Evliligimin birinci ayinda ve soktayim!

Hatırlıyorum sizi.

Eşiniz size ayak uydurabilecek değildi, iletişimi de iyi değildi ve öfke kontrolü yoktu sanırım.

Hayırlısı olsun hakkınızda.

Evet. Degisen hic birsey olmadi. Biraz siniri gecmisti, o da yasadigimiz büyük tartismalar, aileminde isin icine dahil olmasindan sonra oldu. Ama huysuzluga devam etti.

hiç değişmeyen bir erkek daha :KK43:
hayırlısı olsun hakkında
iyi ki daha fazla çekmemişsin
çok rahat hakaret eden bir erkek şiddete de başvuruyo zamanla
boşver sağlığın herşeyden önemli

Yerinde saydığını 4 yılda anlaman hayret verici.
Allah akıl fikir versin. 4 yıl ne demek!
Bundan sonra biraz daha uyanık olursun umarım. Aç gözlerini.
Geçmiş olsun.

Haklisiniz, ama düzelir diye bekliyorsunuz bir umut. Evliligi yikmak o kadar kolay birsey degil, olmadi hemen gidiyorum diyemiyorsunuz, önce caba gösteriyorsunuz düzelmesi icin. Bu süre herkese göre farklidir tabi, kim ne kadar süre vermek veya ne kadar sabri ve tahammülü varsa o kadar süre veriyor, benimkide 4,5 yilda bitti.
Biz birde uzaktaydik birbirimize, yanyana gelince daha cok tanidik birbirimizi. Evliligin ilk iki senesi oturma evresidir dedim, sabrettim. Kavga kiyamet kopsada degisir dedim. Siniri azaldi sadece kendi cevresinden uzaklasip benim yasadigim yere gelince, benim cevremdekiler daha sakindir burayi gördü biraz degisti bu konuda birazda ailem isin icine dahil olunca arkamda olduklarini hissedirince geri adim atti ama bu sefer baska huysuzluklari basladi, aileme hakarete kadar.

Yani bir huyundan vazgecince digeri basgösterdi, baktim degisecek gibi degil. Evle ilgili sorumsuzlugu ve bana karsi ilgisizligide üstüne tuz biber oldu son zamanlarda. Sevgi bitti, saygi bitti. Kimse yasamasin bunlari. Zor isler.

Sensible merhaba. konunun senin nikinle ilk bildirimi maile düştüğünde hemen açıp bakmıştım ve boşanacağını öğrenince çok üzülmüştüm... ne kadar çaba gösterdiğini 4,5 yıl öncesinden beri biliyorum ve nikini hiç unutmamıştım. konuya cevap yazmak bu güne kısmetmiş... inşallah bütün zorlukları mümkün olan en kolay şekilde atlatırsın... Allah yardımcın olsun.

Çok duygulandım ya çok üzüldüm çok hayretle okudum yeni editlemeni de eski mevzuyu da. Hakkında hayırlısı olsun.:cry:

Zararin neresinden donsen kardir. Hem de genceciksin. Valla simdi mutlu olma, sevinme zamani! Hur bir kadin olarak umarim omrunun geri kalanini cok cok mutlu gecirirsin.

ben bu konu çok eski neden yeniden gündeme gelmiş yazıcaktım konu sahibi güncellemiş
hakkında hayırlısı olur umarım

Nasıl başlarsa öyle gidermiş derler. Bu konu tam öyle birşey.
Yaralarınız çok çabuk kapanır inşaallah. Çok çok mutlu olun.
Zor bir süreç ama en zoru atlatmışsınız.

Gecen 4 yiliniza üzülmeyin bence, bazi insanlarin belli bir süreye ihtiyaci vardir.
Benim 2 yil sürmüstü.
Isin komik tarafi, insan aslinda ilk 1 ayda anliyor bazi seyleri, ama kiyamiyor yuvasina.. Ben 1,5 sene sonra kafamda bitirmistim, son 6 ayda, esyalarima icerledim, ne biliyim ceyizlerime, dolabima, kurulu düzenime sirtimi dönüpt gitmekte cok zorlandim. Ortada onca emegin var ne de olsa.
Aslinda ilk ay gitmedigime cok pismanim, ama ozamanda onun ne kadar degersiz bir insan oldugunu tam idrak etmis olmayacaktim, ilerde cok fevri davrandim diye üzülüp caba göstermedigim icin pismanlik duyacaktim..
Su an en azindan eminsin, vicdanin rahat.

Hürsün artik, yeni hayatin cook güzel olur inshallah, kurtuldun :KK73:

Ah Sensible...
Cok üzüldüm... umarim bundan sonra huzurlu mutlu bir yasam surersin...

X