Evlilik dışı hamile kaldım ama babası kim bilmiyorum

Ben ustte birinin yazdigi tarama testi hesaplamalarina takildim. Konuya inanayim mi bilemedim
Yahu böyle konu nasıl yalan olur ayrıca inansanız ne olacak inanmasanız ne olacak sihirli bir değneğiniz yoksa. Kız insanız herşey bizim için Allah kimseye yaşatmasın. Akıl alışverişi tek amaç. Ben de kalmamış malum beynim reçel gibi artık.

Yahu böyle konu nasıl yalan olur ayrıca inansanız ne olacak inanmasanız ne olacak sihirli bir değneğiniz yoksa. Kız insanız herşey bizim için Allah kimseye yaşatmasın. Akıl alışverişi tek amaç. Ben de kalmamış malum beynim reçel gibi artık.
Benim inanmamin bi onemi yok zaten. Benim acimdan da bi onemi yok 🫠

Karşıdakide çocuk olunca vicdanen rahat olamıyorum. Bir defalık buluşma sonrası ömür boyu nüfusuna bir çocuk yazılacak ona da yazık günah. E benim bebeğime de yazık günah. Yemin ederim çok zor bir durum.

E yazilsin. Cocuk sahibi olmaktan korkan ve sevişme maksadiyla gelen bir erkek yaninda bi zahmet prezervatif getirsin. Siz kendi cocugunuzu dusunun

1 eylülde 5 ay olacak ❤️
Saçmalama ya, sen bile hayatında daha kaç kere gördün de benzetiyorsun. Adam çinli mi belirgin özelliği mi var da şak diye kopyası olsun.
fotoğraf var birkaç tane Yanyana getiriyorum aynısı. Ona bile gerek yok. Belirgin özelliği kafası arkaya doğru yumurta gibiydi adamın bebeğinde aynı şimdi düzeliyor ama. Gözleri çekikti bebeğinde öyle. Ağzı burnu kulağı herşeyiyle aynı ya da ben benzetiyorum bilemedim. Konu silinebiliyorsun fotoğraf atayım

1 eylülde 5 ay olacak ❤️

fotoğraf var birkaç tane Yanyana getiriyorum aynısı. Ona bile gerek yok. Belirgin özelliği kafası arkaya doğru yumurta gibiydi adamın bebeğinde aynı şimdi düzeliyor ama. Gözleri çekikti bebeğinde öyle. Ağzı burnu kulağı herşeyiyle aynı ya da ben benzetiyorum bilemedim. Konu silinebiliyorsun fotoğraf atayım
Konu silinmez de fotoyu attigin mrsaji silebilirsin.

1 eylülde 5 ay olacak ❤️

Yeni doğan bebeğin kafasıyla eşek kadar herifin kafa yapısını mı benzettin?

Adamlara kan gruplarını ve rh sormak bu benzetmeyi zorlamaktan daha kolay. Sen galiba en zayıf tipe çocuğun babası demeye çalışıyorsun çocuğu almasın diye. Yoksa benle dalga geçiyorsun şuan.

1 eylülde 5 ay olacak ❤️

Ya o benzerlikler 4 ayda onemli degil. Bebegin tipi daha hic oturmadi ki

1 eylülde 5 ay olacak ❤️

Konuya degilde profilinize foto atip silebilirsiniz.

E yazilsin. Cocuk sahibi olmaktan korkan ve sevişme maksadiyla gelen bir erkek yaninda bi zahmet prezervatif getirsin. Siz kendi cocugunuzu dusunun
Çok teşekkür ederim dilerim sizinde içinizi gözlünüzü genişleten birileri olsun🙏
Konu sahibi sen ne anlatıyorsun gece gece. Tahminlere göre babalık testi mi yapılır, belki 22 yaşındakinden değil başkasından çocuk. Hadi 22 yaşındakinden çıksa,onun ailesi bebeği istese napacaksın?

Baba saklanır mı akıl var mantık var. Olur mu öyle şey. Belki genetik rahatsızlıkları var.
işte en korktuğum burası ya elimden alırsa. Almazlarda canım yansın diye mahsus yaparlarsa alırlarsa

Yeni doğan bebeğin kafasıyla eşek kadar herifin kafa yapısını mı benzettin?

Adamlara kan gruplarını ve rh sormak bu benzetmeyi zorlamaktan daha kolay. Sen galiba en zayıf tipe çocuğun babası demeye çalışıyorsun çocuğu almasın diye. Yoksa benle dalga geçiyorsun şuan.
Sorsam bile cevap yazmaz yazmıyor engelledi hamileyken. İnstagramdan yazdım bebek doğdu diye ordan da engelledi eşek. Bebeğin kan grubunu bile bilmiyorum. Kağıtlarda yazıyordur belki söylemişlerdir ama hatırlamıyorum hiç. Kafası çok komik bi yapıdaydı hamileyken de belliydi arkası ciddi şekilde yumurta gibi Afrikalı çocuk kafası gibi. 1 yaşa gelmeden tipi belli olmaz bencede ama şuan aynı ona benziyor

X