Evliliğim tehlikede ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu sıralar da elimin altında sen varsın yapacak bir şey yok sana yalvarıyoruz iste gibi cümleleri var.
Şunu okuyana kadar orta yolu bulmaya çalışın. Biraz kendi tarzınızı da katarak ortak bir fantezi bulun diyecektim ama bu ne biçim adam böyle. Böyle konuşan biri kimbilir nasıl davranıyordur.

Adamı haklı bulmamakla beraber defalarca insan gibi istemiş zaten.
Adam sadece fileli fantezi kıyafetler vs istiyor. Konu sahibi de olayı ruha bağlıyor. Son çare olarak çirkinleşmiş olabilir diye düşünüyorum adam için.

E gitsin. Yatak odası bu gidebilir yani ne var? Siz dümdüz mü sevişiyorsunuz yıllar boyunca?
Çocuk olduktan sonra ayrı yatmaya başladı ise gidiyorum benim uyumam lazım diyor benim giyinip onun yanına gelmemi istiyor bunu sık sık yapmamı istiyor inanın beynim cok dolu ve çocuk cok yoruyor isteksizliğimi çözmeye çalışıyorum ama cok üzerime geldi

Kadın bazı şeyleri değil hiçbir şeyi istemiyor. Konu sahibinden mıymıymıy bi enerji aldım. Adama da böyle hissettiriyorsa adam haklı bile çıkar yani

Sence bu istek sadece onunla mi kalacak? Mesela sadece kiyafet olsa alir getirir felan. Mesele ondan öte gidecek
Niye kahinlik yapıyorsunuz ki?
Onunla kalır mi bilmiyorum giysem bu sözler hissettirdikleri düzelecek mi ondan da emin değilim
denemeden bilemezsiniz. Dediğim gibi tabii ki sınır çizebilirsiniz ama bu hiçbir şey yapmayacağınız anlamına gelmiyor. Ben yapı olarak cinsellikte çok açık fikirliyim, elimden geleni yaparım ama burada orala bile ayk, ıyk diyen var. E dümdüz yatıp, hiçbir şey yapmamayı da erkek kabul etmek zorunda değil, orta yolu bulmak önemli.

Konu sahibinin orta yolu bulma gibi bir amacı yok ama sorun orda. Bu adam yıllar boyunca bu şekilde konuşmamıştır eminim, yıllardır sana yalvarıyorum demiş. Adamı yıllardır mutlu olacağı şeylerden mahrum bırakmak doğru değil. Çok uç noktada bişey ister anlarım da iki kıyafet alt tarafı. Bunu bile yapmıyorsa kadın yıllardır adam yalvarmasına rağmen o adam ağzını bozunca da çok suç bulmam ben. Cinsellik en ilkel tarafımız çünkü.

Evet tam olarak dediğiniz gibi eşim böyle görüyor meseleyi ben de o ruh yok ne yapmalıyım? Öz güven eksikliğim var kendimle barışık biri değilim ama bu sorunları eşim kabul etmiyor

Evet tam olarak dediğiniz gibi eşim böyle görüyor meseleyi ben de o ruh yok ne yapmalıyım? Öz güven eksikliğim var kendimle barışık biri değilim ama bu sorunları eşim kabul etmiyor
Konunun ruhla alakası yok hanımefendi. Her fantezi kıyafet giyen kadının ruhu oynak değil yani. Yıllardır istiyormuş adam. Bir kere giyinip onun istediklerini yapsanız o cinsellik size de çok fazla zevk verecektir eminim

Bunlar sorun değil çünkü. Ruhunuzla bir alakası yok mevzunun. Hemşire kıyafeti giyince hemşire ruhuna bürünmüyoruz. Sadece kıyafet, görsel bir şey.

Çocuktan önce istediklerini yapıyor muydunuz?

Kahinlik ne demek oldugunu önce google sormam gerekti. Bu konuda iddiaya varim cünkü esin meseleyi sirf kiyafetde birakacagini düsünmüyorum. tabi ki cinsel hayatda istekler acik söylenir ve konusulur. Ama kadini baska bir türe cevirmeye calismak da pek realist bir yaklasim degil

Fileli kıyafet giyinmesini istemek başka bir türe çevirmek mi?
Adam onu bile isteyemeyecekse ne isteyecek mesela?

Defalarca insan gibi istemeye devam etmeli? Madem beğenmiyor kapı orada o zaman. Kadınlar yollarına dizilmiş onu bekliyordur zaten.

Bazı kadınlar hamilelik+doğum sonrası derken çok geç toparlanıyor. Herkesin yükü farklı. Biraz anlayış lazım. Kadın oldum olası hep böyleyse o ayrı tabii.

Yıllardır istiyormuş adam. Vala şahsen benim sabrım tükenir bende çirkinleşirdim. Fazla naz aşık usandırır misali.
Ha bide inanın adam istese pek çok kadın bulabilir. Her kadın siz biz gibi düşünmüyor

Bu arada bir kere vücut çorabı giyin, özgüven bombası olursunuz emin olun, paçalarınızdan akar. Öyle sihirli bir şey sjsjjsjs

Çok mu kötü bir aileniz vardı, hayır değdi mi şu ayı için onları ezdiğinize, onu merak ediyorum.
Aile içinde mutsuz eden seyler vardı elbette ama sevdiğim için evlendim ve göze aldım suanda da sorguluyorum nerede hata ettim diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…