EVLİLİK ÇOK ZORMUŞ

Ben zaten çalışıyorum böyle yazınca siz beni laf söyleeyemeeyen kendine güveni olmayuan biri sanıdınız ama ben i şirkette yöneticiyim yani öyle eşine karşı pısırık evde getirdiğini bekleyne bir kaıdn değilim ben
Bir sirkette yoneticisiniz 23 yasinda oyle mi aile sirketi mi? Laf soylemeniz bir ise yaramaz kumar oynayan her turlu farkiniz oldugu bir adama bosanmanizdan baska cikar yol yok. Annenize soylememenizin nedenide bosanmak istememeniz annenizin uzulmesi degil.

23 yaşındayım 8 ay önce evlendim ve hiç mutlu değilim eşim sürekli eve yorgun geliyor elince sürekli telefon var yada uyuyor bazı zamanla roturup bişeyler paylaşabiliyoruz. Eşim çok iyi bir insan urdan tarifte edemiyorum ama birbirimizle çoka yrıyız o sürekli evde oturmka ben sürekli gezmek istiyorum gibi.. Geçen gün kumar oynaıdgını öğrendim 90.000 tl kaybetmiş o kadar ağlıyor ki kızamıyorum ama çok kızgınım kendimdenvazgeçtim sokağa çıkmak istemiyorum pijamamı çıakrtmak istemiyorum sürekli ağlıyorum annemi özlüyorum. Yol yakınken bu diyardan gitmeli miyim bu deveyi gütmeli miiym ? Boşanmak istemiyorum boşanmış biri olmak istemyiorum eşimi de seviyorum ama çok mutsuzum...

Umarım sadece 90 bin ile kalmıştır. Alışkanlık ise değişmesi zor, imkansız değil ama o kişinin normali ise yapabilecek bir şey yok. Bu kadar uyumsuz olduğunuz bir insanla niçin evlendiniz tanımadan?
Elma armut güzel diye uyumlu olup aşk yaşayacak hali yok ki
Sevmek yetmiyor bazen hayatın sürmesi için

İlk kez oynamıs olamaz yalnız onu bi bilinde..
Ve kumar alkol uyusturucu gbi bagımlılıklardan cok daha zor kurtulunabilen bişey. Bi uzmanla görüşmenizde fayda var cok iyi biri falan diyerek kendinizi ikna etmeye calısmayın. Adam horlamıyor kumar oynuyor

bende kumar oynuyorum ama kaybetmiyorum eşiniz nasıl başarmış acaba

Çok düşünüyorum çok kötü biri asla değil ama ben yanlış yaptım bi anda gaza gelip evlenmekle sanırım o kadar çıkmazdayım ki hiç böyle bir hayat hayal etmemişitm..

Nasil hayal etmiştin?
Sen evde, Adam köpek gibi calişip birde işten sonra seni pişpişliyacakti galiba hayellerinde.

Sen neden calişmiyorsun? Neden bir kursa gitmiyorsun?

23 yaşinda gencecik insan neden 7/24 evde oturuyorsun?

23 yaşındayım 8 ay önce evlendim ve hiç mutlu değilim eşim sürekli eve yorgun geliyor elince sürekli telefon var yada uyuyor bazı zamanla roturup bişeyler paylaşabiliyoruz. Eşim çok iyi bir insan urdan tarifte edemiyorum ama birbirimizle çoka yrıyız o sürekli evde oturmka ben sürekli gezmek istiyorum gibi.. Geçen gün kumar oynaıdgını öğrendim 90.000 tl kaybetmiş o kadar ağlıyor ki kızamıyorum ama çok kızgınım kendimdenvazgeçtim sokağa çıkmak istemiyorum pijamamı çıakrtmak istemiyorum sürekli ağlıyorum annemi özlüyorum. Yol yakınken bu diyardan gitmeli miyim bu deveyi gütmeli miiym ? Boşanmak istemiyorum boşanmış biri olmak istemyiorum eşimi de seviyorum ama çok mutsuzum...
insan niye 23 yaşında evlenir ya?

Erken yaşta evlenmek gibi bir saçmalık yapmışsın. Ama hiçbir şey için geç değil. Boşanıp kendine yeni bir hayat kur. Öyle seviyorum falan deme boşandıktan sonra iki gün ağlarsın sonra unutursun. Kendine yazık etme

Nasil hayal etmiştin?
Sen evde, Adam köpek gibi calişip birde işten sonra seni pişpişliyacakti galiba hayellerinde.

Sen neden calişmiyorsun? Neden bir kursa gitmiyorsun?

23 yaşinda gencecik insan neden 7/24 evde oturuyorsun?
ben de çalışıyorum evde değilim ki zaten sşiz çok yanlış anlamışsınız

Senin kalbin pek temiz evlendiğin adamdan belli. Hak ediyorsun ne yaşıyorsan bence. :KK66:
bu yazdığınıızı okurken çok üzüldüm gerçekten yazdılarınızın karşı tarafta nasıl bir his uyandıracağını düşünmeden yazıyorsunuz çok yazık hiç kimse mutuszlugu haketmez

bu yazdığınıızı okurken çok üzüldüm gerçekten yazdılarınızın karşı tarafta nasıl bir his uyandıracağını düşünmeden yazıyorsunuz çok yazık hiç kimse mutuszlugu haketmez
Bu kadar empati sahibi biri olsanız siz o yorumu yazarken düşünürdünüz. 😂

Maalesef yaşadığı ailesinden kaçmak için sizden daha erken evlenen bi arkadaşım var. Eşi de tosuncuk ve daha nicelerine para kaptırdı. O da evden çıkmaz eşiyle bi şey yapmaz eve yorgun gelir bir tipti. Sonuç: arkadaşım 2 çocuk ardından eşinden boşanıyor.
Mevzu eve geç gelip yorgun olması değil (tabii bazıları bunu da kabul etmeyebilir), saf gibi kumarda her seferinde para kaybetmesi, eşiyle çocuklarıyla ilgilenmemesi, beklentilerin iki taraf için de farklı olması, ilgi alakanın sıfır olması. Eğer bu şekilde devam ederim derseniz edin, yok ben çekemem derseniz ortada çocuk yokken boşanın. Boşanmış biri olmak kötü bir şey değil.

Sakın çocuk yapma en önemlisi bu bence kumar korkunc birşey çünkü

X