Evlenmek ve akıllı olmak

deretepe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
791
544
Biraz garip bir soru olacak ama evlenmenin, evliliğin akıllı olmakla bir ilgisi var mı?
Bugün biri bunu sorgulamam neden olacak şeyler söyledi. Gerçekten akıllı kızlar kadınlar mı başarılı bir evlilik yapmayı becerebiliyor!(sözüm ona) ?

Nasip kısmet diyoruz, Ki gerçekten bazen pat diye oluverirken bazen bir türlü olmuyor bu işler.
Öyle öyle olmasına ama iyi adamları bulup kafalayan kadınlar da yok değil hani.. Kurnaz dediğimiz kadınlara mı kalıyor iyi erkekler onu düşündüm bir an..

Son düzenleme:

KV_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2013
2.592
4.963
27
yok be. sonuçta dış görünüşten ötürü beğenmek gibi; kimisi öyle sever kimisi böyle.
fazla düşünmemek gerek diye düşünüyorum. yani en azından bu konuyu.

caninfistigi

Süper Fantastik Üye
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
10.746
18.158
Biraz garip bir soru olacak ama evlenmenin, evlenebilmenin akıllı olmakla bir ilgisi var mı?
Nasip kısmet diyoruz, Ki gerçekten bazen pat diye oluverirken bazen bir türlü olmuyor bu işler.
Bugün biri bunu sorgulamam neden olacak şeyler söyledi. Gerçekten akıllı kızlar kadınlar mı evlenmeyi becerebiliyor!(sözüm ona) ?

E pek bir alakası yok yani. Size bunu kim söylediyse hangi gözlemlere dayandırmış ki bu saçmalığı?

Fistiklicikileta

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
1.538
2.169
Sanmiyorum gayet guzel ve iyi meslegi olan bi arkadasim 30 yasinda yeni evleniyor. Hemde yeni tanisti sayilir. Bense 23 yasimda evlendim. Kismet oldugunu düşünüyorum.

Sisyphe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
2.460
5.942
Sorun evlenmek değil ki insanın kriterlerine göre birini bulabilmesi sorun. Yoksa kriter gözetilmese herkes evlenir ama aşk da istiyoruz, yakışıklı da olsun, kariyeri olsun, düzgün olsun vs..böyle gider.

ezo26

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2015
4.461
4.944
Akılla ne alakası var.Öyle olsaydı burada eşlerinden yakınan bayanlar olmazdı.Herkes dengiyle evleniyor.Akıllı veya akılsız olması ile alakalı degil.:) Bazı akıllılar da evlenmiyor o Nasıl olacak.Erkeklerin durumu ortada işte :))