Evliliğin % kaçı seks?

İc camasiri tutkusu zaten apayrii😍 yatakta degil sadece her daim severim üzerimde ben de👍
Sabah aksam 1 posta olur ama oyle spiralli gebe kaldim konusu acmak istemiyorum sonra 😁😁
Ya sabah aksam olup öfff bıtse dde gıtsek modunda olmaktansa her aksam 1 kere doyurucu olması tercıhlerım arasında :rapci:canımı ıstettırıyosunuz bulacam valla bi adam haa:sinirli::dondurma::KK53:

Siyah külotlu çorabı giyip agini yuvarlak kesip esine yürüyen arkadasimin bile hevesini kacirdi bu adamlarda ki 40 yas sendromu😁
Kız kesınce kacmamıs mı corap hahaha keske kendınden kesık olanından alaydı onlarda dıkıs oluyor kacmaması ıcın:KK70:

Düşmeden al doping olsun, valla parçalar dikkat et:KK53::KK70:
Hiç sorun değil yenisini alırız 😁 ama önce ilkini almam lazım 😅
İc camasiri tutkusu zaten apayrii😍 yatakta degil sadece her daim severim üzerimde ben de👍
Sabah aksam 1 posta olur ama oyle spiralli gebe kaldim konusu acmak istemiyorum sonra 😁😁
Adetliyken ağır kaldırmamaya özen göster, kolay kolay kaymıyor onlar.
Benım de tam tersı cocukla bırlıkte artmıstı bu ıstek. Herhalde ne zaman uyanacak korkusu bende adrenalini tetıkledı ondan olmus olabılır :KK70:
Kişiden kişiye değişiyor o, bende özellikle 2.den sonra ciddi düşüş oldu, iş stresi de etkendi benim sorunumda çok uzun süre de çözemedim ama arkadaşlarımdan duyuyorum her doğumdan sonra isteği daha da artanlar var.

Hiç sorun değil yenisini alırız 😁 ama önce ilkini almam lazım 😅

Adetliyken ağır kaldırmamaya özen göster, kolay kolay kaymıyor onlar.

Kişiden kişiye değişiyor o, bende özellikle 2.den sonra ciddi düşüş oldu, iş stresi de etkendi benim sorunumda çok uzun süre de çözemedim ama arkadaşlarımdan duyuyorum her doğumdan sonra isteği daha da artanlar var.
Ben oglanı dogurdum cok ısteklıydım
Sonra ıkızlerı dogurdum artık tavanda gezıyordum :KK53:

Libidosu libidona denk, adam gibi bir adam olsun inşallah en kısa zamanda
Bazen ıstıyorum bazen korkuyorum
33yasım bıtecek benım evlenecegım adamın kafa yapıma uyması ıcın 40 olması lazım kı yıne aynı sorunları beraberınde getırecek dıye hıc cesaret edemıyorum
Annem sürekli başımda göya ayrı yaşıyoruz, allah eksıklıgını gostermesın tabı canım cıgerım ama cok müdahil
Devamlı sen annesın artık daha dıkkatlı olman lazım,yahu anneyım dıye duygularım yok olmadı ya, tekrar sevıp sevılmek neden benım hakkım olmuyor
Boyle soyleyınce de tabıkı sev sevıl ama sevgılı olayına gırme eve gıdıp gelmesın dıyor delırcem artık :olamaz:
Yahu evde 3 cocugum ve bakıcı varken adamla ne yapıyor olabılırım en fazla kahve ıcer yemek yerız ama yok..
Sevgılı olmadan adamı nasıl tanıyacagım dıyorum sende haklısın dıyor:KK53:
Biri var ama cesaret edemiyorum buradan itiraf etmiş olayım:dondurma:
Cesaret derken karşılık veremıyorum yanlıs anlasılmasın daha oturup bır kahveden ılerı konusamadık beyfendiyle:bicak:

Bazen ıstıyorum bazen korkuyorum
33yasım bıtecek benım evlenecegım adamın kafa yapıma uyması ıcın 40 olması lazım kı yıne aynı sorunları beraberınde getırecek dıye hıc cesaret edemıyorum
Annem sürekli başımda göya ayrı yaşıyoruz, allah eksıklıgını gostermesın tabı canım cıgerım ama cok müdahil
Devamlı sen annesın artık daha dıkkatlı olman lazım,yahu anneyım dıye duygularım yok olmadı ya, tekrar sevıp sevılmek neden benım hakkım olmuyor
Boyle soyleyınce de tabıkı sev sevıl ama sevgılı olayına gırme eve gıdıp gelmesın dıyor delırcem artık :olamaz:
Yahu evde 3 cocugum ve bakıcı varken adamla ne yapıyor olabılırım en fazla kahve ıcer yemek yerız ama yok..
Sevgılı olmadan adamı nasıl tanıyacagım dıyorum sende haklısın dıyor:KK53:
Biri var ama cesaret edemiyorum buradan itiraf etmiş olayım:dondurma:
Cesaret derken karşılık veremıyorum yanlıs anlasılmasın daha oturup bır kahveden ılerı konusamadık beyfendiyle:bicak:
Sen çok kulak asma annene evet dikkatli olmalısın ama tanımadan sevgili olmadan da tabi ki evlenmeyeceksin, yaşlılar her şeyi eskisi gibi düşünüyor zaman onların zamanı değil inşallah gönlüne göre olur sen zaten bunca şeyden sonra acele etmezsin

40 yaş her erkekte aynı değil eşim 43 yaşında, seninla az çok aşinayız artık birbirimize, şu anki enerjisi ilk yıllarımızın da üzerinde, olumsuz bakma.

Sen çok kulak asma annene evet dikkatli olmalısın ama tanımadan sevgili olmadan da tabi ki evlenmeyeceksin, yaşlılar her şeyi eskisi gibi düşünüyor zaman onların zamanı değil inşallah gönlüne göre olur sen zaten bunca şeyden sonra acele etmezsin, gönlüne göre olsun inşallah.

40 yaş her erkekte aynı değil eşim 43 yaşında, seninla az çok aşinayız artık birbirimize, şu anki enerjisi ilk yıllarımızın da üzerinde, olumsuz bakma.
Evet öyle bende her gece kendıme telkin veriyorum
Daha temkınlı olmalısın, cocukların var, annenı dınle ama her dedıgını yapma dıye
Sonra basa sarıyorum, hıc ıstemıyorum sankı ıcımde hep bır hayal kırıklıgı var pesımı bırakmıyor
Sabah mesela gunaydın mesajı atmıs cevap verıp vermeme konusunda bıle 2saat dusundum, cevap atınca arama geldı, ne konusacagımı bılemedım cocuklar durmuyor sonra konusuruz dıyebıldım ve tabıkı annem yıne basımda
Tutmayan ayaklarıyla ıkıncı kata cıkmıs :olamaz:
Annem kım oldugunu duyunca gercekten kalpten gıdecek ama olana kadar cok zaman var ve olup olmayacagı bellı bıle degıl
3 cocukla bu ıslere kalkısmakta zor arkadas, gecen gece sadece arabada bır kahve ıcımı oturmaya gıttım ev yerınden oynamıs, bakıcı arıyor oglan dustu aglıyor ıkızlerden bırı uyumuyor nasıl donecegımı sasırdım. Adamın tüm hıkayemı bastan sona bıldıgınden zaten boyle bır problemı varsa bastan yesıl ısık yakmazdı dıye dusunuyorum. Cunku zaten %90sebep bu yuzden bosandım, o kadar da gerızekalı degıldır dıye umuyorum bılmıyorum kı dogru mu yapıyorum yanlıs mıo_O:işsiz:

Evet öyle bende her gece kendıme telkin veriyorum
Daha temkınlı olmalısın, cocukların var, annenı dınle ama her dedıgını yapma dıye
Sonra basa sarıyorum, hıc ıstemıyorum sankı ıcımde hep bır hayal kırıklıgı var pesımı bırakmıyor
Sabah mesela gunaydın mesajı atmıs cevap verıp vermeme konusunda bıle 2saat dusundum, cevap atınca arama geldı, ne konusacagımı bılemedım cocuklar durmuyor sonra konusuruz dıyebıldım ve tabıkı annem yıne basımda
Tutmayan ayaklarıyla ıkıncı kata cıkmıs :olamaz:
Annem kım oldugunu duyunca gercekten kalpten gıdecek ama olana kadar cok zaman var ve olup olmayacagı bellı bıle degıl
3 cocukla bu ıslere kalkısmakta zor arkadas, gecen gece sadece arabada bır kahve ıcımı oturmaya gıttım ev yerınden oynamıs, bakıcı arıyor oglan dustu aglıyor ıkızlerden bırı uyumuyor nasıl donecegımı sasırdım. Adamın tüm hıkayemı bastan sona bıldıgınden zaten boyle bır problemı varsa bastan yesıl ısık yakmazdı dıye dusunuyorum. Cunku zaten %90sebep bu yuzden bosandım, o kadar da gerızekalı degıldır dıye umuyorum bılmıyorum kı dogru mu yapıyorum yanlıs mıo_O:işsiz:
Yakınlarınızda biri anlaşılan, neden boşandığınızı biliyorsa niyetini iyice sorgulaman lazım, acelen yok iyice tartar değerlendirirsin. Korkuyor musun adamı mı istemiyorsun ondan emin olmalısın, korkman çok doğal, ya sen elbet yeniden evleneceksin annenin bu ladar müdahil olmasına izin vermemeye çalış. Çocukların küçük yalnız kaldıklarında sorun çıkarmaları normal, iş saatlerinde zaman ayırıp görüşme şansın yok mu, böyşece annenin radarından çıkmış olursun. Sizin işler çok yoğun değildir bu ara diye tahmin ediyorum, mesleğini yanlış hatırlamadıysam.
Özeline yazacaktım burayı meşgul etmeyelim diye ama kısıtlıdasın.

Yakınlarınızda biri anlaşılan, neden boşandığınızı biliyorsa niyetini iyice sorgulaman lazım, acelen yok iyice tartar değerlendirirsin. Korkuyor musun adamı mı istemiyorsun ondan emin olmalısın, korkman çok doğal, ya sen elbet yeniden evleneceksin annenin bu ladar müdahil olmasına izin vermemeye çalış. Çocukların küçük yalnız kaldıklarında sorun çıkarmaları normal, iş saatlerinde zaman ayırıp görüşme şansın yok mu, böyşece annenin radarından çıkmış olursun. Sizin işler çok yoğun değildir bu ara diye tahmin ediyorum, mesleğini yanlış hatırlamadıysam.
Boşanma avukatım kendisi:bicak::eek:
Ama onun oncesınden de tanısıklıgımız var. Davamda tanısmadık yanı. Ve suan anneme yalan soyluyormusum gıbı gelıyor. Telefonum calınca uzerıne vazıfeymıs gıbı ılk annem bakıp su arıyor der acmaz ama. Daha henüz cakamadı davayı. Atıyorum adamın adı ahmet avukat ahmet arıyor acacak mısın dıyor mesela:KK53:
O da evlenıp bosanmıs cocukları var bende oyleyım o konuda ıcım bır nebze rahat
Adam da guvenılır bırıdır ama benım ıcımı kemıren baska seyler var. Basıma sonradan boyle bırsey gelecegını bılmıyordum nıhayetınde ve tum hıkayemızı detaylarına kadar anlattım cok utanıyorumo_O sankı yuzume her baktıgında aklından bunlar gecıyormus gıbıme gelıyor, elbet oyle degıl ama bana boyle gelıyor. Cunku ben bastan anlasmalı bosanmak ıstemıstım ex öküz dıretınce bır ara cekısmelıye donmustu bız uzlasana kadar avukata da elımızde saglam bırseyler olmalı mahkemeye ne sunacagız dedıgı ıcın bende 'en buyuk bosanma sebeplerınden olan cınsel hayatımızın pasıflıgını bır guzel anlatıp gerekırse muayene de ıstesın o hakım ben yasıyorum o adamla aksını neyle ıspat edecek' dıye de cemkırmıstım:KK53::olamaz: adam %90ının pipiden sebep bıttıgıne vakıf yanıo_O daha 1hafta on gunluk bır muhabbetımız var, yanı o kahve ıcımınde benden cok hoslandıgını soyledı o da mahcuptu ama ben yerın dıbıne gırdım. Kesınlıkle ısrarcı yılısık bır adam degıl. Aılesını de tanıyoruz aılecek:bicak:

Canım onun iş saatleriyle benımkı uyusuyor fakat ben sureklı bahane urettıgımı farkettım. Adam ustelemıyor ama gorusmek de ıstıyor. Arabada kahve ıcelım mı dıyor mesela sahılde tamam hemen gelıyorum dıyemıyorum
Anlatabıldım mı kendımı, korkmamı utanmamı ben cozemedım

X