Evliliğim ile alakalı ne yapacağımı bilmiyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var.

Disil enerji de varsa ustune saten gecelik sabahlikla giyilir. De ki giydin mi valla giymedm😁
İş terlikte bitmiyor mu?Daha fazlası mı gerekiyor?
Buldum şu terlikler heralde dedikleriniz

Eklentiler

• 45DB50AB-6D48-4FC0-A022-FF672B9DA35D.jpeg
    45DB50AB-6D48-4FC0-A022-FF672B9DA35D.jpeg
    18,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 947D8899-18BA-4E48-9BF7-25AE893FC5BF.jpeg
    947D8899-18BA-4E48-9BF7-25AE893FC5BF.jpeg
    11,5 KB · Görüntüleme: 29
yakın tarihte ilşki falan istemiyorum ama şuan tanışmak isteyen ya da patronuma çevresinden ayşe evlilik düşünürmü diye soranlara falan bakıyorumda cidden bu eski eş beni iyi uyutmuş 3 yıl maskülenim diye diye :olamaz: ben kendimde kusur araya araya onun vizyonsuzluğunu görmemişim

İş terlikte bitmiyor mu?Daha fazlası mı gerekiyor?
Buldum şu terlikler heralde dedikleriniz
Hayir canim nasi terlikle bitcek. Terligin ustune saten bi takim aliyo kaynana bohcaya koymak icin. Oyle bi takim ki yazin yakiyo kisin usutuyo. Uzun desen degil kisa desen degil bi geceligi var yandan yirtmacli. Yirtmac nerdeyse gobege kadar cikiyo. Ip askili. Meme kismi kimin memesine gore blmiorum benmkine buyuk geldi😁Ustunun de sabahligi var ama belindeki kusak asla baglanmiyo furt firt kayip iniyo. Safi disil enerji ya😁😁😁

Hayir canim nasi terlikle bitcek. Terligin ustune saten bi takim aliyo kaynana bohcaya koymak icin. Oyle bi takim ki yazin yakiyo kisin usutuyo. Uzun desen degil kisa desen degil bi geceligi var yandan yirtmacli. Yirtmac nerdeyse gobege kadar cikiyo. Ip askili. Meme kismi kimin memesine gore blmiorum benmkine buyuk geldi😁Ustunun de sabahligi var ama belindeki kusak asla baglanmiyo furt firt kayip iniyo. Safi disil enerji ya😁😁😁
Çok haklısınız.Benim böyle saten geceliğim vardı.Nevresim de saten.Zırt pırt yataktan kayıp düşüyorum.Başlarım dişil enerjisine dedim.

Ahahah😁 kiz nasi bosadin anlatsana bida Ayse310518 Ayse310518
soğuk bir konya akşamıydı takvimler 3 aralığı gösteriyordu :KK70: Eski eşin doğum günüydü arkadaşları ile kutlamak istedi sabaha karşı 4 de gelmişti eve. ertesi günde başka arkadaş grubuyla kutlamak için dışarı çıkdı gece 2 de msj attım ben annemgile gidiyorum dedim bu saatde gitme yazdı temelli gidiyorum dedim gidiş o gidiş :KK48: sonradan çok çirkinleşmeye çalıştı kesin aldatıyosun beni kesin birisi var falan dedi o öyle diyince bende çirkefleştim temiz bir sinir krizi geçirdim. uzaklaştırma kararı falan çıkartdım. aslında 6 aralıkta avukatım dilekçeyi verdi 7 aralık sabaha dava vardı (hadiseden bile daha hızlı boşanacakdım ) girmedi salona bu o yüzden 16 aralıkta boşanabildik.

soğuk bir konya akşamıydı takvimler 3 aralığı gösteriyordu :KK70: Eski eşin doğum günüydü arkadaşları ile kutlamak istedi sabaha karşı 4 de gelmişti eve. ertesi günde başka arkadaş grubuyla kutlamak için dışarı çıkdı gece 2 de msj attım ben annemgile gidiyorum dedim bu saatde gitme yazdı temelli gidiyorum dedim gidiş o gidiş :KK48: sonradan çok çirkinleşmeye çalıştı kesin aldatıyosun beni kesin birisi var falan dedi o öyle diyince bende çirkefleştim temiz bir sinir krizi geçirdim. uzaklaştırma kararı falan çıkartdım. aslında 6 aralıkta avukatım dilekçeyi verdi 7 aralık sabaha dava vardı (hadiseden bile daha hızlı boşanacakdım ) girmedi salona bu o yüzden 16 aralıkta boşanabildik.
Bu saatte gitme dio bi de pasam. Zahmet buyurup eve geleymis

X