma vs yok. Gelin kaynanada su anahtar isi tam sacmalik

birgün işten erken geldik tam sev...şcez oturma odasındayız kapı kurcalanmaya başladı anahtarla... kendi evinizde sanki gizli birşey yapıyormuş gibi..

Tabi ki haklısınız mutlaka bir sınır olmalı. ben konu sahibine yorum yaptım okuyunca hak verdim zaten.
Kimse evi gibi kullanamaz evde ev sahibi varken anahtarla hatta habersiz gelemez.
Ama bunları yapmayanlarda var. Benim ablamın kv mesela. 10 senelik evliler her şeyi kv yapar evin her işinden pazar alışverişine kadar çocuklarına bakar yetişemediği için ufaklığa bakıcı tutuldu mesela. Maşallah araları da çok iyi. Gelin kv anlaşıyorsa sınırı ve dengeyi koruduktan sonra çok güzel bir şey demek istedim ben sadece.

Anahtar olayi herkeste boyle. Bizde bi zitlik var ananemde otururken hopp bi anda gelinler anahtariyla gelip damliyo kapi calma vs yok. Gelin kaynanada su anahtar isi tam sacmalik

bukdarida fazla evli ciftin evine girilmezki . ya uygun degilsem esin kizmadimi

açıkçası ben de rahatsız olurdum.
orada eşimle ben yaşıyorum ve bizden başka kimsenin de o şekilde girip çıkmasını istemem.
acil bir durum olur o ayrı.
he yemeğimi mi yapacak Allah razı olsun yaparsa, ama ben evdeyken getirsin bana.
erkekler de böyle durumlarda hep rahat ya, eminim ben yaşasam bu olayı eşim de sizin eşiniz gibi tepki verir.
siz gelme girme diye bu kadar belli etmenize rağmen kv hala gelip gidiyorsa ne yapılır edilir bilemedim o_O

Tabi ki haklısınız mutlaka bir sınır olmalı. ben konu sahibine yorum yaptım okuyunca hak verdim zaten.
Kimse evi gibi kullanamaz evde ev sahibi varken anahtarla hatta habersiz gelemez.
Ama bunları yapmayanlarda var. Benim ablamın kv mesela. 10 senelik evliler her şeyi kv yapar evin her işinden pazar alışverişine kadar çocuklarına bakar yetişemediği için ufaklığa bakıcı tutuldu mesela. Maşallah araları da çok iyi. Gelin kv anlaşıyorsa sınırı ve dengeyi koruduktan sonra çok güzel bir şey demek istedim ben sadece.

haklısın canım belli bir denge kuruyorlarsa hallerinden memnunlarsa sıkıntı olmaz hatta faydası bile olur

saçma bir dusunce olacak belki biliyorum ama kamera mi koysaniz napsaniz bu kadin napiyor yani koca gun evde

saçma bir dusunce olacak belki biliyorum ama kamera mi koysaniz napsaniz bu kadin napiyor yani koca gun evde

valla bende bilmiyorum ne yapıyor sadece evdeyken değil ama sıkıntısı mesela ailesinin yanına gitti ya günde 3 kere arar doğalgazı kıstın mı kızım buügn hava güzel.. evi havalandırdın mı küflenmesin duvarlar.. yemek yedin mi aç kalmayın aman haa vs vs.. eve girmediği günler bile ev ile ilgili arayıp sanki kendi eviymiş gibi davrnaıyor.

valla bende bilmiyorum ne yapıyor sadece evdeyken değil ama sıkıntısı mesela ailesinin yanına gitti ya günde 3 kere arar doğalgazı kıstın mı kızım buügn hava güzel.. evi havalandırdın mı küflenmesin duvarlar.. yemek yedin mi aç kalmayın aman haa vs vs.. eve girmediği günler bile ev ile ilgili arayıp sanki kendi eviymiş gibi davrnaıyor.
kadın zaten gurursuz bence sınır olmayın siz sınır olunca inadinada yapıyor olabilir

ha ha pembesu pembesu senin kv yi çok merak ettim.

gözümde mini minnacık, ama gözleri fer fecir, hafif tombik bir kadın canlandı.
hamster gibi sizin ev labirent o çıkışı bulmak için dönüp dolaşıyor.

hahaahahaha
ha ha pembesu pembesu senin kv yi çok merak ettim.

gözümde mini minnacık, ama gözleri fer fecir, hafif tombik bir kadın canlandı.
hamster gibi sizin ev labirent o çıkışı bulmak için dönüp dolaşıyor.

çook şekersin ya :) ufak tefek evet gözlerde öyle fıldır fıldır afacan çocuklar gibi hiç yerinde duramıyor nereye gitse sıkılıyor bi yerd 1 saat duramıyor benim ev kendi evi farketmez 3-4 saatlik yola gidemiyoruz yolda fenalaşıyor :KK70:
tombik değil ama zayıf çıtı pıtı bişi.. bak şimdi böyle anlatınca bana sevimli geliyor :21:
biraz elini eteğini çekse çok iyi anlaşcaz da :KK51:

hahaahahaha

çook şekersin ya :) ufak tefek evet gözlerde öyle fıldır fıldır afacan çocuklar gibi hiç yerinde duramıyor nereye gitse sıkılıyor bi yerd 1 saat duramıyor benim ev kendi evi farketmez 3-4 saatlik yola gidemiyoruz yolda fenalaşıyor :KK70:
tombik değil ama zayıf çıtı pıtı bişi.. bak şimdi böyle anlatınca bana sevimli geliyor :21:
biraz elini eteğini çekse çok iyi anlaşcaz da :KK51:

Ne yaptınız konu sahibi? Kayınvalideniz biraz düzeldi mi?

X