Evlilik için son şansım mı

Promose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
24
0
33 yaşındayım 9 aydir bir ilişkim vardı. Ama sadece mantigima uyduğu için görüşüyordum his olarak birsey yoktu. Yavaş yavaş az da olsa ısınmıstim evlenelim istemeye gelin diyince mırın kırın yaptı halbuki ki o sürekli hemen evlenelim modundaydi. Mırın kırın sebebi ise benden önceki sevgilisinden dolayi büyük borçlara girmiş ve en az 1 sene daha beklemeliyiz dedi. Ki eşya borcunu falan ortak ödeyerek onuda. İçimde zaten zar zor bisey hissetmek için ugrasiyordum onuda hem yalancı oluşu hem de bu sekilde cabasizligiyla aldı goturdu. Suan yaş geçiyor diye çok acı çekiyorum bu histen nasıl kurtulurum. Barışmak sizce mantıklı mi

sürekli evlenelim modunda biri nasıl siz söyleyince mırın kırın ediyor. O zaman başka bir durum var. İyi olmuş yol vermişsiniz
Ben evlilik modunda olmadığım için nasılsa kabul etmez diye düşünmüş ben ikna olana kadar da borçlarını bitirip evleniriz diye kendi kendine düşünüyormuş. Ama bende bi sıcaklık hissettim bi anda aileler tanissin dedim. O da hem borçlarından bahsetti hemde buseyleri ortak alırız diyor tamamen sinir oldum

Bence ortada adamdan ziyade asıl problem sizin yaş bunalımından dolayı korkularınız gibi okudum. Sadece mantık evliliğiyle mutlu olan insanlar var ama siz bu şekilde mutlu olamazsınız bir de pek mantıkla seçilecek bir adam değil maddiyat açısından
Yazın borçlarım bitecek. Seneye de düğün yaparız dedi. Ama ben bunun bu sekilde olmasına tahammül edemiyorum cdden. Borçları da eski sevgilisinden dolayi yapmış onunla evlilik düşünmüşsun diyorum hayır diye yalanlıyor bide. Ya düşünmeden 500bin falan harcar misin

Yazın borçlarım bitecek. Seneye de düğün yaparız dedi. Ama ben bunun bu sekilde olmasına tahammül edemiyorum cdden. Borçları da eski sevgilisinden dolayi yapmış onunla evlilik düşünmüşsun diyorum hayır diye yalanlıyor bide. Ya düşünmeden 500bin falan harcar misin

500 bin lirayı nereye harcamış tam olarak? 🤔

Nasıl exin bıraktığı borcu sen mi ödeyeceksin bunu mu teklif etti
Hayır borcu bitirip öyle evlenelim diyor. Ama bana da diyor ki eşyaları falan ortak alırız. Kadına saçmış savunmuş bana gelince de biseyleri ortak yaparız modunda

Kız hastaydı hastane masraflarını karşılamış. Onun dışında telefon şu bu herseyini almış yapmış durumda

İşte burası acındırma yalan kokuyor gibi geldi geçen yılın piyasasıyla 500 bin liraya rahat araba alınıyordu şu anın enflasyonunda evet pek büyük bir para değil ama geçen yıl için iyi bir paraydı.
Bariz yalan söylüyor. Peki size karşı böyle eli açık davranıyor mu? Bir yılda size de 500 bin harcar mı mesela?
Çünkü gözü görmeden altından kalkamayacağı borca giren bir adam 9 aylık ilişkisindeki kadına da harcaması lazım. En başta evlilik diye manipüle etmiş sizi

Nasıl exin bıraktığı borcu sen mi ödeyeceksin bunu mu teklif etti
İşte burası acındırma yalan kokuyor gibi geldi geçen yılın piyasasıyla 500 bin liraya rahat araba alınıyordu şu anın enflasyonunda evet pek büyük bir para değil ama geçen yıl için iyi bir paraydı.
Bariz yalan söylüyor. Peki size karşı böyle eli açık davranıyor mu? Bir yılda size de 500 bin harcar mı mesela?
Çünkü gözü görmeden altından kalkamayacağı borca giren bir adam 9 aylık ilişkisindeki kadına da harcaması lazım. En başta evlilik diye manipüle etmiş sizi
Normalde bana karşı başta eli açık değildi ama tamamen sevgili gbi olunca almaya herseyi yapmaya başladı. Küçücük bez parçasına bile 2bin vermiş. Böyle harcama yönünden de gözümde kalmadi zaten. Kadınla evlilik düşünmedim diyor mal. Evlilik düşünmeden o kadar para harcanır mi

Normalde bana karşı başta eli açık değildi ama tamamen sevgili gbi olunca almaya herseyi yapmaya başladı. Küçücük bez parçasına bile 2bin vermiş. Böyle harcama yönünden de gözümde kalmadi zaten. Kadınla evlilik düşünmedim diyor mal. Evlilik düşünmeden o kadar para harcanır mi
Rahatlıkla mal diyorsanız olmaz bu iş.. Ayrıca his yok . Zamanınızı boşa harcamayın.

33 yaşındayım 9 aydir bir ilişkim vardı. Ama sadece mantigima uyduğu için görüşüyordum his olarak birsey yoktu. Yavaş yavaş az da olsa ısınmıstim evlenelim istemeye gelin diyince mırın kırın yaptı halbuki ki o sürekli hemen evlenelim modundaydi. Mırın kırın sebebi ise benden önceki sevgilisinden dolayi büyük borçlara girmiş ve en az 1 sene daha beklemeliyiz dedi. Ki eşya borcunu falan ortak ödeyerek onuda. İçimde zaten zar zor bisey hissetmek için ugrasiyordum onuda hem yalancı oluşu hem de bu sekilde cabasizligiyla aldı goturdu. Suan yaş geçiyor diye çok acı çekiyorum bu histen nasıl kurtulurum. Barışmak sizce mantıklı mi
Daha çok gençsiniz neden son şansınız olsun? Şu adamla evlenseniz daha mı iyiydi😃

Hani böyle insanın hevesleri kalmaz ya o durumdayım. Bu yüzden geç hissediyorum. Ama çocuğum olsun istiyordum bu olmayacak diye tüm korkum
38 yaşındayım çocuğum oldu kendiliğinden yaş geç değil. Ama yaşım geçiyor diye yanlış bir evlilik ömrünü karartir

X