Evlatlık mı

Bir tanıdığım var evlatlık olduğundan şüpheleniyor konuyu açmamı kendi rica etti şüphelendiği durumları anlatıyım

.Tek çocuk olması ve hastanede çekilmiş hiç fotoğrafı yokmuş
1 yaşından sonra fotoğrafları varmış
.Annesi doğumu memleketlerinden 1 saat uzaklıkta bir yerde yapmış ve doğum yaptığı zaman orda birinin evinde kalmışlar 2 hafta. Arkadaşım da niye o kadar uzun kaldık sen hamileyken neden oraya gittin diye sorduğunda. Annesi gezmeye gitmiştik oraya demiş gezmeye gittikleri yerde dağ köyüymüş. 2 hafta neden kaldınız geri dönmediniz sorusunun cevabı da yeni doğum yaptığım için kaldık orda hastanede çalışan birisinin eviymiş çalışan kişi davet etmiş yani toparlanınca gidersiniz diye. Arkadaşımda arabayla gitmişiniz zaten 1 saatlik yol çok uzun değil gelebilirdin memlekete demiş kızmış annesi işte bağırmış. Ve bu soruları sorduğunda tutarsız cevaplar veriyolarmış hep bir gün sorduğunda farklı aradan biraz geçiyomuş farklı cevap veriyolarlarmış
. birde geçenlerde şöyle birşey dikkatini çekmiş. İsmiini neden x koydunuz diye sormuş. Annesi de senin doğduğun yıl Teyzemin oğlu vefat etti o yüzden senin ismini öyle koyduk demiş. Neyse mezarlığa ziyarete gittiğinde teyzesinin oğlunun vefat yılı 95 yılıymış. Ama arkadaşım 94 doğumlu

Sizce de gariplikler yokmu doğum yapıp hiç tanımadığı birinin evinde kalması 9 aylıkken dağ köyüne gezmeye gitmesi. İsim konusunda falan.
Yorumlarınızı arkadaşıma atcam
Bunu nasıl öğrenebilirim diye soruyor sistemde falan yazarmı diye
E devletten doğum sorgulama varmış annesinin e devletine girse orda eğer annesi çocuğu aldıysa birinden doğum yaptıgı çıkarmı çıkmazmı bilgisi olan varmı

Bir şey daha eklemek istiyorum. Bu doğum olduktan sonra kaldıkları kadının küçükken evine sık sık giderlermiş. Kadının 4 çocuğu varmış. Kadının oğlu 4 yıl önce mi ne vefat etmiş. Ondan beri sık gitmemeye başlamışlar. Ve bu kadınla telefonda annesi hiç konuşmuyormuş babası konuşuyormuş sadece. Babası görüntülü falan konuşuyormuş ordada şüphelenmiş kadınla babası görüntülü konuşunca. Kadın işte x i göster demiş görünce ağlamış benimde oğlum vardı diye. Babası da oğluma iyi bakıyorum bak diye göstermiş
Acaba birşeyler fark etti de böyle düşünmeye mi başladı ben tek çocuk olsam evlatşıkmıyım diye düşünmem yani diğer olaylarında sorgulamam

Anbesi neden gorusmuyor ki? Gecmiste kavga fakan mi etmisler? Bu cok tuhaf. Normalde kadinlar kiskanc olur. Babasi arkadasinin kizkardesiyle annesinin yaninda konusuyor ve anne kiskanmiyor. Bu tuhaf degil mi?
Evet tuhaf eskiden küçükken sürekli oraya gidiyorlarmış sonradan gitmemeye başlamışlar. Babasının görüntülü konuşması başka bir kadınla saçma tabi konuşulcaksa kadın kadına konuşulur

Anbesi neden gorusmuyor ki? Gecmiste kavga fakan mi etmisler? Bu cok tuhaf. Normalde kadinlar kiskanc olur. Babasi arkadasinin kizkardesiyle annesinin yaninda konusuyor ve anne kiskanmiyor. Bu tuhaf degil mi?
Senede 1 kez falan evlerine gidiyorlarmış ama annesi de geliyor ama telefonda konuşmuyormuş annesi kadınla babası konuşuyomuş

Senede 1 kez falan evlerine gidiyorlarmış ama annesi de geliyor ama telefonda konuşmuyormuş annesi kadınla babası konuşuyomuş
Aslinda o kadinda tum cevaplar. Annesi olabilir. Olmaya da bilir. Konusur mu kadin bilemem. Babasindan korktugu icin konusmayadabilir. 25 yasindaki birine neden gercegi soylemezler ki?

Aslinda o kadinda tum cevaplar. Annesi olabilir. Olmaya da bilir. Konusur mu kadin bilemem. Babasindan korktugu icin konusmayadabilir. 25 yasindaki birine neden gercegi soylemezler ki?
Korkuyo olabilir ailesi kaybetmemek için öyle düşünüyorlardır

95
İsim konusunda ve 2 hafta kalınca orda. Oraya sık sık ğidiyolarmış babası anlatmış işte ve o kaldıkları kadın anlatmış
Dna testi yaptirsin belliki ailesi soylemek istemiyor ...sonuçta onu buyutmusler anne baba olmuşlar..İnsan boyle bir supheyle eskisi gibi olamaz gercegi ogrenirse daha iyi olur ve inşallah kendi anne babasidir .

Arkadaş en çok annesine mi babasınamı benziyor ya da hiçbirine mi. Küçükken gittikleri aileyi hatırlıyormu ya da resimleri varsa onlara benziyormu. Bir gamze ya da ben gibi özelliklerinden almış mı. Saç kıvırcık düz göz şekli burun yapısı. İlla bir ipucu bulunur ince ayrıntılarda. Ne var benzerlik.

Arkadaş en çok annesine mi babasınamı benziyor ya da hiçbirine mi. Küçükken gittikleri aileyi hatırlıyormu ya da resimleri varsa onlara benziyormu. Bir gamze ya da ben gibi özelliklerinden almış mı. Saç kıvırcık düz göz şekli burun yapısı. İlla bir ipucu bulunur ince ayrıntılarda. Ne var benzerlik.
Anneye hiç benzemiyor babaya biraz benziyor.
Gittikleri aileye hala gidiyorlar senede 1 kez falan onun dışında babası da sürekli telefonda konuşuyormuş kadınla.

Anneye hiç benzemiyor babaya biraz benziyor.
Gittikleri aileye hala gidiyorlar senede 1 kez falan onun dışında babası da sürekli telefonda konuşuyormuş kadınla.
Babayla diğer kadın normal yoldan çocuk yapıp onlara vermiş olabilir. O zamanlar transfer olacağını sanmıyorum. O zaman o kadına da benzer yanları vardır. O kadının kan grubuda mı bilinmiyor

Babayla diğer kadın normal yoldan çocuk yapıp onlara vermiş olabilir. O zamanlar transfer olacağını sanmıyorum. O zaman o kadına da benzer yanları vardır. O kadının kan grubuda mı bilinmiyor
Yok o kadınla misafir gibi gidip geliyorlar

Evet tuhaf eskiden küçükken sürekli oraya gidiyorlarmış sonradan gitmemeye başlamışlar. Babasının görüntülü konuşması başka bir kadınla saçma tabi konuşulcaksa kadın kadına konuşulur
ne konuşmuş babası görüntülü o kadınla ?
Sonra neden gitmemeye başlamışlar
Bunu sorsun annesine

ne konuşmuş babası görüntülü o kadınla ?
Sonra neden gitmemeye başlamışlar
Bunu sorsun annesine
Napıyon ne ediyon sıradan konular ve arkadaşımı sormuş kadın göster falan demiş sonra benim oğlum öldü diye bakıp arkadaşıma ağlamaya başlamış.
Babası oğluma iyi baktım bak kilosuna iri yarı falan demiş

X