Evlilik, Aşk ve Kadın-Erkek İlişkileri Üzerine Film Önerileri

Hangi filmlerin analizini yapmamı istersiniz?

• Lars and the Real Girl (Gerçek Sevgili)

OY: 6 24,0%
  • Amour (Aşk)

OY: 0 0,0%
  • 45 Years (45 Yıl)

OY: 2 8,0%
  • Blue Valentine (Aşk ve Küller)

OY: 3 12,0%
  • Her (Aşk)

• American Beauty (Amerikan Güzeli)

• Jodaeiye Nader Az Simin (Bir Ayrılık)

• The Glass Castle (Camdan Kale)

OY: 1 4,0%
  • Juste La Fin Du Monde (Alt Tarafı Dünyanın Sonu)

• Precious (Acı Bir Hayat Öyküsü)

• Gone Girl (Kayıp Kız)

OY: 8 32,0%
  • Vicky Cristina Barcelona (Barselona Barselona)

• Anna Karenina

OY: 7 28,0%
  • Little Children (Tutku Oyunları)

• Match Point (Maç Sayısı)

• Issız Adam

• Nocturnal Animals (Gece Hayvanları)

• The Light Between Oceans (Hayat Işığım)

• La La Land (Aşıklar Şehri)

OY: 10 40,0%
  • 500 Days of Summer (Aşkın 500 Günü)

OY: 5 20,0%
  • The Beguiled (Kadın Affetmez)

• Lady Macbeth (Leydi Macbeth)

• Annie Hall

• Irrational Man (Mantıksız Adam)

• A Bigger Splash (Sen Benimsin)

• Ankete Katılan
    25
İyi de o zaman danışanı cinsellikle ilgili bir problemi anlatsa "Yeter duymak istemiyorum!" mu diyecek :KK70: garip:110:

Bizim yurtta da bir kız vardı öpüşme sahnesi çıkınca ağlardı :KK70: Diğerleri de "Vajinismus olcan bu gidişle." derdi:olamaz::KK53:

Ay niye ağlıyordu ki içinde ukte mi kaldı acaba öpüştürseydiniz biriyle. :KK53: Bizim hoca da sinirlendi o günden sonra sınıfta film izletmedi, bir kız yüzünden herkese trip attı. :110:

Kendi yorumlamak istediğim filmleri de oyladım ehehe. Ama bu başlıkta demokrasi var arkadaşlar, oy çokluğuyla seçicem yine de :KK48:

Jodaeiye Nader Az Simin, Lars and The Real Girl sonuncusu da ya Lady Macbeth ya da The Beguiled
Bu üç tahminimden emin değilim kanka diğer ikisini bilmek çok kolay olmuştu ehehe

Evet Lady Macbeth, Jodaeiye Nader Az Simin ve Blue Valentine. Sen beni tanıyorsun yaa :KK70:

İlk ikisi doğru diğer üçü de şöyle söyleyeyim bari :KK70:
Vicky Cristina Barcelona, La La Land ve 500 Days of Summer :)

Ay hiç La La Land'e oy vermiş gibi gelmemiştin bana daha "sert" filmler seçersin diye düşünmüştüm :KK70:

Hehe sen de beni çözmüşsün :KK70:
Anna Karenina'yı biliyorum okumak istediğim bir kitap oy verirken arada kaldım sonra seçmedim onu mesela :)

Filmde Kont Vronsky'i oynayan adam için izlenir. :KK53: Ha bir de söylenen Rus ninnisi için... O ninni çok güzel ya.

Filmde Kont Vronsky'i oynayan adam için izlenir. :KK53: Ha bir de söylenen Rus ninnisi için... O ninni çok güzel ya.
Boş zamanım olunca ona da bakayım bu arada Gone Girl'ü izleyemedim daha ay ben de film izlemek istiyorum sıkılıyorum bazen ya :)

Boş zamanım olunca ona da bakayım bu arada Gone Girl'ü izleyemedim daha ay ben de film izlemek istiyorum sıkılıyorum bazen ya :)

Gone Girl'ü izle ilk, muhtemelen ilk onun analizini yapacağım gibi burada tartışırız. :) Bak dediğim ninni de bu.

Gone Girl'ü izle ilk, muhtemelen ilk onun analizini yapacağım gibi burada tartışırız. :) Bak dediğim ninni de bu.

Dinledim şimdi Rusça şarkılar güzel oluyor :)
Anladığım tek kelime o da doğruysa eğer дочка bu da kızçe gibi bir şey sanırım hehe

X