Evli bir adam sorunu : /

Evet söyledim. Şimdilik yazdıklarına cevap vermiyor. Bugün yine orda mısın? cevap verirmisin? beni ararmısın? nerdesin buluşalım gelip seni alayım? tarzında şeyler yazmaya devam ediyor,
Allahım niçin böyle bu hayat.

Hayatta problem yok, insanlar b*ktan.
Allah herkesi niyetine göre insanlarla karşılaştırsın.

Büyük ihtimal kadın şok olur.
Bence 2 ay daha sabredin , bebenin sütü gitmesin ..
Ve sonrasında tabii ki hemen söyleyin. Adama bak bi eli yağda bi eli balda pislik !

Evet ailemle yaşıyorum, rahat bir ilişki istiyorum sorunsuz gibi cümleler kuruyor. Yazıklar olsun gerçekten ben utandım gencecik kız gelmiş buraya seni adam yerine koymuş birde evlat vermiş ! Yazık vallahi çok yazık...

Of off... Arkadaşım da o kadar iyi bir insan ki. Tüm düzenini bozup tayin isteyip buraya geldi. Aklıma arkadaşımın doğum izninde olduğu için ailesinin yanına şehir dışına gidebileceği geldi bu pislikte fırsattan istifade ne yaparsam kâr diye düşünüyor sanırım :KK43:

Şuanda doğum izninde ise sütü falan kesilir kadının,biraz bekleyin dicem ama mantıklı birşey gelmiyor şu durumda.

Hepsinin ekran görüntülerini alsın arkadaşın.... adamın resimleri, mesajlar olan kısımları özellikle.

Yarın öbürgün face'i iptal, durumu inkar eder şerefsiz.

Hepsinin ekran görüntülerini alsın arkadaşın.... adamın resimleri, mesajlar olan kısımları özellikle.

Yarın öbürgün face'i iptal, durumu inkar eder şerefsiz.

Evet hepsini aldı. Bir süre bekleyip başka bir hesap açıp oradan göndermeli mi sizce? Yani arkadaşımla da kötü olmak istemiyorum kendim söyleyerek.

Yok arkadaşım tek kelime yazmıyor . Dün birkaç resmini görünce acaba ben mi benzetiyorum dedim. sonra evli olan arkadaşımla yan yana resimleriyle kıyasladık o yani. o saatten sonra tek kelime etmedi arkadaşım ... Nasıl hitap edilir bu adama bilmiyorum hala yazmaya devam ediyor.

Yani küçücük masum bebeklerini düşündükçe içim parçalanıyor. Gerçekten hala şok içerisindeyim ve bu adamın niyeti iğrenç. Olaya müdahale etmek istemedim ama biraz nasıl bir ilişki istiyorsun tarzında şeyler yazdık herşey olur tek gecelik vs. sorunsuz gibi şeyler yazdı. Hepsinin ekran görüntüsünü aldık yinede

Yani zor karar, benim de içim içimi yerdi söyleyene kadar,ağırlık olurdu. Sussam da sorumlu hissederdim.

Adamı bi korkutun diyeceğim ama bugün size tövbe çeker yarın başka hesaptan başka hatunlara yazar. Yani işte bir zaman sonra arkadaşınız ile kem küm ederek açarsınız konuyu en oluru bu gibi. Ya da hiç bulaşmayacaksınız, vicdanı susturup nasıl olsa ortaya çıkar diyecek akışa bırakacaksınız.

Bazı kadınlar fiziksel aldatmayı aldatma saymıyor. Duygusal aldatmaya karşılar. Tanıdığım birinin karısı böyleydi. Bu şerefsiz heriflerde o nedenle yapıyor. Ama bunu bilip kabul eden kadınlarda da bence haysiyet yok !
Konu sahibi arkadaşım tabiki yazdıklarım farklı bir şey... Bence net kanıt varsa arkadaşına demelisin. Yazık günah. 2 yıllık evli gencecik bir kadın.

Yani benim inanın hiç içim rahat değil. Aldatılan arkadaşımla ilk atandığımda aynı yerde kaldık. Mesai arkadaşlığı yaptık. Sonra benim tayinim buraya çıktıktan kısa bir süre sonra heyecanla eşinin de burada olacağını söyledi ve çıkıp buraya düzenini bozup geldi.Bu kadar hatır, gönül ilişkim varken susmaya da konuşmaya da kalbim razı değil.

Evet hepsini aldı. Bir süre bekleyip başka bir hesap açıp oradan göndermeli mi sizce? Yani arkadaşımla da kötü olmak istemiyorum kendim söyleyerek.
Ben ne yapardım bilemiyorum...çok zor bir durum. Evet maalesef, kötü olma gibi bir ihtimaliniz var, yarın bir gün hiç bilmeseydim keşke, onun ki geçici hevesti, senin yüzünden yuvam yıkıldı bile diyebilir.

Adamı korkuturdum belki. Sahte bir hesapla, senin kim ve ne şerefsizlikler peşinde olduğunu çok net biliyorum, sen söylemezsen ben karına anlatacağım şeklinde.

belki konuştuğu kişi arkadasınızın eşi değil baska bir kişi o kişinin fotoğraflarını koyup konusuyor olabılır mı? eğer durum düşündüğünüz gibiyse her iki kişiye de açıklamanız gerekiyor. karışın tabi ki de

Adamın evli olduğunu bildiğini adama söylesin. Kadına soylemek icin acele etmeyin,bebeği cok küçük. Samimiyseniz laf arasında ağzını ararsınız yeri gelince de söylersiniz. Böyle iğrenç biri ile yaşayacağına bir kere aglasn daha iyi.

Yani zor karar, benim de içim içimi yerdi söyleyene kadar,ağırlık olurdu. Sussam da sorumlu hissederdim.

Adamı bi korkutun diyeceğim ama bugün size tövbe çeker yarın başka hesaptan başka hatunlara yazar. Yani işte bir zaman sonra arkadaşınız ile kem küm ederek açarsınız konuyu en oluru bu gibi. Ya da hiç bulaşmayacaksınız, vicdanı susturup nasıl olsa ortaya çıkar diyecek akışa bırakacaksınız.

Acaba tek benim arkadaşıma mı yazıyor ki ? Orası da meçhul. Ben hiç sanmıyorum adamın niyeti belli yani. Kim olduğunun ne önemi var ki. Bu adamla (adam da denmez de işte) asla muhattap olup da tek kelime etmem. Konuşursam büro arkadaşımı da alırım kendi arkadaşıma anlatırız artık gerisini kendi bilir sadece bebeği olmasından elim kolum bağlı :KK43:

belki konuştuğu kişi arkadasınızın eşi değil baska bir kişi o kişinin fotoğraflarını koyup konusuyor olabılır mı? eğer durum düşündüğünüz gibiyse her iki kişiye de açıklamanız gerekiyor. karışın tabi ki de

Evet bu da bir ihtimal. Eğer ki arkadaşım tamam devam ettirelim derse buluşmaya kimin geleceğini net görürüz veya whatsap dan önce görüntülü aramasını rica ederiz, böylelikle alenen ortaya çıkar.

Gerçekten çok çok üzülür. Günahlarına girmek istemiyorum. Ancak söylemeyerek mi günaha giriyorum diye de vicdanım hiç rahat etmiyor. Dünden beri uzun uzun düşünüyorum.

Hayir hayir kesinlikle haksizlik etmis olmazsin. Bak benim de 2 aylik bir bebegim var cok zor bir dogumdu hala tam olarak iyilesemedim pansumanima kadar esim yapti cok cok zor gunlerdi halen de oyle. Bir de bu donemde esimin beni aldattığını ogrensem yikilirdim hayattan kopar belki bebegimle bile ilgilenemez ilgilenmek istemezdim. O kadinin en ilgiye ihtiyaci olan zamanlari en muhtac en güzel günleri.

Hicbir aldatmak gizli kalmaz adam bu isi adet haline getirirse eninde sonunda öğrenir merak etme. Ama sakin su an o sabinin hakkina girme bazen cehalet mutluluktur. Ki su durumda minik bebegi olduğu icin bosanamasa hep bu kandirilmisligin acisini cekecek.

Adamın evli olduğunu bildiğini adama söylesin. Kadına soylemek icin acele etmeyin,bebeği cok küçük. Samimiyseniz laf arasında ağzını ararsınız yeri gelince de söylersiniz. Böyle iğrenç biri ile yaşayacağına bir kere aglasn daha iyi.

Yani evli olduğunu bildiğini söylerse ben o değilim aslında öylesine bir resim koydum kuzenim şu bu bişiler bulmaz mı ? inkar eder geçer gider yani olay.

X