Evli eski sevgilim peşimi bırakmıyor

Burada ana mesele sevgili değil ki, evli p.çin kızın peşini bırakmaması. Bence en tehlikeli erkek tipi bu takıntılı olanlar. O yüzden sorun çözülmüş gibi yazılması garip geldi bana.
Doğru çözülmedi tam olarak ama bi adım atıldı en azından o da benim sırtımdan yük aldı. Şimdi ana sorunda sıra dilerm çözülür:KK43:

Açıkcasi büyük konuşmak istemiyorum ama ben bu dönemde sevgilisi evli olup da anlaşılmamasınin çok zor bir ihtimal olduğunu düşünüyorum. Tabi konu sahibinin anlattıklarından yola çıkarak. Adamın karısı ve ailesi öğrenecek kadar, aralarında tam cinsellik olmasa da bir takım geçecek kadar bir birliktelik olmuş. Sürmüş yani demek istediğim. Diyelim öğrendiği anda bıraktı, o zaman da bu kadar tirsacak bir durum yok. Ne ile tehdit ediyor ki ortada soykenmeyecek bir durum yoksa. Göğsünü gere gere söylersin. Böyle bir şerefsizce denk geldim evli olduğu gizledi şöyle öğrendim. Öğrendiğim gibi terk ettim ama peşinde halen.senden gizlemek istemiyorum.
Bence durum anlattığı gibi değil tam.

Tam olarak anlattığım gibi. Sizinle gece dahil her an konusan, telefonunu karıstırmanıza müsaade eden, akrabalarıyla tanıstıran her an kolayca ulabildiğiniz ve sürekli evlilikten gelecekten konusan bir adamın evli olduğundan şüphelenmezdiniz eminim. Siz yine de büyük konusmayın çünkü hiç bir hemcinsimin böyle lanet bi adamla karsılasmasını istemem. Korktugum konu su kendini bir gram suclu hissetmiyor. Allahtan korkusu yok. Ar damarı çatlamış. sanki ben sucluymusum onu öyle kabul etmem lazımmıs gibi davranıp her türlü rezilliği yapabiliyor.

Hayır asla bilmiyodum öğrenir öğrenmez bitirdim. neden böyle dediğini bende anlamadım.
Burada bir kız sevgilisinin evli olduğunu öğrendiyse kıza biliyordun sen degil mi iması yapıp kızı suçlarlar. Hiç şaşmaz. Kafana takma o yüzden, bazıları victim blaming yapmaya bayılıyor. Kendi çocukları da var, nasıl birisine denk geleceğini bilmeden nasıl böyle üstten konuşurlar anlamıyorum.

Hayır sevgilim hayatıma girdikten sonra hiç kimseyle görüşmedim. Ki zaten aralarında 1.5yıla yakın zaman var. O arada bile görüşmedim. Öğrenir öğrenmez bitti. Adinin biri oldugu için geçmişle tehdit ediyor işte.

Burada bir kız sevgilisinin evli olduğunu öğrendiyse kıza biliyordun sen degil mi iması yapıp kızı suçlarlar. Hiç şaşmaz. Kafana takma o yüzden, bazıları victim blaming yapmaya bayılıyor. Kendi çocukları da var, nasıl birisine denk geleceğini bilmeden nasıl böyle üstten konuşurlar anlamıyorum.

Merhaba kızlar kafam allak bullak lütfen yardımcı olun. 1.5 yıllık evliliğe doğru giden çok güzel bi ilişkim var ama sorun şu 3yıl kadar önce tanıştığım ve evli olduğunu öğrenince ayrıldıgım kişi peşimi bırakmıyor şehir değiştirdim hala peşimde onunla biraz özel seyler yasadıgım içinde beni tehdit ediyor. Suan hayatımda olan kişi kıskanç, tutucu ve çok evhamlı o yüzden bu olaydan ona hiç bahsedemedim. Ne yapmam lazımmm nolu akıl verin
Bence bahset.
Evli olmadığını bildiğim biriyle birlikte oldum.Simdi beni tehdit ediyor diye.Sizden duymayip ondan veya başkasından duyarsa size hiç güvenmez.
Tehdit olayı olmazsa eski ilişkilerden bahsetmeyin derim ama bunu saklamanız doğru olmaz.

Öyle bişey yapmış olsam burada sizden akıl istemezdim emin olun gider metres olarak büker dizimi otururdum ama suan tek sucsuz ben oldugum halde bu olayın cezasını ben cekiyoruö Allah düşmanıma bile yaşatmasın
Seni annen baban biricik evlat olarak dünyaya getirmiş.Kendine nasıl metres kelimesini yakistiriyorsun.

Bu yorumun altına imzamı atarım.
Yakın bir arkadaşım aynısını yaşadı, en son nişanlısının ailesine dek resimler, videolar gitti. Çocuk ayrılmadı, yanında olacağını söyledi evliler şu an fakat sindiremediği ve konuyu kapatamadığı için psikolojik şiddet uygulamaya başladı. Kız ilişkide hep suçluluk psikolojisinde.
Geçmiş geçmişte kalırsa mantıklı ve kimsenin hesap sormaya hakkı yok. Fakat bir kadın olarak da kocamın eski manyak ilişkisi bana ya da aileme huzursuzluk verirse açıkçası ben de çok modern davranamayabilirim. Bir insanın geçmişinde birilerinin olduğunu bilmek ayrı, o ya da bu şekilde (yalan bilse olsa-ki sevgiliniz ne kadarı doğru asla bilemeyecek ya da en azından kendisini rahatsız eden şeyler varsa sizi sorgulayacak) detaylara maruz kalmak ayrı.

Bence bu işi polis ve savcılıkla çözmeye çalışın.
Erkek veya kadın eski ilişkiyi duyunca kıskanır.Cildirir evet eski konular acilmamali.
Burada tehdit konusu var.Birde gizlenirse erkekler birden öldürmez.Yavas yavaş öldürür.

Yakıştırmıyorum işte yakıştırmadıgım için de bu ilişkiye devam etmedim. Sadece bazıları bile bile evli biriyle birlikte oldugumu ısrarla savunuyorlar onlaraydı sitemim.
Evet burada çok fazla iğneleyici yorumlar oluyor.Yeri geliyor haklılar.Yeri geliyor abartiyorlar.

Boşanacağım benimle evlen diyor.
Adamı şikayet edin. Aranızda geçenleri de sevgilinize anlatın. Evli olduğunu gizledi, öğrenir öğrenmez ayrıldım ama şuan peşimi bırakmıyor diyin. Sevgiliniz bu yüzden ayrilacaksa da ayrılsın, sürekli korkuyla yaşamaktansa bir kere üzülürsünüz. Ama gerçekten seviyorsa ve güveniyorsa bu yüzden terketmez sizi.

Merhaba kızlar kafam allak bullak lütfen yardımcı olun. 1.5 yıllık evliliğe doğru giden çok güzel bi ilişkim var ama sorun şu 3yıl kadar önce tanıştığım ve evli olduğunu öğrenince ayrıldıgım kişi peşimi bırakmıyor şehir değiştirdim hala peşimde onunla biraz özel seyler yasadıgım içinde beni tehdit ediyor. Suan hayatımda olan kişi kıskanç, tutucu ve çok evhamlı o yüzden bu olaydan ona hiç bahsedemedim. Ne yapmam lazımmm nolu akıl verin

Polise neden şikayet etmiyorsun?

X