Evlilik için son şansım mı

Ben evlilik modunda olmadığım için nasılsa kabul etmez diye düşünmüş ben ikna olana kadar da borçlarını bitirip evleniriz diye kendi kendine düşünüyormuş. Ama bende bi sıcaklık hissettim bi anda aileler tanissin dedim. O da hem borçlarından bahsetti hemde buseyleri ortak alırız diyor tamamen sinir oldum
Eee evlenirken olması gereken eşyaların ortak alınması değil mi. Üstelik adam saklamamış borcu olduğunu, borç bitince evleniriz demiş.

Ee ne bekliyorsunuz ki? Aşik olmuş ki sacmiş savurmuş, siz bir sey hissetmiyorken bu adamin size kör kütük aşik olmamasi niye zorunuza gidiyor?
Bölüşecek kadar seviyormuş işte ona şükür diyin.
Ya sorun
Eee evlenirken olması gereken eşyaların ortak alınması değil mi. Üstelik adam saklamamış borcu olduğunu, borç bitince evleniriz demiş.
Borcu olduğunu başta sakladı. Yalan derken bunu kastediyorum. İlk başlarda söylemedi. Kendine alıştırinca ben gel evlenelim diyince soyledi

Ya sorun

Borcu olduğunu başta sakladı. Yalan derken bunu kastediyorum. İlk başlarda söylemedi. Kendine alıştırinca ben gel evlenelim diyince soyledi
Ayrıca kadını aevmedim yardım ettim sadece diye inkar ediyor bu da bi yalan dürüstlük namına bisey yok

Ya sorun

Ayrilin gitsin o zaman yalan girmesi iyi bir şey değil, yaşinizda da hic bisey yok. Cok dert ediniyorsaniz yumurta dondurma varmiş bir bakın. Millet 40-45 yaşinda dogal şekilde de anne oluyor artik.

Kendine aliştirdi lafina da arada denk geliyorum forumda guluyorum. Kuş musunuz siz kendine aliştiracak.
😄 Zaten sevmiyorsunuz bile.dogru durust.

Yani his olayı yoktu. Yüzünü görme hevesim yoktu. Sadece bu yaş olayı beni çok üzüyor
33bana büyük gelmiyor artık ya bence yaş krizinden dolayı böyle bir adım atmayın. Ayrıca sizi oyalama çabası da çok berbat. Bitirmeniz iyi olmuş. Kimler kimler gelir merak etmeyin. Ha evlilikte de bu adamı dışarda tutarak söylüyorum iki tarafın da elini taşın altına atması gerektiğini düşünüyorum. En kotu markanın buzdolabı 30 binden basliyor.

33 yaşındayım 9 aydir bir ilişkim vardı. Ama sadece mantigima uyduğu için görüşüyordum his olarak birsey yoktu. Yavaş yavaş az da olsa ısınmıstim evlenelim istemeye gelin diyince mırın kırın yaptı halbuki ki o sürekli hemen evlenelim modundaydi. Mırın kırın sebebi ise benden önceki sevgilisinden dolayi büyük borçlara girmiş ve en az 1 sene daha beklemeliyiz dedi. Ki eşya borcunu falan ortak ödeyerek onuda. İçimde zaten zar zor bisey hissetmek için ugrasiyordum onuda hem yalancı oluşu hem de bu sekilde cabasizligiyla aldı goturdu. Suan yaş geçiyor diye çok acı çekiyorum bu histen nasıl kurtulurum. Barışmak sizce mantıklı mi
Yaş geçmiyor, evlenmek de şart değil.bu yaşa kadar güzel güzel yaşamışsınız. Bundan sonra da aynenn devam edersiniz ne olacak ki.yalancı diye nitelediğin biriyle mi evleneceksin şimdi?

33 yaşındayım 9 aydir bir ilişkim vardı. Ama sadece mantigima uyduğu için görüşüyordum his olarak birsey yoktu. Yavaş yavaş az da olsa ısınmıstim evlenelim istemeye gelin diyince mırın kırın yaptı halbuki ki o sürekli hemen evlenelim modundaydi. Mırın kırın sebebi ise benden önceki sevgilisinden dolayi büyük borçlara girmiş ve en az 1 sene daha beklemeliyiz dedi. Ki eşya borcunu falan ortak ödeyerek onuda. İçimde zaten zar zor bisey hissetmek için ugrasiyordum onuda hem yalancı oluşu hem de bu sekilde cabasizligiyla aldı goturdu. Suan yaş geçiyor diye çok acı çekiyorum bu histen nasıl kurtulurum. Barışmak sizce mantıklı mi
Barışmak tabiki de mantıklı değil ve evlilik yaş geçiyor kaygısıyla sadece mantık üzere yapılmaz. Mantığına uyan insanı zamanla seviyorsan evlenilir bence. Sevgi olmadan olmaz. Evlendikten sonra her şey gözünüze batar. Bence sabredin ve gönlünüze sinecek biri ile evlenin. Her nasip vaktinin esiridir. Şimdiki zamanda herkes erken evlenecek diye bir durum yok ki. Kendinizi yakmayın.

Burda yanan adam olacaktı bence..

Hem adamı sevmiyor, rahatlıkla bol bol mal diyor. Belli ki saygı da sevgi de sıfır.. Eee adamın bir yerleri mi kaşıniyor da bu arkadaşla evlenecek.

Mutlaka sevgisizliği hissetmiştir o yüzden oyalama taktiği uyguluyordur..
Adam beni oyalamiyor emin olabilirsiniz. Zaten sevgisizligime rağmen bana karşı sevkat gosterebilsigi icin duruyordum yanında.

Adam beni oyalamiyor emin olabilirsiniz. Zaten sevgisizligime rağmen bana karşı sevkat gosterebilsigi icin duruyordum yanında.
Mal diyorum çünkü o kadar malligiyla karşılaştım ki. Sevmek için çabaladıkca bi halt çıktı altından. Mantıken uyuyor diyordum o da olmadi

Siz inanıyorsanız bilemem ama şuncacık anlattığınızdan ben inanmadım.. Duruyordunuz ama şimdi durmuyorsunuz.

33 yaşın buhranıyla evlenmek istiyorsunuz ama adam istemiyor.

Siz inanıyorsanız bilemem ama şuncacık anlattığınızdan ben inanmadım.. Duruyordunuz ama şimdi durmuyorsunuz.

33 yaşın buhranıyla evlenmek istiyorsunuz ama adam istemiyor.
Borçlarını göstermek için geldi şu zaman bitecek diye söyledi ama ben bu kadar salak olup birine böyle büyük meblaglar kaptırmasini ve bana başta durumu söylemeyip borcun mu var dediğimde inkar etmesi. Ardından bir süre sonra sorun ne diye sorduğumda olayları anlatması. Bana baştan yalanla gelmiş olması. Ben onu yalandan dolayi bırakıyorum maddiyattan bile değil. Ama o maddiyat olarak gördü bu durumu.bana bahane ediyorsun diyor. Kim ister yalan dolanla bi ise baslamak. Üzüntüm şu ki çok zor hayatına birilerini alan biriyim. Benim için ciddi mana da zor. Bu yüzden uzuluyorum

Borçlarını göstermek için geldi şu zaman bitecek diye söyledi ama ben bu kadar salak olup birine böyle büyük meblaglar kaptırmasini ve bana başta durumu söylemeyip borcun mu var dediğimde inkar etmesi. Ardından bir süre sonra sorun ne diye sorduğumda olayları anlatması. Bana baştan yalanla gelmiş olması. Ben onu yalandan dolayi bırakıyorum maddiyattan bile değil. Ama o maddiyat olarak gördü bu durumu.bana bahane ediyorsun diyor. Kim ister yalan dolanla bi ise baslamak. Üzüntüm şu ki çok zor hayatına birilerini alan biriyim. Benim için ciddi mana da zor. Bu yüzden uzuluyorum

Öncelikle yaş buhranını ve sana bu baskıyı yapanları kaldır çöpe at

33 de evlendin diye ömür boyu evli kalacağının garantisi yok

33 de evlenip 35 de boşanmış hatta çocuklu boşanmış bir kadın olursan daha kötü olur senin için.

Yaşının olgunluğunu kullan sapasağlam bir erkek bulmaya çalış.

Sevgilin kaç yaşında bilmiyorum ama 33 tür en az.

33 yaşında 500 k borcu olan biriyle evlenilmez.

33 yaşında bir adamın çoktan evini arabasını alması gerekirdi.

O yüzden bırak gitsin düşünme bile

Hanimefendi adam size maalesef hicbir sey vaat etmiyor ya. Para yok pul yok, ask sevgi yok. Ee ne var o zaman? Bu adamla evlenmekten ne hayir gelir ki? Hayatinizda bos yere kapliyor. Belki de o yeri cok daha iyi biriyle dolduracaktiniz. Kesinlikle kendinizi bu adama baglamayin. Evlenmek istiyorsaniz yeni insanlarla tanismaya bakin bence. Insallah en kisa surede gercekten sevildiginiz ve mutlu oldugunuz kisiyle tanisir ve evlenirsiniz. Kıtlık psikolojisine girmemeye calisin. Sevgiler

Adama daha şimdiden mal demişsiniz. Barışmayın. Mal olarak gördüğünüz biriyle ne evlenmesi? Zaten mantık da yok sevgi de.

500 bin tl borç ancak ev almış bir adam için kabul edilir. sakın zaman kaybetmeden bitirin önünüze bakın

X