EVLİLİK ÇOK ZORMUŞ

olmaz derseniz olmaz.
adamın çok parası olsa, itibarı olsa ve siz ‘dul’ kalmamayı bu kadar önemsiyorsanız derim ki o zaman boşanmayın yeyin parasını yanında kırışa kırışa gezin, en azından zararda olmazsınız. ama adam kumar oynuyor, bir iki seneye uçan kuşa borçlanır, sefil bir hayat sürersiniz, borçlara canı sıkılır sizi hırpalar ilgisini iyice keser. ha geçti ha geçecek derken çocuk olur yıllar biter, bu kadar sıkıntıyı boşa mı çektim diye iyice bağlanır bu hayata mahkum olursunuz.

seven insanın değişeceğine inanıyorum bu arada, tövbeye de inanıyorum. karşınıza alın konuşun, kabul ediyorsa terapiye gidin. ama o halinden memnunsa bilin ki siz ömür boyu halinizden memnun olamayacaksınız
İnsanlara mutlu gibi göünmek beni o kadar yordu ki anlatamam annem üzülmesin diye sürekli iyi gibi davranmak ne kadar zormuş. Keşke annemin koynunda uyuyabilsem o güne geri dönebilsem

Söyle bence. Bir güzel fırça kaysınlar. Zannetmiyorum ama adam olur belki.
Annem babam ile kumar yüüznden ayrıldı söylesem gelir beni alır gider bir daha yüzümü göremez.. Bi yerden bunu istiyorum ama hem annemi üzmek istmeiyorum hedme hemen pes etmek kaçmak haksızlık mı olur buda benim sıvavım mıdır diye düşünoyrum çabalamalı mıyım diye düşünüyorum

Bosanmis biri olma o zaman bir ise gir de kumar borclarini öde:))
Ben zaten çalışıyorum böyle yazınca siz beni laf söyleeyemeeyen kendine güveni olmayuan biri sanıdınız ama ben i şirkette yöneticiyim yani öyle eşine karşı pısırık evde getirdiğini bekleyne bir kaıdn değilim ben

Ben zaten çalışıyorum böyle yazınca siz beni laf söyleeyemeeyen kendine güveni olmayuan biri sanıdınız ama ben i şirkette yöneticiyim yani öyle eşine karşı pısırık evde getirdiğini bekleyne bir kaıdn değilim ben
Tmm, borclari ödeyin.

Annem babam ile kumar yüüznden ayrıldı söylesem gelir beni alır gider bir daha yüzümü göremez.. Bi yerden bunu istiyorum ama hem annemi üzmek istmeiyorum hedme hemen pes etmek kaçmak haksızlık mı olur buda benim sıvavım mıdır diye düşünoyrum çabalamalı mıyım diye düşünüyorum
Baban kumari birakti mi

E tamam madem dene bakalım 1 sene daha tabıkı doğru düzgün korunarak gerekırse 3 koruma yöntemını aynı anda kullanarak. Sonra karar ver. Cunku cevaplarına göre sadece bu yuzden suan ayrılmıcaksın ysında küçük 24 te bosanmıs olursun

X