Evlilikte Sorunlar ...

Anlasmaktan kastım ikili ilişki..Yoksa eşim en başından beri üçüncü kişilerin yanında hiçbir zaman dengeyi sağlayamadı ,çok pasif kaldı .Beni tam anlamıyla ezdirdi.Kendisi kabul etmiyor kabul etse de itiraf edemiyor .Kendine yediremiyor.Yoksa sizin gibi düşünüyorum .Eşim arkamda olsaydı kimse bana bunlari yapamazdı .Her söylediğimde sana ne yaptılar ki ,neyine karistilarki diyor .Fikir alışverişi oldu diyerek konuyu yumusatiyor.Ayni konuları konuşmaktan ben yipraniyorum artık .

Kayınvalide ile olabildiğince az görüşün ama bağlantıyı da tamamen kopartmayın, hiç görüşmezseniz belli ki eşiniz kaldıramayacak görüşürseniz de siz çok gerilecekseniz, görüşme sayısını oldukça azaltarak çözümü bulabilirmişsiniz gibi geldi

Hanimlar ben ekleme yapayım .Öncelikle tek suçlu bulduğum kayınvalidem değil .Eşim de .Zaten suçlu bulmasam bosanalim demezdim .Kendisi bana söz verdi ve o günden beri gerçekten değişti .Biz evimize bir masa almaya bile kayınvalide ve görümce ile gittik .Ve çok baskın ikisi de .Gelip de ya şu nasıl bu da olsa güzel olmaz mı demezler .Bu çok pahalı ,bunu almayın ,kendi dedikleri olmayinca sürat .Kıyafetime,saçıma başıma karismalar .Halinin desenine kadar .Kayınvalidem bilmemnenin gelini varmış gezmeye gitmeden önce gelip kayinvalidesine defile yaparmış o secermis.Ben kafama göre giyiniyormusym.Bunun gibi örnekler .Sürekli eşime şunun gelini şöyle gelip kayinvalidesine yardim ediyor demeler .Ben çalışanım,bahsettiği kişi bir ev hanımı .Bunun gibi örnekler beni yıprattı.Bu kadına ve eşime tepkimi çok geç verdim .Eşine zaten hep dedim senden cesaret almasalar bana böyle davranamazlardi diye .

Hanimlar ben ekleme yapayım .Öncelikle tek suçlu bulduğum kayınvalidem değil .Eşim de .Zaten suçlu bulmasam bosanalim demezdim .Kendisi bana söz verdi ve o günden beri gerçekten değişti .Biz evimize bir masa almaya bile kayınvalide ve görümce ile gittik .Ve çok baskın ikisi de .Gelip de ya şu nasıl bu da olsa güzel olmaz mı demezler .Bu çok pahalı ,bunu almayın ,kendi dedikleri olmayinca sürat .Kıyafetime,saçıma başıma karismalar .Halinin desenine kadar .Kayınvalidem bilmemnenin gelini varmış gezmeye gitmeden önce gelip kayinvalidesine defile yaparmış o secermis.Ben kafama göre giyiniyormusym.Bunun gibi örnekler .Sürekli eşime şunun gelini şöyle gelip kayinvalidesine yardim ediyor demeler .Ben çalışanım,bahsettiği kişi bir ev hanımı .Bunun gibi örnekler beni yıprattı.Bu kadına ve eşime tepkimi çok geç verdim .Eşine zaten hep dedim senden cesaret almasalar bana böyle davranamazlardi diye .
Iyyy lüzumsuz kadın.
Benim kayınvalideye benziyor.
Görüşmeyin uzak durun.
Eşinize de tavrınızı net koyun.

Benim tek birsey anladigim var. Böyle evliliklerde cocuklar hala yapiliyorsa verilen mesaj "Durmak yok, yola devam". Esinizde hic de öyle iyi bir insan degil. Ailesi akbabalar gibi etrafinizda dönerken saclarini mi tariyordu? Ha yok dogru birden bire "erkekligini" hatirlayip üstünüze yürüdü. Tam baba yapilacak tip. O koca evde dururken kapiniz kilit tutmaz. Kolay gelsin.

Ben kendimden örnek verirsem yaptığı saçma hareketler laflar ve anlamamazlığına dayanamayıp muhabbeti kestim yakın zamanda kp vefat etti şimdi kızı biraz ben götürürüm demiş evde tek kalmasını istemezler sanırım ama eşime söylediğim gelmesin diyemem böyle bir durumda ama ben konuşmam dedim ki gerçekten konuşmuyoruz yan yana olduğumuz zaman bile ben bakmam yüzüne. İnsanlar her daim yaşayacak gibi hareket ediyorlar çenelerini tutup iki hoş sözü ya da davranışı yapınca kendince küçüldüklerini sanıyorlar.

simdi iki ihtimal var.

ya esiniz farkli degil.

ya da evet farkli ve kendini gelistirmis, ama konu aile olunca pasif.

ilki ise bosayin gitsin.

ikinci ise kendi akil sagliginiz icin esinizin olgunlasmasini bekleyecek degilsiniz. Yerinizde olsam direk tasinirim, soyle 1000-2000 km uzaga, o zaman ayda yilda bir gorurum, bir sekilde idare ederim.

Benim tek birsey anladigim var. Böyle evliliklerde cocuklar hala yapiliyorsa verilen mesaj "Durmak yok, yola devam". Esinizde hic de öyle iyi bir insan degil. Ailesi akbabalar gibi etrafinizda dönerken saclarini mi tariyordu? Ha yok dogru birden bire "erkekligini" hatirlayip üstünüze yürüdü. Tam baba yapilacak tip. O koca evde dururken kapiniz kilit tutmaz. Kolay gelsin.
Ben tekrar bir konu daha yaşansa eşimin tepkisinden emin değilim ,yeminler etti sözler verdi ama kadın çok cahil .Bazen acaba idare m etmem lazım eşimi arada mi birakiyorum benim de böyle bir annem olabilirdi diyorum .Ama baktım ben idare ettikçe sustukça iyice uzadı kadının dili eli .Sürekli eli üstümde .Hareketleri beni rahatsizediyor .Tepki gösterdiğim için eskisi gibi karisamiyor.Bir şey olduğunda söylesem hiçbir şeye de karisamayacak miyiz diyor .Ben de evet karisamazsiniz ,sadece yardım etmeyi teklif edebilirsiniz dedim en son .Mesela bugün telde konusuyoruz .Ben eve temizliğe kadın gelecek dedim .Cevabı "Ayy ben de düşünüyordum sana bir kadın alalım,benim de bildiğim bir kadın var onu da dene sonra ,evine ne zamandır kadın gelmiyordu ,perdelerin yikanmamisti ,onlar benim omzumda yüktü,"gibi bir cevap verd.Mesela bu cevap bana hadsiz geldi .Sanane benim evimden ne zaman temizlenecegine ben karar veririm .Seni niye geriyor diye düşündüm .Sonra da acaba ben mi abartiyorum ,kendimi dolduruyorum ,abartacak bir şey yok mu diye düşünüyorum .

simdi iki ihtimal var.

ya esiniz farkli degil.

ya da evet farkli ve kendini gelistirmis, ama konu aile olunca pasif.

ilki ise bosayin gitsin.

ikinci ise kendi akil sagliginiz icin esinizin olgunlasmasini bekleyecek degilsiniz. Yerinizde olsam direk tasinirim, soyle 1000-2000 km uzaga, o zaman ayda yilda bir gorurum, bir sekilde idare ederim.
Objektif olarak cevap verirsem ikinci seçenek .Annesi ve ablası karşısında çok pasif .Onları melek gibi görüyor .Hatalarını görmüyor .Ne deseler ona doğru geliyor .Ben de onların dizinin dibinde oturayım ,onlar ne derse yapayım istedi .Ben yapmayınca onlar da bunu huzursuz etti .Bana da söz geciremedi.Evliligimiz yıprandı .Taşınmayı ben de çok isterim .Hatta dualar ettim başka bir ülkeye gidelim .Ben de ailemi görmeyeyim ama bunlardan uzak olalin diye ama adam ölene kadar buraya çivi çakmak istiyor .Başka bir şehire de gitsek .Gelip bize yerleşirler .Onu da düşünüyorum .En az 2 ay kalırlar .Sulalece oyleler çünkü .Teyzelerinin oğulları başka şehir de bir tanesi 6 ay kalıyor gidip .Ama kızlarına hiç gitmezler .Bizim bile evlerine gitmemizi istemezler rahatsiz olmasın diye .

Çok iyi anlasiyorduk,hâlâ da öyleyiz

Eşim de hep buna çanak tuttu,bana yapılanları görmezden geldi .Hiç sesini çıkarmadı .Sen haklısın dedi.Onlarla konuşup sonra gelip üzerime yürüdü .

Şu ikisi aynı anda nasıl olabilir? Ona buna dolduruşa gelen, ailesinin lafıyla üstünüze yürüyen adamı nasıl seviyorsunuz, nasıl iyi anlaşabiliyorsunuz?
Siz kayınvalideyi suçluyorsunuz ama sorun eşiniz. O böyle bir adam olmasa, annesinin yaptıklarını ağzını ayırarak izlemese annesi bu kadarına cesaret edemezdi.
Eşiniz değişmeyeceğine göre annesi de değişmeyecek.
Boşanmayacaksanız aldırış etmemeyi öğrenmekten başka çare yok.

Ben tekrar bir konu daha yaşansa eşimin tepkisinden emin değilim ,yeminler etti sözler verdi ama kadın çok cahil .Bazen acaba idare m etmem lazım eşimi arada mi birakiyorum benim de böyle bir annem olabilirdi diyorum .Ama baktım ben idare ettikçe sustukça iyice uzadı kadının dili eli .Sürekli eli üstümde .Hareketleri beni rahatsizediyor .Tepki gösterdiğim için eskisi gibi karisamiyor.Bir şey olduğunda söylesem hiçbir şeye de karisamayacak miyiz diyor .Ben de evet karisamazsiniz ,sadece yardım etmeyi teklif edebilirsiniz dedim en son .Mesela bugün telde konusuyoruz .Ben eve temizliğe kadın gelecek dedim .Cevabı "Ayy ben de düşünüyordum sana bir kadın alalım,benim de bildiğim bir kadın var onu da dene sonra ,evine ne zamandır kadın gelmiyordu ,perdelerin yikanmamisti ,onlar benim omzumda yüktü,"gibi bir cevap verd.Mesela bu cevap bana hadsiz geldi .Sanane benim evimden ne zaman temizlenecegine ben karar veririm .Seni niye geriyor diye düşündüm .Sonra da acaba ben mi abartiyorum ,kendimi dolduruyorum ,abartacak bir şey yok mu diye düşünüyorum .
Bu kadar didistiginiz bir kayinvalideye eve temizlik için yardımcı gelecek demeyin mesela.

Kadın herşeye karışacak potansiyeldeyse, yüzeysel şeylerden konusun, ayrıntı vermeyin yapıp edeceklerinizle ilgili.

Bu kadar didistiginiz bir kayinvalideye eve temizlik için yardımcı gelecek demeyin mesela.

Kadın herşeye karışacak potansiyeldeyse, yüzeysel şeylerden konusun, ayrıntı vermeyin yapıp edeceklerinizle ilgili.
Doğru söylüyorsunuz ..Öyle davranacagim .Artık konuşacak konu bulamayınca ben de söylüyorum gidiyor .

Şu ikisi aynı anda nasıl olabilir? Ona buna dolduruşa gelen, ailesinin lafıyla üstünüze yürüyen adamı nasıl seviyorsunuz, nasıl iyi anlaşabiliyorsunuz?
Siz kayınvalideyi suçluyorsunuz ama sorun eşiniz. O böyle bir adam olmasa, annesinin yaptıklarını ağzını ayırarak izlemese annesi bu kadarına cesaret edemezdi.
Eşiniz değişmeyeceğine göre annesi de değişmeyecek.
Boşanmayacaksanız aldırış etmemeyi öğrenmekten başka çare yok.
İkisi çok farklı konular çünkü .Esim gerçekten bunların dışında iyi bir insan ve ikili ilişkimiz iyi ama bunlar dediğimde zaten evliliğin temeline dinamit döşeyen seyler .Evi ile ,çocuk ile ,benim ile fazlası ile ilgili .Gezmeyi seven ,beraber saatlerce sohbet edebildiğim .Gözümün içine bakan ,aileme aşırı ilgili .Sürekli hediyeler alan,annemler gelince Mutfaga girip yemek yapan ,misafir geleceğinde temizliğe yemeklere yardım eden birisi .Beni gerçekten de seviyor .Bundan şüphem yok ama ailesinden biri bir şey diyene ,yapana kadar evliliğimiz mükemmel .Ama annesi bir şey der ben sürat yaparım ya da cevap veririm ya da annen şöyle dedi derim orda film kopar .Kavga başlar .Sanki bu evliliği bitirirsem onların ekmeğine yağ sürecek gibi hissediyorum .İstedikleri bu sanki.Esimi değiştirmeye calisiyorum ve ilk zamanlar gibi değil gerçekten değişti ve değişmeye calisiyor bunu da gördüğüm için duruyorum biraz da ama bütün bunlar 5 yıldır beni çok yıprattı .

İkisi çok farklı konular çünkü .Esim gerçekten bunların dışında iyi bir insan ve ikili ilişkimiz iyi ama bunlar dediğimde zaten evliliğin temeline dinamit döşeyen seyler .Evi ile ,çocuk ile ,benim ile fazlası ile ilgili .Gezmeyi seven ,beraber saatlerce sohbet edebildiğim .Gözümün içine bakan ,aileme aşırı ilgili .Sürekli hediyeler alan,annemler gelince Mutfaga girip yemek yapan ,misafir geleceğinde temizliğe yemeklere yardım eden birisi .Beni gerçekten de seviyor .Bundan şüphem yok ama ailesinden biri bir şey diyene ,yapana kadar evliliğimiz mükemmel .Ama annesi bir şey der ben sürat yaparım ya da cevap veririm ya da annen şöyle dedi derim orda film kopar .Kavga başlar .Sanki bu evliliği bitirirsem onların ekmeğine yağ sürecek gibi hissediyorum .İstedikleri bu sanki.Esimi değiştirmeye calisiyorum ve ilk zamanlar gibi değil gerçekten değişti ve değişmeye calisiyor bunu da gördüğüm için duruyorum biraz da ama bütün bunlar 5 yıldır beni çok yıprattı .
Harika bir adam ama üzerinize yürüyor öyle mi?
Anasının lafıyla hamile karısının fiziksel şiddet imasıyla üzerine yürüyen leş birine iyi diyecek kadar ne yaşadınız merak ettim.

Sevgisinden eminim diyorsunuz, kocam beni dövmek için üzerime yürüse, sevgi ve koca kelimesini asla yanyana getiremezdim.
Hayatınızda hiç sevilmeyip bunu sevgi sanıyorsanız gerçekten üzüldüm ama bilin ki sevgi böyle birşey değil.
Üzerinize yürüyüp sonra dövmekten vazgeçtiği için iyi ya da seven bir adam olmuyor yani.

diğer arkadaşların merak ettiği gibi eşiniz bu kadar üstünüze titrerken anne ve ablasının dolduruşuna gelip nasıl üzerinize yürüyor onu merak ettim açıkçası. kültür farkı var ona rağmen iyi anlaşıyoruz diyorsunuz ya bence bunun temelinde de kültür farkı var. belki katılmayanlar olacaktır sadece duyduğumu yazıyorum. benim kayınvalidem doğulu ama doğuda yetişmemiş, doğulu kayınvalidelerin gelinleri hiç saymadığından, sürekli kendilerini memnun etmelerini istediğinden filan bahseder.. asla öyle olmam der, değil de.. ne kadar istisnalar olsa da bence sizi saymamaları, her şeye karışmaya çalışmaları ve her şeyi onlarla seçmenizi istemeleri bundan. eşiniz de böyle bir ailede yetiştiği için onların her dediği doğrudur kafasıyla size çemkirerek ailesini memnun etmenizi bekliyor. ve ya ben öyle anladım, bilemiyorum. eşiniz ne zaman dolduruşa gelmeyi bırakır, size davranışlarının normal olmadığını fark eder ancak o zaman sizi ezdirmemeyi öğrenir. ama ben insanların genel olarak değişeceğine çok inanmıyorum. ya ömrünüz kayınvalideye diş sıka sıka katlanmakla geçecek ya da umursamayacak ve görüşmeyi minimuma indireceksiniz

Beş yıllık bir evliliğim var . 2 yaşında bir kızım var ve hamileyim .Eşimle birbirimizi çok severek evlendik .Kultur farkı var .Büyüdüğümüz aileler arasında uçurum var .Ben batili yım .O doğulu .ama eşim öyle değildi .Hep çok anlayışlı ,uyumlu idi .Çok iyi anlasiyorduk,hâlâ da öyleyiz .Benim sorunum kayınvalidem,bitmeyen istekleri memnuniyetsiz olması .Görümcem için ayrı bir konu açmıştım zaten tam bir şeytan .Kayınvalidemin tek farkı toplum içinde bu huyunu belli etmemesi .Kayınvalidem yüzünden kaç kere boşanmanın eşiğine geldik.Psikolojim bozuldu.Zavalli gibi ,beni çok seviyor gibi görünüp alttan alta psikolojimi mahvetmesine dayanamıyorum .Artık kendisinden tam anlamı ile nefret ediyorum .Her şeyime karışmaya çalıştı ve ben hep izin verdim .Bu yüzden kendime de kiziyorum .Eşim de hep buna çanak tuttu,bana yapılanları görmezden geldi .Hiç sesini çıkarmadı .Sen haklısın dedi.Onlarla konuşup sonra gelip üzerime yürüdü .Ben dolduruyormus gibi olmayayım dedim .Kadın aileme kadar dil uzattı ama gücü sadece bana yetiyor .Herkese söyleyeceğini gelip bana söylüyor .Sürekli laf sokma ,sitem ,yanıma gelin özledim özledim diyor gidince yüzüme bakmiyor ,son gidişimde bir hoşgeldin demedi .Bana nasıl böyle yapar diye evde bir sürü kavga çıkıyor .Sürekli anneligimi eleştiriyor .Bu yuzden boşanma aşamasına geldik.Evimize alınan eşyalara karışıyor ,her şeyime evime cagirdigim gundelikciye bile.Su an biraz daha iyi gibi ben biraz dişimi gosterdim ama kadın evet ben haksizim deyip hatasını anlayıp susmuyor ve ben mücadele vere vere gercekten yıprandım .Kaç kere evi terk edecektim .Hatta eşimle bosanma konuşması yaptım yakın zamanlarda yalvar yakar affet her şey farklı olacak dedi ama ben inanmıyorum .Sevmiyorum ,aynı ortamda bulunmak ölüm gibi geliyor .Sürekli hasta numarası ,oran ağrıyor buram ağrıyor ama yaptığı hiçbir şey yok .Evime zorla bir şeyler yapıyordu .Elini ayağıni cektirttim evimden .Bana bir akıl verin her şeyi yazamadım o kadar uzunki .Yaşadıkların çok da ağır değil sen buyutuyorsun deyin ya da ne bileyim tavsiye bekliyorum .
Gelin kaynana kavgasının en büyük suçu kocalardir. Eşi ile annesi arasında denge kuramayan tipler yüzünden insanlar yıpranıyor eşiniz biraz omurgalı bir duruş sergilese siz bunları yaşamazsınız yeri gelince size sahip çıkmasını bilicek evlendikten sonra bir ana kuzusu olma durumları oluyor bunlar ama bilmesi gereken şey bir ailesi var çocukları var önceliği siz olmalisiniz sizi ezdiren bir eş ne kadar çekilebilir olur o sizin kararınız yani sorunu kv ile değil eşiniz ile çözmeniz gerek

Seni en iyi ben anlarım bu tipten daha beteri bende var.
Benim esim denge kuruyorum kafasindaydi ama kadın dengeden mengeden anlamaz.
Çünkü omurgasız bir kadin.
Türkiye'de hiç bir eş kolay kolay eşinin ailesine girmemesini yediremez kabul eder gibi yapar ama içten içe etmez
Çok nadir o kadar yüksek bilinçte adam.
Çünkü annesi hakaret etmedikce sizin üzerinize yurumemisse laf söyleyip geçiyorsa bunu bir şekilde sizin tolere etmeniz bekleniyor.
Hele kırsal kesimde ay gelinin gelmiyor mu
Komşular zaten dedikodu pesinde.
Bunlar da geleneksel kadınlar hemen doldurus.
Ki çok modern Kaynanalar da gördüm çok da farklı degiller.
Bu nesil devam eder şu sitede bile bakıyorum oğlan annelerine kaç yaşında çocuğa bebek muamalesi yapıyor kocadan görmediği ilgiyi sevgiyi oğluna yüklemiş alt zemini hazırlıyor ilerde hep başa bela olacak tipler bunlar
Sadece gelecekte boşanma sayısı artar.
Yoksa kaynana kafası degismez eğitimlisinden egitimsizine böyle devam eder.
Sonuç olarak sık gitmemeye çalışacaksınız başka yolu yok.
Bu tarz kadınlar degismez.
Bunların yetiştirdikleri ne kadar kendini geliştirme de içlerinde yine var o eski gelin mantigi.
Benim esim çok modern çok farklı bakış açısı var ama o geleneksel ataerkil saçma yapımda var.
Bu durumda ben alttan almıyorum almayacağım da çünku beynimin algılamadigi şeyi kimse bana kabul ettiremez.
Bu arada ben mesafeli gidiyorum bundan kimse memnun değil mesela ama umruma da degil açıkçası.

Evet eşim de öyle diyor .kadın 70yasindan sonra değişmez diyor ama benden degismemi bekliyorlar .Eşim de hatalı zaten .Eğer onu hatasız görsem bosanalim demezdim .Hiçbir şeye müdahale etmedi .Sadece izledi .Kırmadan dengeleri saglayabilirdi .Bana gücü yetti .Hep benden bekledi .Ben de doldum artık .
Eşiniz de hatasız değil. Suçun büyüğü onun.

Zaten görüyorum .Benim anlasabiliyoruzdan kastım kültür farkı olmasına rağmen ikili ilişkimiz iyiydi anlamında .Evlenip de ailesi işin içine dahil olunca eşim dengeleri kuramadj .Hep beni sindirdi.Onlarin yaptıklarını gormezden geldi .Bu beni çok yıprattı .Arkamda durmadi ve çok müdahaleci bir ailesi var .Bir ev eşyası almaya bile cumbur cemaat gittik.Arkasindan ben sürat yaomisim kavga hep kavga .Bunlar beni yıprattı .
Hanımefendi çırpınıyorsunuz ama anlamsız, saçma, akıl işi değil savunmanız
Batı kültürü Doğu kültürü değil olay, batıda kadınlar paramparça ediliyor doğuda kadına ata deniyor bazı örneklerdede. Eşinizin üzerinize yürümesi, sizi insan yerine koymaması kültürünün özelliği değil, ailevi bir özellik de değil. Eşinizin ailesinin hiçbir hükmü yok aslında eşiniz adam olsa.
Üzerinize yürüyen bir adamla nasıl iyi anlaşabiliyorsunuz mesela hayal aleminizi çok merak ettim, hakikaten nasıl oluyor anlatın sizi insan yerine koymayan üzerinize yürüyen bir adama nasıl çorba yapıp kirli donlarını yıkayabiliyorsunuz nasıl elini tutabiliyorsunuz nasıl size dokunmasına katlanabiliyorsunuz nasıl sevişebiliyorsunuz nasıl bu benim canım kocam diyip sevebiliyorsunuz?

Harika bir adam ama üzerinize yürüyor öyle mi?
Anasının lafıyla hamile karısının fiziksel şiddet imasıyla üzerine yürüyen leş birine iyi diyecek kadar ne yaşadınız merak ettim.

Sevgisinden eminim diyorsunuz, kocam beni dövmek için üzerime yürüse, sevgi ve koca kelimesini asla yanyana getiremezdim.
Hayatınızda hiç sevilmeyip bunu sevgi sanıyorsanız gerçekten üzüldüm ama bilin ki sevgi böyle birşey değil.
Üzerinize yürüyüp sonra dövmekten vazgeçtiği için iyi ya da seven bir adam olmuyor yani.
Siz hiç tanımadığınız biri hakkında bu kadar beylik laflar etme cesaretini nerden buluyorsunuz anlamıyorum.Simdi olay şuna döner konu sahibi fikir istedi ama biz fikir söyleyince ya da istemediği bir şey soyleyince işine gelmedi .Hayır efendim öyle değil .Ben çok gördüm evinde dayaklar yiyip hakaretler işitip arkadaşına kocası bağırdı diye boşan boşan diyen.Hic sevilmedigimi nerden çıkardınız ,nasıl bu kadar emin konusabilirsiniz.Terazinin diğer tarafı daha ağır basıyor .Eşimin çok iyi yönleri de var .Eşim uzerine yürüdü ,sonra pişman oldu d falarca özür diledi ama ben gurur yapıp milletin ekmeğine yağ sürüp kızımı babasız mi biraksaydim .Mükemmel bir baba ve mükemmel bir koca .Ama ve ama şu var evliligimizi çok etkileyen hatası ailesine bir şey diyemiyor.Ben resti çektim zaten .Yalvar yakar özür diledi ve gerçekten o zamandan bu zamana da değişti .Zaten değişmezse sonucunda ne olacagini kendisi biliyor .Benim sorunum şu an güven proble.i yaşıyorum ve eşime güvenmiyorum.

X