Evlenmemizi istemeyen erkek arkadaş ailesi ve kıskanan müstakbel görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim yorumunuz için. Nihayet ciddiye alan biri. Sanırım edebiyat öğrencisi olmanın gazabına uğradım😅 eğleniyorum. Ayrıca belirteyim: isimler elbette gerçek değil. Anlaşılması için değiştirerek kullandım. Asiye Alpgiray itiraf kanalı için yazmıştım. Kanalı izleyenler anlayacaktır.

Aa dinlerim ben onu. Ama daha sarsıcı hikayeleri okuyorlar orada. Bunda bir şey yok ki. Hadi Pınar bayılsa ayılsa bi aksiyon olsa neyse ama laf sokma örneği bile yok. En fazla "Yeğenini unuttun benim kızımı böyle sevmiyorsun" filan var, bunlar da çok bilindik sataşmalar, on görümceden yedisi bunu der herhalde.

Çok sade, çok tekrarda, aksiyonsuz. Beklerdim bi Pınar bayılsın, bi kv desin Ülgen'e "Ablanı hiç düşünmüyorsun, o kızı bir daha anarsan sütümü helal etmem" filan. Bekledim nerede kopacak diye, olmadı. Hint dizisi gibi, sanki paragraf paragraf bakıştık öylece. Almadı içine.

Aa dinlerim ben onu. Ama daha sarsıcı hikayeleri okuyorlar orada. Bunda bir şey yok ki. Hadi Pınar bayılsa ayılsa bi aksiyon olsa neyse ama laf sokma örneği bile yok. En fazla "Yeğenini unuttun benim kızımı böyle sevmiyorsun" filan var, bunlar da çok bilindik sataşmalar, on görümceden yedisi bunu der herhalde.

Çok sade, çok tekrarda, aksiyonsuz. Beklerdim bi Pınar bayılsın, bi kv desin Ülgen'e "Ablanı hiç düşünmüyorsun, o kızı bir daha anarsan sütümü helal etmem" filan. Bekledim nerede kopacak diye, olmadı. Hint dizisi gibi, sanki paragraf paragraf bakıştık öylece. Almadı içine.
Hahahahahha sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim😅

Aslında haklılar 23 yaşında askerlik yapmamış biriyle evliliğin sonu bence çokta iyi ilerlemez ..ikinizde çok gençsiniz birkaç yıl sonra belli bir olgunluğa eriştiğinizde fikriniz değişebilir...aşk güzel şey o ayrı ama birde hayatın gerçekleri var ki maalesef toz pembe değil...
Aileye gelince evet önemli ama kızını üzmemek adına sizi üzmedi tercih eden orta yoku bulamayan ebeveynler söz konusu..eş adayınız şimdilik bunu örtbas çabasında belliki ileride ne olur orası muamma..
Bizim ailede de var kaynım diyabet görümcem ileri okb ..kaynanam onlar üzülmesin diye topun ağzına hep bizi atar,onlardan bişey beklemez her yükü bizdedir ve her seferinde alttan almamızı bekler adalet duyguları sıfır..ki çekilecek dert değil inanın..onlara kızsada bişey demez beklentilerini sinirini zehrini bana akıtır..18 yıldır evliyim ilk kez geçen yıl eşim (kimsenin hasta diye burnunu kaldıracak değilim bu saatten sonra beni ilgilendirmiyor onların hastalığı ..onlar nasılsa bende onlara karşı öyle olacağım bundan böyle fazlasını bekleme artık özveri alttan almak falan yok artık..).dedi bir tartışma esnasında ..ama benim 18 yılım bu saçmalık girdabının içinde geçti
O yüzden iyi düşün derim iki gönül bir olunca maalesef samanlık seyran olmuyor ..ailede önemli..ha görüşmem etmem dersen O ayrı ama görüşmesende kurtulamıyorsun böyle tiplerden
Sen okuluna mezuniyetine odaklan ilk önce..mesleğini oturt..evlilik nasılsa olur acele etme

Ya hahahahahahsh. Ahmet yapayım bakalım neler olacak🤣
Ahmet'de yapsan 23 yasındaki çocugunu evlendirmek istemeyen aile sonuna kadar haklı.
Ha diger meseleler eger konu gerçekte zamana ihtiyacı var.
Evlilik öyle uzaktan göründügü gibi degil.
Geçim dedigin şey de uzaktan göründügü gibi degil.
Ortada henüz gencecik iki insan var ve hayata yeni yeni atılacaklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X