Evliliğim ile alakalı ne yapacağımı bilmiyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Çeyizde var kurdele nakışlı, hiç kullanmadım, böyle çok gereksiz şeyler var ajdjdj
Benim çok kötü çeyiz anılarım var.Şu danteller var ya ütülerken hepsini yakmıştım.Çok incelerdi.Hepsini dağıttım.En zoruda yün yorganlardan kurtulmaktı.Hiç bir şey kalmadı.Kafam rahat.Öyle bir terlik giyeceğime de terliksiz gezerim.Konu sahibi kurtulmuş bence.

Hala kafamda deli sorular.Katiple panda o terliği niye araştırmak istediler?Nasıl bir delil aramadır bu?

Biraz şakaya vurduk ama eski eşinizin tarif ettiği dişil enerji böyle bir şey olmalı.Bkz;Terlik
kesinlikle öyle çünki o bahsettiğim terliğin sahibi olan ''abla'' bi kere durum paylaşmıştı efkarlı bir şarkı çalıyor altdada sitemli bir söz yazıyodu elinde sigara poz vermiş. Yani bence oldukça yüksek bir dişil enerji bu

kesinlikle öyle çünki o bahsettiğim terliğin sahibi olan ''abla'' bi kere durum paylaşmıştı efkarlı bir şarkı çalıyor altdada sitemli bir söz yazıyodu elinde sigara poz vermiş. Yani bence oldukça yüksek bir dişil enerji bu
Nargileci abla mı?

Eğer bu da dişil enerjiyse ağlıcam,hiç dişil enerjim yok o zaman.

Onun cemcük agzina o terlikle vuran olmamis, ondan diline vurmus öküzün, neyse ki konu sahibi bosamis kurtulmuş, pek göremediğimiz bisey kk da
aaa ben verilen nasihatleri çok dikkate alırım ama sonuçta burda kimsenin benle derdi husumeti yok bilhassa yaşı benden büyük olanlar abla gibi uyardı gençliğine yazık diye sağolsunlar

Hala kafamda deli sorular.Katiple panda o terliği niye araştırmak istediler?Nasıl bir delil aramadır bu?
Katip kanitli is seviyo zaar😁
konuya girince bunu niye hortlatmislar dedm ama cok sevindim Ayse310518 Ayse310518 gercekten basarabilen o cendereden cikabilen kadin o kadar az ki. Umarim bundan sonra hersey gonlunuzce olur.

Katip kanitli is seviyo zaar😁
konuya girince bunu niye hortlatmislar dedm ama cok sevindim Ayse310518 Ayse310518 gercekten basarabilen o cendereden cikabilen kadin o kadar az ki. Umarim bundan sonra hersey gonlunuzce olur.
yaa çok teşekkür ederimm. cidden konu birden hortladı bende şaşırdım. öylede güzel başardım ki 1 ay acı çektim gibi oldu biraz ağladım üzüldüm ondan sonra bi bakdım aa hiç bişey kalmamış bende

X