Evlilik hakkında sorum olucakti

1 çocukla taksiye nasıl binilecek kısmına takıldım. Niye rezillik çekiyorsun, milleti bekliyorsun bin taksiye git evine madem. Taksiler bunun için değil mi? Kızımın küçüklüğünden beri her yere taksiyle giderim. En iyisi.

Adam hasta, ayrıca şöförünüz değil eşiniz bir şekilde götürmüş sizi zaten dönüşte gelirim deyip gelmemesi sizi orada huzursuz etmesi konusunda haklısınız ama sizde bir taksiye binip eve dönebilirdiniz. Ki adamın huyunu da biliyormuşsunuz ne gerek var gerilmeye birkaç gün sonra gitseydiniz ya da yol üstü ekstra birilerini araya katmasaydınız.

Benim eşimde her ay anne babasını ziyarete gidiyor . Her gittiğinde yengesi yeğenleri kardeşleri şoför muamelesi yapıyor, oraya o bırakılacak ordan şu alınacak dertleri bitmiyor . Bu beni sinir ediyor çünkü herkesin toplu taşıma ya da taksi kullanması gerektiğini düşünüyorum çünkü ben eşimden talep etmiyorum .
Siz yazdıklarınızla yerden göğe kadar haklısınız . Ancak benim gibi hikayenin görünmeyen kısmı da olabilir , eşiniz bezmiş olabilir . Yol ters kalıyordur , işten yorgun geliyordur, çok sık gitmek istiyorsunuzdur , benzin masrafı dert oluyordur ya da ailenizi ondan çok önemsediğinizi düşünüyordur…Bezmişse de her gittiğinizde gerilir , sorun olur.

X