Evlendiğiniz adama yada sevdiğiniz adama bakıp ne diyorsunuz içinizden

Şakayla okadar cok güzel oluyor ki mesala ben öyle yapıyorum şuan hem eyleniyorum hem icimin yagları eriyor ...
yemedim o yemeği gelir benim olanıda yer
Yanlış yapıyorsun, cocuklarım mangal diye sayıklarlardı. Götürmedi bizi benzin yükseklerde diye..Şimdi köydeyiz mangal yaptık önündekisini ben aldım ben yedim, sen hak etmiyorsun diye.. Annesinin babasının yanında .

Onu bunu bilmem de adam yüzüme aşkla bakıp bakıp en sonunda “aslan parçası nasıl güzelsin” diyor..... kaderimin bir oyunu mu bilmiyorum. :)

Biraz kendimi gördüm sizde. Eşinizin dünya görüşü bambaşka. Örneğin; bir olayda haklı gördüğü taraf size göre tamamen haksız. Bir konu olduğunda kendinizi, ne demek istediğinizi anlatıyorsunuz çünkü hiç anlamıyor. Duygu ya da düşüncenizi duvara anlatıyor gibi hissediyorsunuz. Sizi incittiğinin farkında bile değil. Vs vs vs.

Bugün evlilik yıl dönümümüz.
8 bitti, 9 a girdik, henüz sadece 32 yaşındayım, 12 senedir de tanıyorum.
Eşime bakınca gençliğimi, emeklerimizi, birbirimizi nasıl çok isteyip sevdiğimizi görüyorum.

Nasıl iyi bir baba olduğunu, dogrusuyla yanlisiyla eşim olduğunu düşünüyorum.

Anlaşmazlıklar olsa da iyi ki lerimizin ağır bastığını görüyorum 🙏

Merhabalar
Severek evlendiğiniz yada görücü usülü tanışıp sonradan sevip güvenip evlendiğiniz adama bakınca içinizden ne geçiyor?
Bir tek ben miyim bilmiyorum ama eşime bakıp yüzünde gözünde yanında olması gereken ben değilmişim gibi hissediyorum.
Her seferinde biraz daha biraz daha onu kendime yabancıymış gibi hissediyorum.
Birlikteyim ama neden, ne için diye kendimi düşünmekten alamıyorum. Daha 8 aylık evliliğimde evli olupta yıllara bölüp yaşadıklarını kısa bir sürede yaşadım.
Eşimin yüzüne bakıp sanki bir sonumuz yokmuş gibi sanki o değilmiş gibi hissediyorum. Neden niçin bunu bilip çözen oldu mu yoksa birtek ben miyim bu kadar kısa zamanda bunları hisseden?
Bazen:
-Vıyyy seni ben adam
Bazen de:
-Hay cannım bennim
😄😄😄 ruh halime göre değişir. Sen daha yeni evlisin senin de zamanla ruh halin değişiklik gösterir.

Bir tanecik ömrünüz var.. heba etmeyin. Bu nefret ediyorm hergün ağlıyorum diyen arkadaşlar.. hayat çok kısa ömrünüzü çürütmeyin mutsuz olduğunuz bir adamla. Bu dünyadan böyleeece sıradan gerçekten bu güzel duyguları tatmadan göçüp gitme duygusu çok ağır değil mi?

Ben eşime bakınca Allah'a şükrediyorum. Kaşlarinin yapısını, gözlerini , saçlarını inceliyorum ve içim titriyor ona dokununca. Gerçekten hayatımda başıma ondan başka güzel birsey gelmedi. Ilk ve son olacağına eminim daha ötesi olamaz (evlat) hariç 😊😊

Ben dun esime bakinca evimizde cok onemli bir eksigi hissettim,super yalitilmis,cocuklara yansitmadan rahatca tartisabilecegim bir oda lazim bana:işsiz::KK34::KK34::KK4::KK4::KK20::ukala::tokat::KK11::KK11:
Para yonetiminde iyi degilsin,benim de iyi oldugumu biliyorsun,neden agir geliyor hakli oldugumu kabul etmek acabaaaaaaa:tokat:

Merhabalar
Severek evlendiğiniz yada görücü usülü tanışıp sonradan sevip güvenip evlendiğiniz adama bakınca içinizden ne geçiyor?
Bir tek ben miyim bilmiyorum ama eşime bakıp yüzünde gözünde yanında olması gereken ben değilmişim gibi hissediyorum.
Her seferinde biraz daha biraz daha onu kendime yabancıymış gibi hissediyorum.
Birlikteyim ama neden, ne için diye kendimi düşünmekten alamıyorum. Daha 8 aylık evliliğimde evli olupta yıllara bölüp yaşadıklarını kısa bir sürede yaşadım.
Eşimin yüzüne bakıp sanki bir sonumuz yokmuş gibi sanki o değilmiş gibi hissediyorum. Neden niçin bunu bilip çözen oldu mu yoksa birtek ben miyim bu kadar kısa zamanda bunları hisseden?
16 yillik evliyim hep ayni şeyler geçmediği kesin hatta çok uç noktalar olabilir içimden geçenler bazen sifir bazen yüzden fazla kadar uzak bazen onu sevgiden bazen sinirden gebertesim geliyor:)

X