Evliligimin birinci ayinda ve soktayim!

konunun basını okudum hatta bunu cok eskıdende okumustum
bence ortada yasanan sey aldatma degılms
ama sonra ne olmus ne bıtmıs bılmıyorum
bu konu bır ıncelenme hakedıyor ama zamanım yok suanda

sızın ıcın herseyın hayırlısı
keske 5 sene kadar uzun surmeseydı dıyorum

konunun basını okudum hatta bunu cok eskıdende okumustum
bence ortada yasanan sey aldatma degılms
ama sonra ne olmus ne bıtmıs bılmıyorum
bu konu bır ıncelenme hakedıyor ama zamanım yok suanda

sızın ıcın herseyın hayırlısı
keske 5 sene kadar uzun surmeseydı dıyorum

Keske sürmeseymis 5 sene. Ama belki ozamanda pisman olacaktim, keske biraz sabretseydim deneseydim belki düzelirdi diye. Vaktiniz oldugunda incelersiniz belki konuyu, cok seyler yasadik, eften püften sebebler büyüdükce büyüdü ve kocaman birsey cikti ortaya ne yazik ki.

Keske sürmeseymis 5 sene. Ama belki ozamanda pisman olacaktim, keske biraz sabretseydim deneseydim belki düzelirdi diye. Vaktiniz oldugunda incelersiniz belki konuyu, cok seyler yasadik, eften püften sebebler büyüdükce büyüdü ve kocaman birsey cikti ortaya ne yazik ki.
bence hersey duzelır
bende ılk evlılıgımı 3 sene surdurmustum
hanı dusunuyorumda bastan sonra ıte kaka gıden bır evlılıktı
umutlu olun
ben hep ıyı olacagına ınandım
vallahıde hep ıyı oldu hatta bosandıktans onra sansım dahada yaver gıttı
ne bılım sevdım sevıldım sevıstım evlendım evlıyım oyle yanı :)
yarın ınsallah okuyacagım konunuzu

Her şeyin hayırlısı olsun. Demek ki böyle olması gerekiyormuş. Bundan sonra iyi şeyler yaşayın ve mutlu anlar biriktirin. Zararın neresinden dönseniz kardır. Yeni güzel hayatıma başladım diye düşünün eminim faydası olacaktır...

Bende öyle düsünüyorum. Ailem zaten barisacagim yeniden baslayacagim bu adamla diye korkuyordu, o derece insanlar bikti usandi esimin yaptiklarindan. Artik dönüsü olmayan bir yola girdim, böyle olmasi herkes icin daha hayirli. En basta kendim icin.
Hayirlisi olsun canim
Kotu baslamissin kotu bitmis ama senin acindan hayirli olmus bosver yepyeni bir hayata basliyorsun huzurlu mutlu olursun umarim eminim ki uzerinden buyuk bir yuk kalkmistir

elinden gelenin fazlasını yapmışsın, daha fazla üzülme.geçti gitti artık mutlu ol, 5 yılım gitti diye de dert etme, yaşanması gerekiyordu demek ki. o günleri yaşamasaydın şu an bu kararı veremezdin. seni hak eden bir adam çıkar karşına inşallah:KK68:

allah yar ve yardımcın olsun ne güzel özetlemişsin durumu, konuyu tam olarak bilmiyorum ama doğru bir karar verdiğin aşikar genç bir bayansın sil baştan başlarsın her şeye hiç üzülme

bence hersey duzelır
bende ılk evlılıgımı 3 sene surdurmustum
hanı dusunuyorumda bastan sonra ıte kaka gıden bır evlılıktı
umutlu olun
ben hep ıyı olacagına ınandım
vallahıde hep ıyı oldu hatta bosandıktans onra sansım dahada yaver gıttı
ne bılım sevdım sevıldım sevıstım evlendım evlıyım oyle yanı :)
yarın ınsallah okuyacagım konunuzu

Ne mutlu size, cok sevindim mutlu oldugunuzu söyleyince. Sizi hatirliyorum profil resminizden, aklimda kalmissiniz.
Bende umutluyum, herseyin daha iyi olacagina inaniyorum. Allah insana cekilecek cile veriyor ama sonunda aydinlikta oluyor. Su an tünelin sonunu görür gibiyim, evliyken hep karanlik görünen tünel simdi daha aydinlik gibi geliyor.

allah yar ve yardımcın olsun ne güzel özetlemişsin durumu, konuyu tam olarak bilmiyorum ama doğru bir karar verdiğin aşikar genç bir bayansın sil baştan başlarsın her şeye hiç üzülme
Hayirlisi olsun canim
Kotu baslamissin kotu bitmis ama senin acindan hayirli olmus bosver yepyeni bir hayata basliyorsun huzurlu mutlu olursun umarim eminim ki uzerinden buyuk bir yuk kalkmistir

öyle oldu gercekten ilk 2 hafta cok zor gecti ama simdi daha iyiyim. Cok tesekkür ederim, Allah büyük her iste vardir bir hayir.

Hatırlıyorum sizi.

Eşiniz size ayak uydurabilecek değildi, iletişimi de iyi değildi ve öfke kontrolü yoktu sanırım.

Hayırlısı olsun hakkınızda.

hayırlısı olsun. doğru bir karar demekki. pişman değilsiniz, eminsiniz. artık her şey güzel olur mutlu olursunuz inşallah.

sizden sonra açtığım konulara baktım daha derin düşünmeye başladım eşimden yana değil sorunum ailesinden yana ama eşim ailesine çok bağlı umarım bende giden yıllara yanmam

Hala gençsiniz yeni bir hayat var önünüzde. Hakkinizda hayirlisi olsun...

Zararın neresinden dönersen,kardır..
Bir insanın karakteri değişmez..Yaşayarak görmüş oldun..
Güzel bir ömür var önünüzde..

bekara eş boşamak kolay gelirmiş diye bir söz var. 1 aylık evliyken boşanmayı düşünmek zor gelirdi tabi ki ama ondan sonra ki en ufak hatasında onu bırakıp gitmeliydin. olsun geç olsun güç olmasın. sen onlrı anlatırken benim bile elim ayağım titredi. bende aldatıldım defalarca o yüzden anlıyoruum seni. Allah hakkında hayırlısını versin ve bi daha böyle karaktersiz adamları karşımıza çıkarmasın

X