Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Sorduğunuzda saçmasapan bir “helalleşme” geyiği dinleyebilirsiniz hazırlıklı olun.
Ne diyecek ki? Evet aşkım,kendisi eski sevgilimdi,seninle evlenmeye karar verince arayıp haber vermek istedim,diyecek hali yok.

O yüzden kime sorsam ikilemine düştüm. Dini bütün bir bey değildir kendisi. Böyle bir hikayeye inanmayacagimi bilir .
En mantıklısı sanki önce kendisine sorup sonra yanında arayıp soracağım demek gibi

Tipi nasıl kızın?

Bana da eski sevgilisi değil de zamanında açıldığı ve reddedildiği bir kız gibi geldi.

Çok saçma olacak ama eskort olabilme ihtimali de aklıma geliyor ama çok düşük bir ihtimal bu. Nedense böyle düşündüm
Normal bir tip. Çocuğu var yada kardeşi ama hayatında biri yok gibi duruyor rehberde isim soyisim kayıtlı aynı şekilde instagram hesabı var

Yanında aramak en mantıklısı gibi iletişime gelmesinler
Bir şey varsa zaten bitecek bu ilişki ama yoksa bu durumdan sonra toparlanır mi bilmiyorum
Yani belki altından böyle bir şey çıkmaz her şeyi düşünerek davranmak lazım. O yüzden biraz sakin ve yıkıcı olmadan ilerlemekte fayda var. Ama diğer türlüyse de şimdiden karşınıza çıkması sizin için iyi olur

Benimde başıma şöyle bir şey gelmişti. Üniversitede çok yakın olduğum erkek arkadaşım evlendiği günün sabahı iki defa beni aramış açmadım, mantıklı bir sebep de düşünememiştim. İletişimimiz kopalı çok olmuştu. Evlendiğinin sabahı beni araması garip gelmişti

Yani belki altından böyle bir şey çıkmaz her şeyi düşünerek davranmak lazım. O yüzden biraz sakin ve yıkıcı olmadan ilerlemekte fayda var. Ama diğer türlüyse de şimdiden karşınıza çıkması sizin için iyi olur
Sakin nasıl sorulur ki şu kişi kim neden aradın diyeceğim nerden biliyorsun diyecek ne alaka diyecek bilmiyorum yani konu nasıl ilerler

Benimde başıma şöyle bir şey gelmişti. Üniversitede çok yakın olduğum erkek arkadaşım evlendiği günün sabahı iki defa beni aramış açmadım, mantıklı bir sebep de düşünememiştim. İletişimimiz kopalı çok olmuştu. Evlendiğinin sabahı beni araması garip gelmişti

Bu da çok garip işte normalde arkadaşlarını tanırım bunun hiç bahsi geçmedi
İnsan sıradan birini bu tarihlerde arar mı

İyi niyet değil aslında istemem yan cebime koy şeklinde davranıyor olabilir.Fakat benim muhatabım kendisi olamaz bana sadık olması gereken kişi o değil çünkü
Vallahi çok zor bir durumdasınız. Allah kolaylık versin. Daha önce numarayı arama kaydında görmeniz fena olmuş. Belki ilk defa görmeniz sizi rahatsız etmezdi. Hem de arama kaydını silmiş. Çol güven kırıcı bir şey bu nişan döneminde. Yani düşünüyorum elin kızını arayıp ne diyeceksiniz, ona ne cevap verecek.

Ya direkt nişanlınıza hesap sorun, eğer size karşı dürüst olmazsa nişanı atacağınızı kesin dille ifade edin. Birde tepkisini ölçmek için şu kız bana instagramdan takip isteği atıp, takip istepini geri çekmiş, bildirimden gördüm. Sen nerden tanıyorsun, niye bana takip isteği atmış vs diyerek tepkisini ölçüp ona göre de konuya girebilirsiniz.

Sakin nasıl sorulur ki şu kişi kim neden aradın diyeceğim nerden biliyorsun diyecek ne alaka diyecek bilmiyorum yani konu nasıl ilerler
Yani öyle bi denk geldi gördüm filan. Tartışma ortamı gibi olursa sizin aramanız engelleyebilir ya da müdahale etmek isteyebilir. Ama eğer ters konuşursa cevap vermezse o zaman beklemeden aramaya çalışın

Bir bakayım ama yedeklemezse bütün konuşmalar gitmez mi

Kizin hic suçu yok telefonu da açmamış ama tepkisi ne olur arasam bilemiyorum

Çoğu kişi tanımadığı telefon numaralarından gelen aramaları açmıyor.

Diyelim ki karşı taraf telefonu açtı. Siz kimsiniz diye sormayacak mı ? Neden size adını soyadını versin veya sizinle konuşsun ?

Yani öyle bi denk geldi gördüm filan. Tartışma ortamı gibi olursa sizin aramanız engelleyebilir ya da müdahale etmek isteyebilir. Ama eğer ters konuşursa cevap vermezse o zaman beklemeden aramaya çalışın
Düğüne mutlaka gel diye aramıştım telefonu kapalıydı der. Tarihlere de herşeye de bir anlam yükleme öyle denk gelmiş ne bileyim diyebilir

X