Evlatlık mı

Sananeyse karışma başkalarının ilişkilerine. Ayrıca bana anlatıp buraya yazdıran arkadaşımın kendisi dikkatini çekerim
bır buraya yazan sızsınız bende yorum yaptım.
2 hersey cok tezat. fol yok yumurta yok evlatlık olması nasıl aklına geliyor 25 yasında arkadasınız guya hastane var Dna yapsın buraya konu actıracagına burda soy kutugunumu bulacagız ne umuyor anlamiş degılım

2 hersey cok tezat. fol yok yumurta yok evlatlık olması nasıl aklına geliyor 25 yasında arkadasınız guya hastane var Dna yapsın buraya konu actıracagına burda soy kutugunumu bulacagız ne umuyor anlamiş degılım
dimi ya. 14 sayfa olmuş el insaf. babasından bikaç saç teli alıp bi klinikte test yaptırmak yerine hala kadınla annesi konuşmuyor yok babası görüştü yok 2 hafta orda kalmışlar muhabbeti...

Konu açmamızın sebebi farklı görüşler almak acaba bizemi tuhaf geliyor yoksa gerçekten mi öyle olması soy kütüğünü bulun diye istekte bulunan yok. Konu mantıksız geldiyse ya da size uymuyorsa yorum yapmayabilirsiniz

Napıyon ne ediyon sıradan konular ve arkadaşımı sormuş kadın göster falan demiş sonra benim oğlum öldü diye bakıp arkadaşıma ağlamaya başlamış.
Babası oğluma iyi baktım bak kilosuna iri yarı falan demiş
değişik
Erkek mi bu arkadaş ?
Kim bu kadın niye beni gösteriyorsun falan dememiş mi babasına
Bence evlatlık değil
Kesin sonuç test
Bizi de haberdar etsin testten

dimi ya. 14 sayfa olmuş el insaf. babasından bikaç saç teli alıp bi klinikte test yaptırmak yerine hala kadınla annesi konuşmuyor yok babası görüştü yok 2 hafta orda kalmışlar muhabbeti...
yıl olmuş 2021 teyzesinın oglunun ismını tasıyordu o olmuş bu olmus bılmem ne cok zahmet etmesınler nız burda kan bagını buluruz artıkın

değişik
Erkek mi bu arkadaş ?
Kim bu kadın niye beni gösteriyorsun falan dememiş mi babasına
Bence evlatlık değil
Kesin sonuç test
Bizi de haberdar etsin testten
Erkek
Demiş sen doğunca yanında kaldık kadının demiş
Tamam ederim yaparsa test

Erkek
Demiş sen doğunca yanında kaldık kadının demiş
Tamam ederim yaparsa test
niye kaldık ne alaka falan demiştir illa ki
Bence eğer gizlisi olsaydı babasının sen doğduğunda onun evinde kaldık falan demezdi
Bir de bu sorulara cevap verirken ailenin tepkileri nasıl
Üstünü örter gibi mi yoksa sakin mi

niye kaldık ne alaka falan demiştir illa ki
Bence eğer gizlisi olsaydı babasının sen doğduğunda onun evinde kaldık falan demezdi
Bir de bu sorulara cevap verirken ailenin tepkileri nasıl
Üstünü örter gibi mi yoksa sakin mi
Mesela önceden o kadın kim dediğinde hastanede tanıştık evine götürdü demiş şimdi sorduğunda arkadaşımın kız kardeşi demiş tutarsız yani en iyisi dna yoksa çözülmez

Herşey apaçık ortada anlatıklarınza bakınca evet arkadaşınız evlatlık. O evlerinde kaldıkları kadın gerçek annesi. O kadının 5. cocuguymus arkadaşın. Yani kadının 3 kızı 2 oğlu varmis. En küçük olan oğlunu yani arkadaşınızı evlatlık vermiş şimdiki ailesine.Şimdiki aile çok zengin olduğu için çocuğun dogdugu fakir aileye belli bir para vererek almışlar çocuğu. Küçükken oraya sık gitmelerinin sebebi de öz annesi hasret kaldığı cocugunu görsün diye. Büyüten annenin, öz anneyle telefonda konusmamasinın sebebi cocugu paylasamadiklarindan dolayı kiskanılma durumundan dolayıdır. Öz anne haliyle oğlunu özlediği için evlatlık verdiği babayı arayarak cocugunu görüntülü görmek istemesi çok normal özlüyor sonucta oğlunu.Şimdilerde yılda bir kez oraya gitmeleri de öz annesi oğlunu görsün diyedir annesi sonucta. Doğdugunda öz babası vefat etmiştir belkide o yüzden fakirlik içindeydiler bilinmez keske vermeselermis bir şekilde büyürdü öz annesiyle. Arkadaşınızın iki annesi var, 1 büyüten babası 3 tane de yaşayan öz kız kardeşleri var öz annesinden.1 abisi Allah rahmet eylesin. 5 kardeşler. Allah herkesi farklı sınıyor işte. Allah yardımcısı olsun hem annesinden hem kardeşlerinden ayri kalmis çok üzücü :KK43:

Herşey apaçık ortada anlatıklarınza bakınca evet arkadaşınız evlatlık. O evlerinde kaldıkları kadın gerçek annesi. O kadının 5. cocuguymus arkadaşın. Yani kadının 3 kızı 2 oğlu varmis. En küçük olan oğlunu yani arkadaşınızı evlatlık vermiş şimdiki ailesine.Şimdiki aile çok zengin olduğu için çocuğun dogdugu fakir aileye belli bir para vererek almışlar çocuğu. Küçükken oraya sık gitmelerinin sebebi de öz annesi hasret kaldığı cocugunu görsün diye. Büyüten annenin, öz anneyle telefonda konusmamasinın sebebi cocugu paylasamadiklarindan dolayı kiskanılma durumundan dolayıdır. Öz anne haliyle oğlunu özlediği için evlatlık verdiği babayı arayarak cocugunu görüntülü görmek istemesi çok normal özlüyor sonucta oğlunu.Şimdilerde yılda bir kez oraya gitmeleri de öz annesi oğlunu görsün diyedir annesi sonucta. Doğdugunda öz babası vefat etmiştir belkide o yüzden fakirlik içindeydiler bilinmez keske vermeselermis bir şekilde büyürdü öz annesiyle. Arkadaşınızın iki annesi var, 1 büyüten babası 3 tane de yaşayan öz kız kardeşleri var öz annesinden.1 abisi Allah rahmet eylesin. 5 kardeşler. Allah herkesi farklı sınıyor işte. Allah yardımcısı olsun hem annesinden hem kardeşlerinden ayri kalmis çok üzücü :KK43:
Aynen bunları düşünüyor ne eksik ne fazla sağolun

Aynen bunları düşünüyor ne eksik ne fazla sağolun
Rica ederim. Kalp gözü açık bir insanım normaldede. Anlatıklarınizdan bunlar çıkıyor malesef. Keske böyle olmasaymış çok üzüldüm. Öz annesi hem esini hem oğlunu kaybetmenin acısı bir taraftan, diğer taraftan arkadaşınız olan oğluna duyduğu sonsuz hasret nasıl dayanmış bu kadar acıya bu kadın Allah yardımcıları olsun keske vermeseymis bir kuru ekmekle de büyürdü öz annesinin yaninda yavrucak. Ama arkadasinız asla kin beslemesin. 2 annem 2 babam 3 yaşayan öz kız kardesim ve bir de abim varmış geniş bir ailem var desin yinede. Ve vefat eden öz babasının ve öz abisinin mezarlarına da bir uğrasın.

Son düzenleme:
Bir tanıdığım var evlatlık olduğundan şüpheleniyor konuyu açmamı kendi rica etti şüphelendiği durumları anlatıyım

.Tek çocuk olması ve hastanede çekilmiş hiç fotoğrafı yokmuş
1 yaşından sonra fotoğrafları varmış
.Annesi doğumu memleketlerinden 1 saat uzaklıkta bir yerde yapmış ve doğum yaptığı zaman orda birinin evinde kalmışlar 2 hafta. Arkadaşım da niye o kadar uzun kaldık sen hamileyken neden oraya gittin diye sorduğunda. Annesi gezmeye gitmiştik oraya demiş gezmeye gittikleri yerde dağ köyüymüş. 2 hafta neden kaldınız geri dönmediniz sorusunun cevabı da yeni doğum yaptığım için kaldık orda hastanede çalışan birisinin eviymiş çalışan kişi davet etmiş yani toparlanınca gidersiniz diye. Arkadaşımda arabayla gitmişiniz zaten 1 saatlik yol çok uzun değil gelebilirdin memlekete demiş kızmış annesi işte bağırmış. Ve bu soruları sorduğunda tutarsız cevaplar veriyolarmış hep bir gün sorduğunda farklı aradan biraz geçiyomuş farklı cevap veriyolarlarmış
. birde geçenlerde şöyle birşey dikkatini çekmiş. İsmiini neden x koydunuz diye sormuş. Annesi de senin doğduğun yıl Teyzemin oğlu vefat etti o yüzden senin ismini öyle koyduk demiş. Neyse mezarlığa ziyarete gittiğinde teyzesinin oğlunun vefat yılı 95 yılıymış. Ama arkadaşım 94 doğumlu

Sizce de gariplikler yokmu doğum yapıp hiç tanımadığı birinin evinde kalması 9 aylıkken dağ köyüne gezmeye gitmesi. İsim konusunda falan.
Yorumlarınızı arkadaşıma atcam
Bunu nasıl öğrenebilirim diye soruyor sistemde falan yazarmı diye
E devletten doğum sorgulama varmış annesinin e devletine girse orda eğer annesi çocuğu aldıysa birinden doğum yaptıgı çıkarmı çıkmazmı bilgisi olan varmı

Bir şey daha eklemek istiyorum. Bu doğum olduktan sonra kaldıkları kadının küçükken evine sık sık giderlermiş. Kadının 4 çocuğu varmış. Kadının oğlu 4 yıl önce mi ne vefat etmiş. Ondan beri sık gitmemeye başlamışlar. Ve bu kadınla telefonda annesi hiç konuşmuyormuş babası konuşuyormuş sadece. Babası görüntülü falan konuşuyormuş ordada şüphelenmiş kadınla babası görüntülü konuşunca. Kadın işte x i göster demiş görünce ağlamış benimde oğlum vardı diye. Babası da oğluma iyi bakıyorum bak diye göstermiş
Ailesinin kan gruplarina baksin.Nufusa gitsin sorsun araştırsin.Olmadi dna testi yaptirsin.Durumu yoksa açık açık sorsun

Bence böyle düşünmesi çok normal. Evlatliksa bile niye kurcalıyor diyenler yaşamadığı için bu durumu anlamıyor olabilir, insan kendisini kimin doğurduğunu merak ediyor olabilir bence çok doğal. Beni en çok mezar taşı olayı kuşkulandırdı. Eğer söz konusu kişi şehit olduysa mezar taşında yanlış yazılacağını falan sanmıyorum. Çünkü bu tür şeylere devlet de dahil olduğu için daha bir özenle yapılıyor mezarı bile. Eğer evlatlık verildiğinde 1 yaşındaysa, hikayeyle örtüşüyor. Annesine kan değerlerine baktıralım hastalık var diyip, sağlık ocağına kan testi verdirirse orda kan grubunu da öğrenebilir. Babasınınkini de ehliyetten öğrenebilir. Tabi burda da örtüşebilir tesadüfen. En iyisi kadına ulaşıp direkt sormak

buradaki bazı konulara direkt olarak "eee biz burdan ne yapabiliriz" minvalinde cümleler yazanlar oluyo sinir olurdum.
şimdi aynısını ben yapıcam hoş olmayacak yine ama...

bu konuyu çözmenin tek yolu ailesine açık açık sormasıdır.

biz bu anlattığın kadarıyla ne çıkarımda bulunsak yanlış olur.
bfikir vermişler zaten ama misal bu hikaye bana da "kırmızı oda- hediye'yi" anımsattı...

X