Evliliğim bitiyor

Cezaevine girdiğinde psikolojik olarak çökmüştü içeride kötü zamanlar geçirdi kimseyi dinlemeden kimseye söylemeden gizlice istifa mektubu göndermiş bizde sonradan öğrendik.
Kendi pisliginde kendi bogulsun boswer. Seni aldatirken mutlumustur o , uzulmeye degmez

O dönemlerde oğlum erken doğdugu için kendimi dusunemeyecek durumdaydım zorluklar yaşadım tek bıraktığı zamanlarda oldu yanımda olduğu dönemlerde. Biz daha öyle patırtı gürültülü kavga etmedik oglumuzun yanında bilhassa buna çok dikkat ettik. İddia parası olduğunda oynuyor zor zamanlar yaşadığı için vicdan yapıyorum zaten.😏

İnsanın başına talihsizlikler gelebilir
İşinden gücünden olabilir
Hayat bu eşler birbirine destek olur
Sizin başınıza hastalık gibi bir talihsizlik gelmişken o aldatmayı seçmiş
Şimdi sizin desteğinizi hakediyor mu ?
Bence etmiyor...
Kumarı falan hiç söylemiyorum bile

Çocuğunuzu gerçekten böyle bir adamın büyütmesini mi isiyorsunuz? Çocuk kimi görürse İlerde onun gibi olur. Bugun derdiniz kocanızken yarın çıcuğunuz olut

Kesinlikle pişman olmazsınız.

Bakın hapis olayı korkutucu ama iftiraya uğrayıp beraat ettiği için yine toparlayabilirdi, hastalığınız da bir şekilde toparlamış.

İddia nedir, aldatma nedir? Bu maddelerin her biri ayrı ayrı boşanmak için yeterli.

Ancak herşeyden öte evliliğinizin bir saygı ve sevgi temeli hiç olmamış ki. Bütün bu olaylardan önce en başını hatırlayın, yine kavga ediyormuşsunuz zaten. İyiydi de bozuldu diye birşey yok, zaten kötüymüş.

Bu durumda yavrunuza kavga dövüş dolu, mutsuz, eziyetli bir ev sunmuş olacaksınız, yapmayın. Psikolojisi ciddi zarar görebilir, gerçekten sağlıklı ev ortamı sunulabileceğine inanıyor musunuz? Beterin beteri de vardır.

Merhaba hanımlar. Kime anlatacağımi bilemedigim ama artık içinden cikamadigim bir durumdayım lütfen bana da bir el atıp akıl verin.
Eşimle yaklaşık 7 yıla yakındır tanışıyoruz 3.5 yıllık da evliyiz. 1 tane 23 aylık oğlumuz var. Esimle evliligimiz problemlerle başladı. Herşey de hemen kavga eden insanlarız ikimizde. Benim çocuklukta geçirdiğim enfeksiyon sebebi ile tüplerin ve rahimim yapışıkti üniversitede geçirdiğim bir ameliyat sonrasında öğrendik. Evliliğim den 6 ay sonra rahim filmi cektirdiik ve tüplerim acildi hemen o ay hamile kaldım.fakat o sıralarda eşim beni aldatmaya başlamış. benim hastaligimdan dolayı cinsellik kötüydü çok ağrılarım sancilarimoluyordu. hamileliğim sıkıntılı geçti bir çok kez düşük tehlikeleri kanamalar bayilmalarla dolu bir 8 ay geçirdim bu sürede eşimle epey kötü zamanlarimiz oldu. Fakat ben bu sürede kötü günler geçirdiğim icin farkedemedim. Doğumdan sonra da çok toparlandık eşimin tayin döneminde ben mecburen kayinvalidemlerin yanına gelmek zorunda kaldım eşimde Şırnak a gitti. Bu arada ben çalışıyorum güzel bir isim var. Sonrasında eşim bir olaydan dolayı cezaevine girdi 4 ay kaldı çıktı ben bu sürede beni aldattığını kadına ayrıldığımız cinselliğin.olmadigini söylediği mesajlari gördüm. Yıkıldım.ama cezaevinde diye birşey diyemedim. Sonrasında çıktığında konuştuk fakat bebeğim.kucuk diye affetmeye karar vermiştim ama sonrasında iddia oynamaya başladı ilgisizlik sevgisizlik beraberinde devam etti ben defalarca konuşmama rağmen düzenlediğini görünce çocuğumu aldım ailemin yanına geldim. Eşimle konuştuğumda pişman olduğunu düzeleceğini fakat şuanda maddi yönden sıkıntıda olduğu için çıkış yolu bulamadığını söylüyor bu yuzden iddiada medet umuyor şuan da ıssız. Şimdi sizlere soruyorum benim bu evlilikte şunu yapsaydım iyi olacaktı diyebileceğim veya ileride şunu yapmadım diye pişman olabileceğim bir konu olur mu? Boşanma kararı aldim fakat çocukla bir kadın için boşanmak kolay değil en azından ben bundan korkuyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var. Özellikle çocuklu olup ta boşanmış hanımlardan.
İflah olmaz gibi geliyo bana eşin boşanmayıp mutsuz olucağına boşan kendi hayatını kur bi an önce

Bende babasız büyüdüm. Çocuğunuzu sevgisiz şüphe olan bi evde büyütmeyin ne olur bu daha da kötü çünkü. Babasız büyümenin ne kadar zor olduğunu bilirim hele bir de kız isen. Arkanda koca bir çınar yokken filizlenmek çok yoruyor . Ama sevgisiz yalan ihanetle dolu bi ev de büyümek daha kötü . Bu ilk olmayacak bilesiniz. Adam nasılsa affediyor rahatlığıyla devam edecek

ben ileride yalnızca şundan pişmanlık duyacağını düşünüyorum " Keşke boşanma kararımın arkasında durup yaşım genç çocuğum küçük iken boşansaydım" Sence aranızda bir imzadan başka evlilik adı konulabilecek birşey kalmışmı? lütfen bu soruyu kendine sor

X