Evlenmemizi istemeyen erkek arkadaş ailesi ve kıskanan müstakbel görümce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birde asiye masiye kanalı karıştırmışsın araya. Burayı okuduğun üni sandın zaar evinde oturup çoluk çocuk bakan akşama ne yemek yapsak diye debelenen tipleriz biz itiraf kanalı ne yahu. Bozma çizgimizi🤪
Ay çok pardon, akşama ne yapayım o zaman ben onu sorayım gelmişken boşa gitmesin, bu kadar toplandık🤪

Hahahahahha sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim😅

Üzücü ki şöyle üzücü, o kadar okudum. Bakın insanlar özet istiyorlar görüyorsunuz. Üşenmedim, okudum. Bu kadar yazıldıysa bir yerde kopar dedim umutla okudum. Cıks. Tamam bayılmasınlar ama en azından Pınar duvara yumruk vursaydı sinirlenip, o da yok. Herkes çok sakin. : (

Ay çok pardon, akşama ne yapayım o zaman ben onu sorayım gelmişken boşa gitmesin, bu kadar toplandık🤪

Sevdim seni şimdiye siz ne biçim insanlarsınız kötü kalpliler başınıza gelsin vs diye saydırman lazımdı🤣 madem saydırmadın konuna cevap vereyim. Yaşlarınız küçük evlenmek için acele etmeyin okul bitsin işleriniz otıursun askerlik yapılsın. Bende istemezdim oğlumun 23 yaşında evlenmesini.

Konu sahibi ban yedi ve görümce Pınar bunu beğendi.

o üye ban yemişti, neden yemişti ki?!
o sırada tam da ara vermiştim biraz eğleneyim diye foruma girmiştim oysaki
sorun bizde miydi? çok mu dalga geçmiştik acaba
yoksa ülgende miydi? Defnede miydi, epilepsi hastası Pınarda mıydı?
belki bunu hiçbir zaman öğrenemeyecektik, belki zaman akıp gidecek elimizde sadece kum taneleri kalacaktı...

iddia ediyor “minik torun, dayım bana bisiklet alsın diyor” Sürekli bu şekilde hediye aldırmaya çalışıyorlar. Üstelik erkek arkadaşım daha öğrenci
Üstelik erkek arkadaşın daha öğrenci hem de 23 yaşında, gerçi ban yemişsin ama yine girer okursun diye yazıyorum, ailesi haklı ne evlenmesi bu yaşta? Hoş konuya da pek inanasım gelmedi de🤦‍♀️

Paragraflandırarak ve noktalama işaretlerine dikkat ederek anlattığın için ben okudum valla. Ve bu kurallara dikkat edip gözümüzden kanlar akıtmadığın için de sana teşekkür edesim geldi.

Konuya gelecek olursak gereksiz ayrıntı verişin konusunda arkadaşlara katılıyorum. Şahsen 23 yaşındaki bir erkekle evliliği yürütemezdim sanırım.
Erkek kısmının beyni biraz geç olgunlaşıyor ne derseniz deyin. Riske edemezdim..

Erkek ailesini komple tanıdık Allah razı olsun. Eminim onlar da bir yerlerde denk gelip okuyunca kendilerini tanıyacaklardır. 🤪

En son konuya yorum yapıyordum nerelere geldim yine vay vay vay. Böyle görümcek varken ve aile herşeye bu kadar müdahilken mutluluk zor gibi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X