Evli oldugum halde evde surekli yalnizim

giz214621

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2024
12
-7
30
Selam kizlar..

Ben 2 yillik evli biriyim esim surekli evlendigimizden beri neredeyse haftaicleri ise gitmedigi gunlerde dahil pazar gunlerini de katiyorum tabi surekli disari kahvede biz 30 yasindayiz gozunu uykudan acar kahvalti yapip kahveye gider gece 12-1 de gelir ben surekli yalnizim ve artik sanirim depresyone girmeye basladim disaridaki zaman geciren ciftlere ozenmeye basladim resmen sizce ne yapmaliyim cok konustum

Selam kizlar..

Ben 2 yillik evli biriyim esim surekli evlendigimizden beri neredeyse haftaicleri ise gitmedigi gunlerde dahil pazar gunlerini de katiyorum tabi surekli disari kahvede biz 30 yasindayiz gozunu uykudan acar kahvalti yapip kahveye gider gece 12-1 de gelir ben surekli yalnizim ve artik sanirim depresyone girmeye basladim disaridaki zaman geciren ciftlere ozenmeye basladim resmen sizce ne yapmaliyim cok konustum
Geleneksel bir alışkanlık bu, çok konuştum diyorsunuz, konuşmakla çözülmüyorsa boşanmakla çözülür ancak

Selam kizlar..

Alıskanlık Olabılır çok kötü bir durum ben 5 yıllık evlıyım hafta sonları hep bırlıkte vakıt gecırırız aılelere gıderız dışarı çıkarız arkadaşına gitmek ısterse bır kac saatlıgıne gıder gerı gelır bence esınız öyle alışmış ama çok kötü bır şey konuşun

Alıskanlık Olabılır çok kötü bir durum ben 5 yıllık evlıyım hafta sonları hep bırlıkte vakıt gecırırız aılelere gıderız dışarı çıkarız arkadaşına gitmek ısterse bır kac saatlıgıne gıder gerı gelır bence esınız öyle alışmış ama çok kötü bır şey konuşun
Yemin ederim o kadar yalnizim ki artik psikolojim bozuldu aglamaktan midem bulandi resmen

Işte bu konuya acabasız BOŞAN derim .. 30 unda böyleyse 40 ında da gece kahve kapanınca pavyona geçer artık
Cok yoruldum gercekten bunlari size yazarken bile agliyorum bosanmak iztedim 1 kere yalvar yakar baristik tabiki bendd istedim cunku oncesinde inan bana cok emek verdim emeklerim diye bir sans daha verdim ama artik kafayi yemek uzereyim

Konuştunuz mu peki çocuğunuz var mı?bazı erkekler malesef aile kavramını bilmiyorlar
Cok konustum zaten soyle oluyor simdi gitti ya mesela 7-8 gibi mesaj atar iyi misin diye gece 11 gibi atar ne yiyecegiz diye 1 gibi eve gelir bir suru sirinlikler onun icin cok normal cunku bunlar ama biliyo musun icimdeki o kizi oldurdu

Cok yoruldum gercekten bunlari size yazarken bile agliyorum bosanmak iztedim 1 kere yalvar yakar baristik tabiki bendd istedim cunku oncesinde inan bana cok emek verdim emeklerim diye bir sans daha verdim ama artik kafayi yemek uzereyim
İşte sen cabaladikca emek verdikçe bu bana bağımlı beni bırakmaz diye hareket ediyor resti çekeceksin vazgecilebilir olduğunu hissettirrceksin

Evlenmeden önce çok entelektüel bir insandı da evlendikten sonra kahve dayısına mı dönüştü? Hayır. Bu herifle evlenmeyi siz seçtiniz. Şimdi neyin tatavası?
Konu sahibi görmedimi bu yorumu , nişanlıyken hiç demedimi ben kahveye gidiyorum diye demiştir . Evlenince değişir sandı herhalde

Konu sahibinin yerinde olmak isterdim bu tipte birine vazgeçilmez olduğunu bir boşanma davasi açarak göstermek şahane olurdu
Şuna bak ya gül gibi kizi almış hödük kaveci amcaya dönüşmüş Allah bilir leş gibi de kokuyor olmali sigara iyyy

Yavrum sabretmek zorunda değilsin bu seni kanser eder Allah korusun bas tekmeyi uğurlar olsun
Şans verme çünkü vermişsin bak olmamis

Cok konustum zaten soyle oluyor simdi gitti ya mesela 7-8 gibi mesaj atar iyi misin diye gece 11 gibi atar ne yiyecegiz diye 1 gibi eve gelir bir suru sirinlikler onun icin cok normal cunku bunlar ama biliyo musun icimdeki o kizi oldurdu
Gece 11’de ne yemeği bu?

Konu sahibi kayınpederinin de kahvehane alışkanlığı vvar mi? Benim psikologum bazı erkekler babalarına minnet borcunu ödemek için evlenince otomatikman babalarina donusuyorlar demişti yani bilincli olarak yapmiyorlarmis

Eşinizle son kez konuşun. Dışarıda gününü gün etmeye devam edecekse daha fazla katlanamayacağınızı belirtin.

Otel gibi kullanıyor evi. Kat görevlisi değilsiniz.
Çabalamayacaksa emek verdim demeyin.

Adamda evlilik bilinci oluşmamış. Daha çok gençsiniz. Heba etmeyin ömrünüzü, değmez.

X