Evlatlık mı

Yani evet dedesi köyün ağasıymış köy bunlarınmış yani o derece zenginlik içindelermiş. Babası şuanda öyle eline para geçsin hemen gezip tozup yermiş biriktirmezmiş oğlana kalsın diye düşünmüyor yani. Tek çözüm ona herhalde yoksa aile söylemez. Çünkü annesi o evinde kaldığı kadınla bile telefonda konuşmuyormuş. Büyük ihtimal konuşmamasının sebebini şuna bağlıyor. O kadının oğlu ölünce arkadaşımı tekrar istedi annesi de vermek istemedi o yüzden kadınla muhatap olmuyor gibisinden
Ben daha farklı düşündüm. Annesinin çocuğu olmuyo. Babası o kadından çocuk yapmış. Yani anne o hastanede çalışan kadın. Baba öz gibi geldi bana. O yüzden anne görüşmüyor kadınla . Baba hala iletisimde. Müge anlı izleye izleye paranoyak bı millet olduk hepimiz 😱

Ben daha farklı düşündüm. Annesinin çocuğu olmuyo. Babası o kadından çocuk yapmış. Yani anne o hastanede çalışan kadın. Baba öz gibi geldi bana. O yüzden anne görüşmüyor kadınla . Baba hala iletisimde. Müge anlı izleye izleye paranoyak bı millet olduk hepimiz 😱
Ama senede 1 2 kez gidiyorlar annesi de gidiyor babayla ilişki olsa gidermiydi

Bir tanıdığım var evlatlık olduğundan şüpheleniyor konuyu açmamı kendi rica etti şüphelendiği durumları anlatıyım

.Tek çocuk olması ve hastanede çekilmiş hiç fotoğrafı yokmuş
1 yaşından sonra fotoğrafları varmış
.Annesi doğumu memleketlerinden 1 saat uzaklıkta bir yerde yapmış ve doğum yaptığı zaman orda birinin evinde kalmışlar 2 hafta. Arkadaşım da niye o kadar uzun kaldık sen hamileyken neden oraya gittin diye sorduğunda. Annesi gezmeye gitmiştik oraya demiş gezmeye gittikleri yerde dağ köyüymüş. 2 hafta neden kaldınız geri dönmediniz sorusunun cevabı da yeni doğum yaptığım için kaldık orda hastanede çalışan birisinin eviymiş çalışan kişi davet etmiş yani toparlanınca gidersiniz diye. Arkadaşımda arabayla gitmişiniz zaten 1 saatlik yol çok uzun değil gelebilirdin memlekete demiş kızmış annesi işte bağırmış. Ve bu soruları sorduğunda tutarsız cevaplar veriyolarmış hep bir gün sorduğunda farklı aradan biraz geçiyomuş farklı cevap veriyolarlarmış
. birde geçenlerde şöyle birşey dikkatini çekmiş. İsmiini neden x koydunuz diye sormuş. Annesi de senin doğduğun yıl Teyzemin oğlu vefat etti o yüzden senin ismini öyle koyduk demiş. Neyse mezarlığa ziyarete gittiğinde teyzesinin oğlunun vefat yılı 95 yılıymış. Ama arkadaşım 94 doğumlu

Sizce de gariplikler yokmu doğum yapıp hiç tanımadığı birinin evinde kalması 9 aylıkken dağ köyüne gezmeye gitmesi. İsim konusunda falan.
Yorumlarınızı arkadaşıma atcam
Bunu nasıl öğrenebilirim diye soruyor sistemde falan yazarmı diye
E devletten doğum sorgulama varmış annesinin e devletine girse orda eğer annesi çocuğu aldıysa birinden doğum yaptıgı çıkarmı çıkmazmı bilgisi olan varmı

Bir şey daha eklemek istiyorum. Bu doğum olduktan sonra kaldıkları kadının küçükken evine sık sık giderlermiş. Kadının 4 çocuğu varmış. Kadının oğlu 4 yıl önce mi ne vefat etmiş. Ondan beri sık gitmemeye başlamışlar. Ve bu kadınla telefonda annesi hiç konuşmuyormuş babası konuşuyormuş sadece. Babası görüntülü falan konuşuyormuş ordada şüphelenmiş kadınla babası görüntülü konuşunca. Kadın işte x i göster demiş görünce ağlamış benimde oğlum vardı diye. Babası da oğluma iyi bakıyorum bak diye göstermiş
Bence o misafir kaldigi kadinin oglu o.

öğrendimi acaba arkadaşınız

öğrendimi acaba arkadaşınız

Yeni üye de değilsiniz aslında ama üyelerin en son ne zaman foruma girdiğine bakmayı bilmiyor musunuz? Üye en son haziranda girmiş hatta üyelik iptali yaptırmış. Size cevap veremez. Aylar öncesine ait konuları hortlattınız bu kaçıncı

Yeni üye de değilsiniz aslında ama üyelerin en son ne zaman foruma girdiğine bakmayı bilmiyor musunuz? Üye en son haziranda girmiş hatta üyelik iptali yaptırmış. Size cevap veremez. Aylar öncesine ait konuları hortlattınız bu kaçıncı
ay sizene hanımefendi??? konu okuyorum ve cevaplıyorum hayret bir şey!
Evlatlıkla alakalı araştırma yapıyorum belki gelmişsiniz burda hesap soruyorsunuz

sizin gibi insanların ne zaman girdi ettiğine bakmıyorum ben okuyorum yorumluyorum geçiyorum

Sikayet etsek bunun bir yaptirimi var mi bende yeni uyeyim bilmiyorum da.

Evlatlıkla alakalı araştırma yapıyorum belki gelmişsiniz burda hesap soruyorsunuz
Arastirmak istiyorsaniz yeni konu acin konu sahiplerinin artik siteye bile girmedigi konulara yorum yazmayin.

sizin gibi insanların ne zaman girdi ettiğine bakmıyorum ben okuyorum yorumluyorum geçiyorum

Bu nasıl bir üslup ya ne demek size ne? Baksanız fena olmaz onu söylüyoruz işte. Üyelik iptali yaptırmış kadına ne yaptınız diye boşu boşuna sormamış olursunuz böylelikle. Araştırmanızı yapın ama usulüne uygun yapın.

Bizi şu yönüyle ilgilendiriyor. Muhtemelen hiç cevap gelmeyecek konular sizin yorumlarınızla forumda en üst sıralara çıkıyor. Hangi konuya girsek eski olduğunu görüp çıkmak zorunda kalıyoruz. Hatta dalgınlığımıza gelirse okumuş da oluyoruz. Her türlü vakit kaybı. Güncel konular ise sıralamada altlara düşüyor ve göremiyoruz. Yeni konu açanların da zararına bu.

X