Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Merhaba arkadaşlar
Kurumdan yazıları gelen oldu mu heyecanla bekliyorum ve son sıranızla arada fark var mı ?

Merhaba.. ben de çok merak ediyorum kızlar sırasını öğrenen var mı yakın zamanda...bize yazı gelmesine daha var sanırım 😚

Şu 2 yılda bir yenilenen evraklarla mı alakalı. Daha 2 yıl olmadı ama süre dolmadan kavuşuruz inşallah
Yok ben sadece sırasını öğreneni sordum varmı diye..😇 sıra sayısı tebligat ile geliyor herhalde sıra yaklaşınca öyle anladım arkadaşın paylaşımından da 🥰🥰

Yok ben sadece sırasını öğreneni sordum varmı diye..😇 sıra sayısı tebligat ile geliyor herhalde sıra yaklaşınca öyle anladım arkadaşın paylaşımından da 🥰🥰

Sıra yaklaşınca değil, her sene ocak ayında güncel sıranızı ve ortalama bekleme sürenizi yazan bir yazı geliyor kurumdan. (Ocak ayında diyorlar ama şubatı martı bulabiliyor bazen) Ben 3 seneyi aşkındır beklediğim ve her sene o tebligatı aldığım için biliyorum :)

Sıra yaklaşınca değil, her sene ocak ayında güncel sıranızı ve ortalama bekleme sürenizi yazan bir yazı geliyor kurumdan. (Ocak ayında diyorlar ama şubatı martı bulabiliyor bazen) Ben 3 seneyi aşkındır beklediğim ve her sene o tebligatı aldığım için biliyorum :)
Aaa ilk kez duydum 😇 teşekkür ederim .size de inşallah yazıdan önce bebeğinizi görebilirsiniz araması gelir 🥰

Aaa ilk kez duydum 😇 teşekkür ederim .size de inşallah yazıdan önce bebeğinizi görebilirsiniz araması gelir 🥰

Ah canım benim o kadar içten amin dedim ki! Bugün yorganını, yastığını, ördüğüm battaniyesini çıkardım bazanın altından. Kendi dolabına koydum. Fiziki dua diye bir şey var dedi bir arkadaşım. Fiziki dua kısmındayım şuan :)

Allah herkesin kalbine göre versin. Sen de en kısa sürede, beklemeden kavuş yavruna inşallah. ♥️

merhabalar, kurum bazı evrakları tekrar istemiş,bugün tebligat geldi. Sizlere geldi mi böyle bir şey? Sağlık raporu, amatemden aldığımız raporlar vs ..
Merhabalar

Rica etsem tam istenilen evraklar nelerdir öğrene bilir miyim
Siz İstanbul dan mısınız?

Merhabalar

Rica etsem tam istenilen evraklar nelerdir öğrene bilir miyim
Siz İstanbul dan mısınız?
Ankaradayım.
Sağlık raporları, gelir belgeleri,adli sicil kaydı vs. evraklar. Baştan istedikleri herşey gibi aslında. en kötüsü de amatemde yine aynı şeyleri yaşamak:KK43:

Arkadaşlar yasak mı bilmiyorum ama baştaki sayfalarda gördüm eskilerin whatsapp grupları varmış. Hatta sanırım hala görüşenler var aralarında. Tekrar söylüyorum yasak olup olmadığını bilmiyorum. Yapalım yapmayalım diye fikir de verebilirsiniz, şimdi sayfaları okurken aklıma geldi. Böyle bi şey yapalım diyenler bana özelden yazabilir.

Günaydın herkese 😊 arkadaşlar 3 ocaktan sonra sırasını öğrenen var mı aramızda, varsa paylaşabilir mi ☺

Merhaba yeni sordum İstanbul'dan ne yazık ki çok yavaş ilerliyor. Kasım başında erkek 26 idi bugün 24 dediler, neredeyse 3 ayda 2 kişi... Kız daha hızlı ilerlemiş ama kızda zaten uzun sıra . Hem kız hem erkek sırasında olan sırası gelince hem erkek hem kız çocuğu edinebilse keşke...

Merhaba yeni sordum İstanbul'dan ne yazık ki çok yavaş ilerliyor. Kasım başında erkek 26 idi bugün 24 dediler, neredeyse 3 ayda 2 kişi... Kız daha hızlı ilerlemiş ama kızda zaten uzun sıra . Hem kız hem erkek sırasında olan sırası gelince hem erkek hem kız çocuğu edinebilse keşke...
Gerçekten az ilerlemiş..ben de şubatta arıycam.ocak ta 31 di

Siz tercihlerinizde kriterler koydunuz mu terk bebek ya da mahkeme süreci bitmiş bebek gibi.

X