Evlilik hakkında sorum olucakti

bsrapapatya

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2022
42
2
24
Merhaba hanımlar evlilik hakkında birşey sorucam benim eşim çok huysuz evliliğin 1 ci yılı böyle bişey yoktu ama daha taniyamamisim demekki eşim aileme gitmemi istemiyor geçenlerde grip olmuş hastalığın 2 ci günü dedimki annemlere gidiyim hiç gitmiyorum iki haftadır gitme felan demedi neyse arabayla götürüyor dedimki annemle teyzemde pazarda yolun kenarında beklicekler zaten oradan geçiyoruz onlarida al dedim başladı hemen bak seni akşam üstü alırım tamam dedim neyse annemler bindi eşim hiç konuşmuyor hatta annem sordu niye konuşmuyorsun diye onlar konuştu onda çıt yok neyse bıraktı akşam oldu gelmedi eve geçmiş direk rahatsızım diyo gelemem 1 2 saat geçti nerdesin sen diyo acıktım diyo annemlerin de arabası yok benim kuzenim vardı annesine gelmiş eşiyle oda aşağıya inerken benimde indirin dedim neyse eşime diyorum onlar gelicekmis onlarla gelicem basladi işte gelme felan ya onun düşünmesi lazım degilmi neyse geldim eve yok arıyorum açmıyor kızıyor bide sabah oldu konu açıldı bana diyoki hastayım niye gittin niye gelmedin dedim araba yok ben nasıl gelicem işte diyoki yürüyerek gitmesini biliyosun gelmesinide bil 1 saat suruyo yürümekte annemlerde bura bide akşam için diyo dedim akşam nasıl gelicem yok işte taksiyle gelseydin ben 1 çocukla nasıl taksiyle gelicem tanımadığım insanın arabasiyla sonra başladı hizmetçi gibi bide teyzesini alırım annesini alırım pazardan ona laf yapiyo ya yolumuzun üstü zaten ben böyle kötü bir insan görmedim hayatımda dedim niye öyle diyosun annem o banane senin annenden diyo beni ilgilendirmiyo diyo annensen annen ya o kadar zoruma gittiki napmam lazım artık hiç isinamiyorum beni neden uzaklaştırmak istiyo çok zoruma gidiyo artık aileme gidemiyorum hep laf yapiyo herşeye usandım artık çocuğum için katlaniyorum bu zamana kadar napicam ama usandım artık ben böyle kötü dusuncesiz insandan napmam lazım kizlar

Aranızda bir tartışma ya da farklı bir olay yaşandı da buna tepki olarak mı yapıyor acaba. Ama bunu yapmasını asla açıklamıyor ve doğru değil. Sizin adınıza üzüldüm

Açıkçası hasta eşimi bırakıp anneme gitmek istemem. İyileştikten sonra gidebilirdiniz birkaç gün bekleseniz de olurdu. Ama eşinizin tavrı hiç hoş değil. Annenden banane falan çok saçma şeyler. Taksiyle neden gelemiyorsunuz? Adam da hastaymış yani gelip alamamış.

Açıkçası hasta eşimi bırakıp anneme gitmek istemem. İyileştikten sonra gidebilirdiniz birkaç gün bekleseniz de olurdu. Ama eşinizin tavrı hiç hoş değil. Annenden banane falan çok saçma şeyler. Taksiyle neden gelemiyorsunuz? Adam da hastaymış yani gelip alamamış.
Evet hasta ama ben bütün gün durmucaktim zaten işten sonra beni alicakti kendide dedi gitti arabayla 10 dk bile yok mesafe huysuzluguna yapiyo işte onu geçtim ben tsksiyle nasıl geliyim gece vakti tek başıma benim sorum zaten alıp almadi değil aileme karşı böyle saygısız olmassi

Evet hasta ama ben bütün gün durmucaktim zaten işten sonra beni alicakti kendide dedi gitti arabayla 10 dk bile yok mesafe huysuzluguna yapiyo işte onu geçtim ben tsksiyle nasıl geliyim gece vakti tek başıma benim sorum zaten alıp almadi değil aileme karşı böyle saygısız olmassi

Evet hasta ama ben bütün gün durmucaktim zaten işten sonra beni alicakti kendide dedi gitti arabayla 10 dk bile yok mesafe huysuzluguna yapiyo işte onu geçtim ben tsksiyle nasıl geliyim gece vakti tek başıma benim sorum zaten alıp almadi değil aileme karşı böyle saygısız olmassi b
çocuğunuz için katlanmayacaksınız bu kadar basit. böyle hayat geçmez.
Katlanmak istemiyorum zaten sadece çok korkuyorum boşanmak istiyorum ama çocuğu alicam felan der ben oğlum için korkuyorum 3 yaşında ondan asla ayrılamam ben ben bakmak isterim zaten ona asla bırakamam ben korkum zorlastirmasi

Allah akıl fikir versin. Bu ne saygısızlık ya, hastaysa hasta. Kimse benim aileme ve bana bu şekilde davranamaz. Ne demek gidemzsin, yok gelme, yok anneni mi taşıyacağım? Nasıl evlilik bu?
Bir de ilaveten çocuğunuz var, sğrdğrecekseniz bu evliliği adama haddini yerini bildirin.
bana kalırsa ama devam etmeyin. Seven sayan insan bu şekilde cümleler kuramaz.

Siz de lütfen kendinize azıcık güvenin 3 yaşında çocuk sahibi bir kadınsınız, taksiye binemem,tanımadığım adamın arabasına vs. nasıl bir cümle? Biraz güçlü olun o zaman servise de binmeyelim, uçağa da başkasının arabası sonuçta? Gidin bir kursa ehliyet alıon, muhtaç olmayın şöyle adamlara.
Size de kızgınımda eşinizin saçmalıkları yüzünden bir de size bir şey dememek için kendimi tutuyorum.

Allah akıl fikir versin. Bu ne saygısızlık ya, hastaysa hasta. Kimse benim aileme ve bana bu şekilde davranamaz. Ne demek gidemzsin, yok gelme, yok anneni mi taşıyacağım? Nasıl evlilik bu?
Bir de ilaveten çocuğunuz var, sğrdğrecekseniz bu evliliği adama haddini yerini bildirin.
bana kalırsa ama devam etmeyin. Seven sayan insan bu şekilde cümleler kuramaz.
Evet bende kabullenemiyorum ailem konusunda çok hassasım biz evliyiz yani götürse ölürmü yolun üstü istemeyen insan söyler boyle başka hiç bişey değil 4 senelik evliyim çocuğum hemen oldu bilseydim hemn çocuk yaparmiydim şimdi bu konuda herkez ustume geliyo işte birtane daha çocuğun olsun diye içimizi bilmiyolarki çocuk yapıyım ben ona

Siz de lütfen kendinize azıcık güvenin 3 yaşında çocuk sahibi bir kadınsınız, taksiye binemem,tanımadığım adamın arabasına vs. nasıl bir cümle? Biraz güçlü olun o zaman servise de binmeyelim, uçağa da başkasının arabası sonuçta? Gidin bir kursa ehliyet alıon, muhtaç olmayın şöyle adamlara.
Size de kızgınımda eşinizin saçmalıkları yüzünden bir de size bir şey dememek için kendimi tutuyo

Size de kızgınımda eşinizin saçmalıkları yüzünden bir de size bir şey dememek için kendimi tutuyorum.
Canım ehliyetim var zaten benim kullanıyorum ama arabam yok takside aklıma gelmedi bana bişey dememek için neden kendini zor tutuyorsunki anlamadım sorun bunlar değil sorun bu kelimeleri kullanması siz napardiniz diyorum ben yapamıyorum çünkü

Canım ehliyetim var zaten benim kullanıyorum ama arabam yok takside aklıma gelmedi bana bişey dememek için neden kendini zor tutuyorsunki anlamadım sorun bunlar değil sorun bu kelimeleri kullanması siz napardiniz diyorum ben yapamıyorum çünkü
Nasıl yani arabam yok, eşinizin arabası sizin de arabanız değil mi?

arabayı sadece eşinize ait görüyorsanız evliliğe ait de hissetmiyorsunuz, ben bir gün daha bu insanla aynı ortmada bulunmam, ne yapardınız diye sorduğunuz için diyorum.

Evet bende kabullenemiyorum ailem konusunda çok hassasım biz evliyiz yani götürse ölürmü yolun üstü istemeyen insan söyler boyle başka hiç bişey değil 4 senelik evliyim çocuğum hemen oldu bilseydim hemn çocuk yaparmiydim şimdi bu konuda herkez ustume geliyo işte birtane daha çocuğun olsun diye içimizi bilmiyolarki çocuk yapıyım ben ona
siz de ailenize söyleyin evliliğinizin yolunda olmadığını, zaten sadece arabada geçen sürede ve akşam sizi almaya bile geelmeyince aileniz eminim anlamıştır.

arabayı sadece eşinize ait görüyorsanız evliliğe ait de hissetmiyorsunuz, ben bir gün daha bu insanla aynı ortmada bulunmam, ne yapardınız diye sorduğunuz için diyorum.
Eşim zaten direk eve gittiği için araba bende olmuyor birde bizde birlik olayı var herşeye karisiliyo yani abileriyle keseleri bir bunların herseyleri birlik para mevzusu olsun herşey o yüzden benimseyemiyorum

Eşim zaten direk eve gittiği için araba bende olmuyor birde bizde birlik olayı var herşeye karisiliyo yani abileriyle keseleri bir bunların herseyleri birlik para mevzusu olsun herşey o yüzden benimseyemiyorum
oooff off ne desem ki size bilmiyorum, üzüldüm sadece. umarım bu sorunlar yumağından kendinizi ayırabilirsiniz.

Birikiminiz falan varsa ayağınızı yerden kesecek bir araç alın ehliyetinizde var madem ona mecburmus gibi durmazsiniz. Arabadan size sıra gelmiyorsa size uygun bir şey alsın. Bence kenara da para atın biraz

X