Evlenmemizi istemeyen erkek arkadaş ailesi ve kıskanan müstakbel görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Pınar’a yazıcam banane 🤪

Pınaar senin kendi kocan var ya? Kardeşine ne bulaşıyorsun herkesin kendi hayatı. Bak ben sana söyleyeyim, bu kızcağız kibarlığını korudukça sen batarsın. Gelip gitmeyi de bırakırlar size. Haa bu arada insan bir teşekkür eder alınan hediyeye. Görgüsüz.

ülgen’in ailesiyle olan iyi kötü muhabbetine dahil olmadığınız sürece rahat edersiniz. bırakın evlenemezsiniz diyenleri ülgen ikna etsin.
ben yaşlarınızda ve evlilik kararınızda bir gariplik görmedim.
ikiniz de ev geçindirebiliyor, okurken çalışıyorsunuz da.
sade nikah ve ev konusunda işler ciddiye binince fikir değiştirmezseniz zorlanacağınızı düşünmüyorum. nikah berekettir.
allah kolaylaştırır, inşallah.
hayırlısı olsun.

Ben noktasiyla virguluyle paragrafiyla okumaktan keyf aldim. Kullanilan isimler de dikkat cekici. Kulagimda ulgeen ulgeenn diye yankilaniyor. Defne kizimiz eski turk filmlerindeki filiz akinin ic sesi masallah. Yalniz hikayede bir oturmamislik var tamamen reklam kokuyor.

Konu bayağı roman diliyle yazılmış.
Son günlerde kitap okuyamıyorum sanıyordum meğer okuyabiliyormuşum :KK24:
Konunun gerçek olduğunu varsayarak düşüncemi belirteyim.
Pınar'ın zor bir görümce olacağı belli.
İlerde hayatınızda olacak her şeye karışma ihtimali de yüksek.
Aman Ali Rıza bey tadımız kaçmasın tavrı sizinle yaşanabilecek bir anlık sürtüşmeyle son bulacak gibi görünüyor.
Bence dikkatli olmalısınız.

Bu arada babanın yetim malı ifadesini kasıtlı söylemediğini düşündüm.
Anne de öyle fena birine benzemiyor gibi.
Teşekkür ederim yorumunuz için. Nihayet ciddiye alan biri. Sanırım edebiyat öğrencisi olmanın gazabına uğradım😅 eğleniyorum. Ayrıca belirteyim: isimler elbette gerçek değil. Anlaşılması için değiştirerek kullandım. Asiye Alpgiray itiraf kanalı için yazmıştım. Kanalı izleyenler anlayacaktır.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Nihayet ciddiye alan biri. Sanırım edebiyat öğrencisi olmanın gazabına uğradım😅 eğleniyorum. Ayrıca belirteyim: isimler elbette gerçek değil. Anlaşılması için değiştirerek kullandım. Asiye Alpgiray itiraf kanalı için yazmıştım. Kanalı izleyenler anlayacaktır.
İsimler gerçek degil de Ahmet, Mehmet, Ayşe, Fatma degilde neden Ülgen,Pınar,Defne ?
Valla biz isim degişikligini anca bu isimlerle yapıyoruz.
Oturup Ülgen'i kırk yıl düşünsek sen harici kimsenin aklına gelmez.
Tamam inandım.

Olabilir ama en azından sıkılmadan okuyabildim bazı konularda cinnet geçirecek gibi oluyorum çünkü😂

Kanalı bilmiyorum bilenler vardır mutlaka. 🤗

Fake meyk artık neyse ama tebrik ettim, imlası, noktalaması, büyük harfleri, paragrafları, anlatımı, her bir şeyiyle güzel bir Türkçe yazım kullanmışsınız. Hatta kolay okunsun diye paragraf arası boşlukları dahi boldan koymuşsunuz. Yıldızlı on.
Türk Dili Edebiyatı öğrencisiyim. İlk defa dilim, imlam güzel diye inanılmıyor bana. Şaşkınlıkla okuyorum😅

İsimler gerçek degil de Ahmet, Mehmet, Ayşe, Fatma degilde neden Ülgen,Pınar,Defne ?
Valla biz isim degişikligini anca bu isimlerle yapıyoruz.
Oturup Ülgen'i kırk yıl düşünsek sen harici kimsenin aklına gelmez.
Tamam inandım.
Yahu keyfimin kahyası mısınız? Canım Ülgen ve Defne diye değiştirmek istedi öyle değiştirdim. Alemsiniz. Bu kadar rahatsız olduysanız bunca cevap atarak değerli vaktinizi harcamayın madem.

Cool story’dir heralde bro. Çeyreğini okudum, fake kokusu burnumu yaktı.
Bu hatun benim ustumdur o ne dediyse o!

O yüzden okumadım sonuçta iş güç var. Eğer fake değilse biri beni durtsun okuyayim. Velhasıl tüm forum bilir benim görümce sevgimi 🐍🦂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X