Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

zaten teklif fotoğrafına yorum yapmamış mı? ss alıp atın, tebrikler yazan kim hiç tanımıyorum diyin sorun.
cevabına göre de arama kaydında gördüğünüzü söylersiniz. sorulmayacak bir şey değil bence
direk kim olduğunu bilmeden kadını aramak bana pek mantıklı gelmedi

Vallahi çok zor bir durumdasınız. Allah kolaylık versin. Daha önce numarayı arama kaydında görmeniz fena olmuş. Belki ilk defa görmeniz sizi rahatsız etmezdi. Hem de arama kaydını silmiş. Çol güven kırıcı bir şey bu nişan döneminde. Yani düşünüyorum elin kızını arayıp ne diyeceksiniz, ona ne cevap verecek.

Ya direkt nişanlınıza hesap sorun, eğer size karşı dürüst olmazsa nişanı atacağınızı kesin dille ifade edin. Birde tepkisini ölçmek için şu kız bana instagramdan takip isteği atıp, takip istepini geri çekmiş, bildirimden gördüm. Sen nerden tanıyorsun, niye bana takip isteği atmış vs diyerek tepkisini ölçüp ona göre de konuya girebilirsiniz.

Gerçekten zor durumdayım beynim durdu
Böyle bir şeyi affetmeyeceğimi bilir ama bile bile yapar mı yapmaz diyemem
Instagramdan eklemiş falan çok mantıklı geldi şuan sanki daha önce bana istek atıp çekmişti Derim. ki daha önce benzer bir şey olmuştu.Ismen tanıdığım bi kız arkadaşı takip atıp geri çekmişti

Hafifte sesini yükseltir yaa aman ya bir arkadaşı aradık yaptığına bak der. Kız gerilirse manipüle etmesi kolay olur adamın
Evet. O yüzden böyle yaparsa konu sahibinin beklemeden araması doğru olur diye düşünüyorum. Büyük tepkiler filan verirse zaten normal olmayan bir şey vardır.

Yani öyle bi denk geldi gördüm filan. Tartışma ortamı gibi olursa sizin aramanız engelleyebilir ya da müdahale etmek isteyebilir. Ama eğer ters konuşursa cevap vermezse o zaman beklemeden aramaya çalışın
Bir üye dediki instagramdan takip etip çekmiş arama kaydında da görünce dikkatimi çekti
Ki kendisi de telefonu verir bana arac kullanırken şunu arasana diye kayıtları görüyorum yani

Gerçekten zor durumdayım beynim durdu
Böyle bir şeyi affetmeyeceğimi bilir ama bile bile yapar mı yapmaz diyemem
Instagramdan eklemiş falan çok mantıklı geldi şuan sanki daha önce bana istek atıp çekmişti Derim. ki daha önce benzer bir şey olmuştu.Ismen tanıdığım bi kız arkadaşı takip atıp geri çekmişti
Benim aklıma ilk takip meselesi geldi. Öyle sakin bir anda konuyu açar, tepkisini ölçerdim ben olsam. Belki kendisi itiraf eder o an aradım diye. Niye aradığını da anlatır.

Araç kullanırken size telefonu verdiğinde şeye dikkat edin, engellediği numaralar listesine wp ve smsten. Belki sizle görüşeceği zaman numarayı engelliyordur. Ama eğer o numarayı engellemeden telefonu size rahatça veriyorsa garip yani.

Bir üye dediki instagramdan takip etip çekmiş arama kaydında da görünce dikkatimi çekti
Ki kendisi de telefonu verir bana arac kullanırken şunu arasana diye kayıtları görüyorum yani
Evet bu daha mantıklı. İyi tanırsınız tepkilerinden anlarsınız. Hani üzerine yoğunlaşmış gibi değil de birkaç tesadüf bir araya geldi sordum gibi.

Benim aklıma ilk takip meselesi geldi. Öyle sakin bir anda konuyu açar, tepkisini ölçerdim ben olsam. Belki kendisi itiraf eder o an aradım diye. Niye aradığını da anlatır.

Araç kullanırken size telefonu verdiğinde şeye dikkat edin, engellediği numaralar listesine wp ve smsten. Belki sizle görüşeceği zaman numarayı engelliyordur. Ama eğer o numarayı engellemeden telefonu size rahatça veriyorsa garip yani.
Kız hiçbir şekilde aramalarına dönmüyorsa engelleme gereği duymamıştır. Erkekler yüzeysel düşünür bazen

zaten teklif fotoğrafına yorum yapmamış mı? ss alıp atın, tebrikler yazan kim hiç tanımıyorum diyin sorun.
cevabına göre de arama kaydında gördüğünüzü söylersiniz. sorulmayacak bir şey değil bence

Kaç ay geçti üzerinden yeni dikkatimi çekti yüz yüze soracağım ki tepkisini göreyim

Engelli değildi numara hiç bir yerden zaten karşı tarafta açmamış telefonu hiç

Engelli değildi numara hiç bir yerden zaten karşı tarafta açmamış telefonu hiç
Karşı taraf numarayı engellememiş ama. Eğer engellemiş olsa karşı taraf telefonu meşgule atmış gözükürdü.

Ben kendi adıma şunu düşüyorum, geçmişte hoşlandığım ya da sevgili olduğum kişi nişanlıyken telefondan numaramdan beni ararsa birkaç kez engeller geçerim. Sonuçta akrabam değil. İlla iletişimde olmam gereken biri değil. Bu şekilde birkaç kez arayan biri aynı kişiye başka yerden de ulaşmaya çalışır. Kızın sonradan aramaya dönmemesi de çok garip. O numarayı daha önce arama kaydında da görmüşsünüz. Zor bir durum. Allah yardımcınız olsun.

Merhaba,
Bu konuyu açmak için üye oldum.
Konu benim için çok önemli çünkü haftaya nikah tarihi alacağız.İkimizde aynı yaştayız 1,5 yıllık sevgililik dönemi sonrasında bir kaç önce nişanlandık.
Sorun şu ki geçen geçen gün bi garip hisle telefonuna bakma ihtiyacı hissettim.En basindan beri telefonlarımız ortadır şifrelerimizi biliriz.Arama kaydında bir kadın ismi dikkatimi çekti.Arama saati ve tarih... Biz nikah tarihine karar verdikten 1 yada gün sonrası akşam 11 gibi aramış fakat cevap vermemiş karşı taraf.Sonra önceki aramalara baktığımda 4 kez aradığını fakat karşı tarafın cevap vermediğini gördüm. Can sıkıcı nokta nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi konuştuğumuz günün sonrası olması.Ertesi gün ise arama kayıtları silinmişti. WhatsApp instagram vs yazmışma hiç bir şey bulamadım. Normalde kız arkadaşlarını bilirim bahseder şuradan buradan diye bu kişinin hiç adı geçmedi.Ama sonra hatırladım ki daha önce de arama kaydında görmüştüm.

Numarayı aldım telefonuma kaydettim.Şimdi ben nasıl emin olabilirim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Kadini arasam bir şey söyler mi,ona haber verir mi,kendisine sorsam varsa da oldu diyecek hali yok sonuna kadar inkar eder.Kadini hiç bir şekilde suçlamam hem telefonları açmamış hemde bana sadakat duyması gereken kişi nişanlım.Bir şey varsa çok net bir şekilde bitireceğim.
Acilen bi çözüm bulmam lazım ki nikah tarihi almaya gitmeden bitireyim yada kafam rahat devam edeyim.
Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim beynim durdu resmen napayim ben.
Bence açık açık sorun. İlişkide her zaman net olmak, doğru iletişim çok önemli.
Siz şimdiden arkadan kontrole falan başlamışsınız, karşıdakine güvenmiyor musunuz?
Güvenmiyorsanız zaten hiç birlikte olmayın, güveniyorsanız da bu kadar şüpheye gerek yok.
Sorsam da itiraf etmez demişsiniz, ama en azından açıklama yapar kim olduğunu size söyler, gerekirse o kişiyi yanınızda arar konuşur kendini kanıtlar bence. Direkt saldıraya geçerse belki şüphelerinizde haklı olabilirsiniz. En iyisi konuşmak.

Karşı taraf numarayı engellememiş ama. Eğer engellemiş olsa karşı taraf telefonu meşgule atmış gözükürdü.

Ben kendi adıma şunu düşüyorum, geçmişte hoşlandığım ya da sevgili olduğum kişi nişanlıyken telefondan numaramdan beni ararsa birkaç kez engeller geçerim. Sonuçta akrabam değil. İlla iletişimde olmam gereken biri değil. Bu şekilde birkaç kez arayan biri aynı kişiye başka yerden de ulaşmaya çalışır. Kızın sonradan aramaya dönmemesi de çok garip. O numarayı daha önce arama kaydında da görmüşsünüz. Zor bir durum. Allah yardımcınız olsun.
Ben de engellerdim.Ama bilemiyorum.
Daha önce gördüğümde bir şey düşünmemiştim. Ama bu tarihler... Bu arada daha önce gördüğümde konuşmuşlar

X