Evlilik dışı hamile kaldım ama babası kim bilmiyorum

Ay ben gormedim onu. Kucukse zaten cok buyuk bir beklentiniz olmamali ama yinrde dedigim gibi cocugun babasinin ismini cismini bilmesi gerekiyor.
Para pul değil derdim babasını bilsin bilince ne olacaksa işte. Yine de dünyanın binbir türlü hali var hastalık olur bir şey olur lazım olur belki bir işe yarar.

Ay ben gormedim onu. Kucukse zaten cok buyuk bir beklentiniz olmamali ama yinrde dedigim gibi cocugun babasinin ismini cismini bilmesi gerekiyor.
Para pul değil derdim babasını bilsin bilince ne olacaksa işte. Yine de dünyanın binbir türlü hali var hastalık olur bir şey olur lazım olur belki bir işe yarar
Ay yok artik 37 yasinda kadin 17 yasinda cocuktan bebek mi yaptiniz :oha:
yok artık. Buluşma öncesi 28 deyip buluşunca 26 demişti. Tipinden de 26 gibiydi sarhoştumda zaten yaşıyla bi işim yoktu. Ne yazıkki 22 yaşındaymış buyur burdan yak

Para pul değil derdim babasını bilsin bilince ne olacaksa işte. Yine de dünyanın binbir türlü hali var hastalık olur bir şey olur lazım olur belki bir işe yarar

yok artık. Buluşma öncesi 28 deyip buluşunca 26 demişti. Tipinden de 26 gibiydi sarhoştumda zaten yaşıyla bi işim yoktu. Ne yazıkki 22 yaşındaymış buyur burdan yak

Siz davanizi açın. Mahkemenin belirleyecegi gorus gunlerinde de babasiyla iletisim kurun, cocugu almasi icin. Belki aralarinda bir bag kurulabilir

Eşeğin oğlu hem kendi hayatını hem benim hayatımı hem de bebeğin hayatını yaktı yaşını gizleyerek. Gerçeği söylerse buluşmam diye yapmış. Neyse olan oldu artık da benim endişem nafaka istemiyorum aslında soyadını bile vermek istemiyorum ama babasını bilsin yine de. Dava açsam soybağı kursa bu adam 18 yaşına gelince çocuğu evlatlıktan reddedebilir mi? Eğer böyle şeyler oluyorsa soybağına bile gerek yok. En çok korktuğum hastalık durumu olur bişey olur o zaman baba lazım olursa diye soybağı istiyorum. Lohusa depresyonu acı sancı hat safhada devam ediyor belki hala sağlıklı düşünemiyorumdur.

Eşeğin oğlu hem kendi hayatını hem benim hayatımı hem de bebeğin hayatını yaktı yaşını gizleyerek. Gerçeği söylerse buluşmam diye yapmış. Neyse olan oldu artık da benim endişem nafaka istemiyorum aslında soyadını bile vermek istemiyorum ama babasını bilsin yine de. Dava açsam soybağı kursa bu adam 18 yaşına gelince çocuğu evlatlıktan reddedebilir mi? Eğer böyle şeyler oluyorsa soybağına bile gerek yok. En çok korktuğum hastalık durumu olur bişey olur o zaman baba lazım olursa diye soybağı istiyorum. Lohusa depresyonu acı sancı hat safhada devam ediyor belki hala sağlıklı düşünemiyorumdur.
Oha adam 18 den lucuk mu gercekten 😵‍💫

Soybagi basta soyledigim gibi akrabalik ilişkilerinin belirlenmesi icin gerekiyor. Maddi talebiniz yoksa dahi davanizi acin.
Ayrica cocugun duygusal gelisimi icin babayla iletisim kurmasi gerekiyor. Hayatta olan bir babayi saklamak dogru degil

Para pul değil derdim babasını bilsin bilince ne olacaksa işte. Yine de dünyanın binbir türlü hali var hastalık olur bir şey olur lazım olur belki bir işe yarar.

Konu sahibi sen ne anlatıyorsun gece gece. Tahminlere göre babalık testi mi yapılır, belki 22 yaşındakinden değil başkasından çocuk. Hadi 22 yaşındakinden çıksa,onun ailesi bebeği istese napacaksın?

Baba saklanır mı akıl var mantık var. Olur mu öyle şey. Belki genetik rahatsızlıkları var.

Detay vermeyi unutmuşum sanırım babası olacak kişide maalesefki çocuk yaşta çıktı. Daha önce yazmışmıydım bilmiyorum hem kızıma hem elin oğluna vicdan yapıyorum iki ucu pis değnek oldu

Babalık davanızı açın. Evlenme durumu olmasından değil biyolojik baba vasfı sorumluluğunu alması için karşı tarafın.

Tiplerine bakmayı geç, kan gruplarından asıl bakmayı düşinmen gerekir bu 5 adamdan hangisinin kanı uygun diye.

Bebegi sizin gozetiminiz altinda gormeli diye düşünüyorum ben. Cinsel yoneliminin farkli olmasi cocuga zarat verecegi anlamina gelmez ki
Karşıdakide çocuk olunca vicdanen rahat olamıyorum. Bir defalık buluşma sonrası ömür boyu nüfusuna bir çocuk yazılacak ona da yazık günah. E benim bebeğime de yazık günah. Yemin ederim çok zor bir durum.

X