Evli eski sevgilim peşimi bırakmıyor

Erkek arkadaşıma anlattımmmm. Bazı detayları es geçtim. Çok güçlü duracağım diye söz vermiştim kendime ama anlatırken istemsizce ağladım gözlerimden öpüp hep yanımda olacagını söyledi ve keşke daha önce söyleseydin dedi. Cidden bu kadar dert ettiğime yazık oldu. Allah razı olsun yazan herkesten cidden bu benim sırtımda ne büyük yükmüş.

Sevindim ama bir daha çok sert olun evli erkeklere karşı. Baştan sorun evliysen kesinlikle olmaz. Araştırma da yapın evli olduğunu saklarsa.

Bakın yoksa böyle olan size oluyor detayları bile veremiyorsunuz doğru dürüst.

Metreslik dünyanın en rezil kurumu

Tum acikligiyla herseyi anlatirsan eninde sonun basina gelecek iki seyi soyleyeyim. Bir ya senden ayrilacak kaldiramayip. (Eger turucu ve baskiciysa)
İki ayrilmadi evlendiniz diyelim maksimum bir sene sonra sen zaten geçmişte şoyleydin boyleydin diyip basina kakacak. Bu tarz tutucu adamlarda bu sonlar kacinilmaz. Ne yorum yapacagimi bilemedim digerini savciliga vermekle santajin cezasi oldugunu soylemekle tehdit edin. Korktugunuzu sakin belli etmeyin. Uc senede o fotolarin kalmasi imkansiz gibi ama velevki var yazismalarida size atiyor hepsiini dosyalayin gercekten savciliga verin. Pislikse bu adam hayatin her alaninda karsiniza cikacak. Yuva kuramassiniz korkudan. Baktinz bicak kemige dayandi aile buyuklerinden birinden de yardim isteyin.Allah yardimciniz olsun. Allah oyle pislikleride hemen birnkazaya falan kurban etsinki baska genc kizlarin boyle şantajcilarla başi yanmasin
Bu yorumun altına imzamı atarım.
Yakın bir arkadaşım aynısını yaşadı, en son nişanlısının ailesine dek resimler, videolar gitti. Çocuk ayrılmadı, yanında olacağını söyledi evliler şu an fakat sindiremediği ve konuyu kapatamadığı için psikolojik şiddet uygulamaya başladı. Kız ilişkide hep suçluluk psikolojisinde.
Geçmiş geçmişte kalırsa mantıklı ve kimsenin hesap sormaya hakkı yok. Fakat bir kadın olarak da kocamın eski manyak ilişkisi bana ya da aileme huzursuzluk verirse açıkçası ben de çok modern davranamayabilirim. Bir insanın geçmişinde birilerinin olduğunu bilmek ayrı, o ya da bu şekilde (yalan bilse olsa-ki sevgiliniz ne kadarı doğru asla bilemeyecek ya da en azından kendisini rahatsız eden şeyler varsa sizi sorgulayacak) detaylara maruz kalmak ayrı.

Bence bu işi polis ve savcılıkla çözmeye çalışın.

Öncelikle sevgilinizle konuşun, anlatın her şeyi. Zaten sizi seven insan sizi korumak isteyip, her zaman yanınızda destekçiniz olacaktır. Olmuyorsa da böyle zor zamanınızda yanınızda olmayan adamla zaten ilişkinin devam etmesinin bir anlamı yok. Ayrıca şuan yanınızda olursa da ileride bu konuyu ısıtıp ısıtmayacağına emin olun. Çünkü malesef çoğu erkek başta destek olsa da sonradan bu konuyu dillendirmekten çekinmiyorlar.
Sonrasında ise gidin şikayet edin adamı, elinde özel görüntülerinizin olduğunu bildirin bu ciddi bir suç. Uğraşsın dursun mahkemelerde. Korktuğunuzu hissettirmeden sakın ve lütfen dikkatli olun. Adam kaybedecek bir şeyim yok kafasında gibi, böyle insanlar tehlikelidir.

Erkek arkadaşıma anlattımmmm. Bazı detayları es geçtim. Çok güçlü duracağım diye söz vermiştim kendime ama anlatırken istemsizce ağladım gözlerimden öpüp hep yanımda olacagını söyledi ve keşke daha önce söyleseydin dedi. Cidden bu kadar dert ettiğime yazık oldu. Allah razı olsun yazan herkesten cidden bu benim sırtımda ne büyük yükmüş.
çok sevindim adınıza
Allah mutlu mesut etsin

Bu yorumun altına imzamı atarım.
Yakın bir arkadaşım aynısını yaşadı, en son nişanlısının ailesine dek resimler, videolar gitti. Çocuk ayrılmadı, yanında olacağını söyledi evliler şu an fakat sindiremediği ve konuyu kapatamadığı için psikolojik şiddet uygulamaya başladı. Kız ilişkide hep suçluluk psikolojisinde.
Geçmiş geçmişte kalırsa mantıklı ve kimsenin hesap sormaya hakkı yok. Fakat bir kadın olarak da kocamın eski manyak ilişkisi bana ya da aileme huzursuzluk verirse açıkçası ben de çok modern davranamayabilirim. Bir insanın geçmişinde birilerinin olduğunu bilmek ayrı, o ya da bu şekilde (yalan bilse olsa-ki sevgiliniz ne kadarı doğru asla bilemeyecek ya da en azından kendisini rahatsız eden şeyler varsa sizi sorgulayacak) detaylara maruz kalmak ayrı.

Bence bu işi polis ve savcılıkla çözmeye çalışın.
Seçimi bu olduğu için sorusuna yani.sorun ilişki yaşamak değil.laf olsun, ilişki olsun, boşta kalmayayım mantığıyla ilişki yaşayan biriymiş dersin.üsteluk evli.yoksa fotoğraf, video falan kimin umurunda.

Karısınında haberi var tüm sülalesi biliyor ve o

çok doğru bi bakış açısı:KK43: benim hayatımdaki kişi de çok koruyucu kollayıcı söylesem belki de tam olarak böyle yapar ama işte bu olay benim suçummuş gibi sanki beni artık eskisi kadar sevmezmiş gibi korkuyorum sanırım içsel olarak
Bu ileride önünüze gelse ve evli olsaniz "eşim arkamda durur" diyebilir misiniz?
Bence adama seni savcılığa veririm demek yerine gidip direkt şikayetçi olun
Yasadiginiz şeyler icin pişmanlık duymayin tek basina hata yapmadiniz hataysa iki taraf da hatalı ki adam evli oldugunu da saklamış bu bile savcilikta lehinize.
Her yerden engelleyin gerekirse telefon no degistirin ulaşamasin

Diger yorumlari simdi okudum sevgiliniz yaninizda durmus cok sevindim adınıza 🥰 tutucu demistiniz ama insan sevdiğine guvenir sizi de sevdigi ve size guvendigi icin korktugunuz gibi olmamış
Simdiki adım karakola ya da savciliga gidip sikayetci olmak. Her attığı mesaji gosterin adini soyadını biliyorsaniz zaten bir sekilde evine yazi gider

Merhaba kızlar kafam allak bullak lütfen yardımcı olun. 1.5 yıllık evliliğe doğru giden çok güzel bi ilişkim var ama sorun şu 3yıl kadar önce tanıştığım ve evli olduğunu öğrenince ayrıldıgım kişi peşimi bırakmıyor şehir değiştirdim hala peşimde onunla biraz özel seyler yasadıgım içinde beni tehdit ediyor. Suan hayatımda olan kişi kıskanç, tutucu ve çok evhamlı o yüzden bu olaydan ona hiç bahsedemedim. Ne yapmam lazımmm nolu akıl verin
ay bu erkekleri anlamıyorum gerçekten ne kadar kötü bi durum bu yaa. bence seni şu anki sevgiline anlatmakta tehdit ediyorsa sen anlat önce. zaten seviyorsa ne yaşadığın ne yaşamadığın önemli olmaz.

Adam sizden ne istiyor tam olarak. Evli olduğum halde görüşelim metresim ol mu diyor yoksa derdi sizinle uğraşıp intikam almakmı?

Merhaba kızlar kafam allak bullak lütfen yardımcı olun. 1.5 yıllık evliliğe doğru giden çok güzel bi ilişkim var ama sorun şu 3yıl kadar önce tanıştığım ve evli olduğunu öğrenince ayrıldıgım kişi peşimi bırakmıyor şehir değiştirdim hala peşimde onunla biraz özel seyler yasadıgım içinde beni tehdit ediyor. Suan hayatımda olan kişi kıskanç, tutucu ve çok evhamlı o yüzden bu olaydan ona hiç bahsedemedim. Ne yapmam lazımmm nolu akıl verin
Şimdiki sevgilinize karşı dürüst olun. İlla duyabilir bunu sonuçta. Evlenince duyarsa bosanadabilir. Size saygı duymayan biriyle evlenmeyi zaten.
O adamı da karısına ve yedi sülalrsine deyin pesinizi bırakmadığını

Keşke es geçmeseydiniz.Sizi siz olduğunuz için olduğunuz gibi sevmeli.Geçmişiniz sizi siz yapan şeylerdir.O sizin geçmişinizde değil geleceğinizde yol arkadaşınız olmalı.
Yarın bu eskisi anlatır veya foto gösterirse daha çok üzülürsünüz.Umarım yaşananlar ortaya çıkmaz.Haklıyken yalancı durumuna düşersiniz.
Tabi bunlar benim kişisel düşüncem.

Sizi sevse idi zaten yeni iliskinize saygı gösterirdi.
Niyeti kullanmak.
Eminim halen evlidir.
Eskisi gibi yatıp kalkıp eskisi gibi devam etmek istiyordur.
Yeni sevgilinize duyurmadan devam etmeniz zor.
Malesef yazın yediğin hurmalar kışın seni tirmalar.
Bu hikayelerde hep yanan kadın oluyor erkeğe birşey olmuyor.
Farklı sehirdeymissiniz. Engelleyin. Yüz vermeyin asla tehditlerine boyun etmeyin. Dediği yere gitmeyin.
Bir süre kaybolun ortaliktan.
Neden yazın yediğib hurmalar kışın seni tırmalar dediniz ? Konu sahibi evli olduğunu bile bile ilişkisine devam mı etmiş o dönem ?

Neden yazın yediğib hurmalar kışın seni tırmalar dediniz ? Konu sahibi evli olduğunu bile bile ilişkisine devam mı etmiş o dönem ?
Açıkcasi büyük konuşmak istemiyorum ama ben bu dönemde sevgilisi evli olup da anlaşılmamasınin çok zor bir ihtimal olduğunu düşünüyorum. Tabi konu sahibinin anlattıklarından yola çıkarak. Adamın karısı ve ailesi öğrenecek kadar, aralarında tam cinsellik olmasa da bir takım geçecek kadar bir birliktelik olmuş. Sürmüş yani demek istediğim. Diyelim öğrendiği anda bıraktı, o zaman da bu kadar tirsacak bir durum yok. Ne ile tehdit ediyor ki ortada soykenmeyecek bir durum yoksa. Göğsünü gere gere söylersin. Böyle bir şerefsizce denk geldim evli olduğu gizledi şöyle öğrendim. Öğrendiğim gibi terk ettim ama peşinde halen.senden gizlemek istemiyorum.
Bence durum anlattığı gibi değil tam.

Bence savcılığa suç duyurusunda bulunacaginizi söyleyin, hala devam ederse gidip gerçekten bulunun

Bana sanki bu sevgiliniz varken de görüştünüz de onunla tehdit ediyor gibi geldi.Yoksa geçmişle niye tehdit edilirr ki insan

Keşke es geçmeseydiniz.Sizi siz olduğunuz için olduğunuz gibi sevmeli.Geçmişiniz sizi siz yapan şeylerdir.O sizin geçmişinizde değil geleceğinizde yol arkadaşınız olmalı.
Yarın bu eskisi anlatır veya foto gösterirse daha çok üzülürsünüz.Umarım yaşananlar ortaya çıkmaz.Haklıyken yalancı durumuna düşersiniz.
Tabi bunlar benim kişisel düşüncem.
Hakkısınız:KK43: ama öyle pişmanım öyle pişmanım ki benim yanlışım yüzünden bu kadar güzel bişeyin bozulma ihtimali çok korkutuyo beni. Ortaya çıkmama ihtimaline sığındım inşallah çıkmaz

X