Eylül 2016 Anneleri

Ozgemacit

Yüzme antrenörü anne :)
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2016
158
51
2016 Eylül'de doğum yapan anneler gelin bebeklerimizi büyütürken bilgilerimizi sorunlarımızı paylaşalım

hoş buldum...
düzen derken :KK70:ben artık kendi haline bıraktım kaos içinde düzen yaptık geçinip gidiyoruz

hoş buldum...
düzen derken :KK70:ben artık kendi haline bıraktım kaos içinde düzen yaptık geçinip gidiyoruz
Bende hala cebelleşiyorum düzen kurmaya kendi halinede bırakmamak için direniyorum ah şu gündüz uykuları bir uzasa:kızgın:uyutuyorum bir çorba yapayım derken tencereyi ocağa koymadan uyanıyor :KK43:

geçen ıspanak yapayım dedim söylemesi ayıp daha ben doğrarken uyandı yapana kadar canım çıktı sonuç tadsız tuzsuz yarım pişmiş bir yemek :) bende koyverdim ipin ucunu oğlumdan kıymetlimi

geçen ıspanak yapayım dedim söylemesi ayıp daha ben doğrarken uyandı yapana kadar canım çıktı sonuç tadsız tuzsuz yarım pişmiş bir yemek :) bende koyverdim ipin ucunu oğlumdan kıymetlimi
Ya öyle tabi ama çocuğun gelişimini etkilemez umarım bu kısa uykular bunlar uyuyarak büyüyecek bide emmiyor bizimkisi 1buçuk aylıkken bıraktı sütüm çok tazyikli geldi korktu sağarak veriyorum tam işkence artık anne sütü alsında dedi doktorumuz nasıl alırsa alsın :anne:

etkilemez sanmam ...
bizim ki bir gün iyi bir gün kötü uyku konusunda gündüz bir ara hiç uyumuyordu bir iki gündür iyi gibi ... düzen yapsan da tutmuyor ki akşam uykusu için 9 da yatak odasına götürüyordum sonra bir kaç kere akşam üstü yattı tabi 9 da götürsem de gece 1e kadar uyumadı bütün düzen çabaları boşa gitti bende bıraktım...
benim oğlan emiyor genzine çok kaçıyordu başlarda sonra o da ben de alıştık içiyor ya ona da şükür hiç veremeyen var zaten ek gıda falan derken yaşları gelecek Allah'ın izniyle :emir_bebek:

etkilemez sanmam ...
bizim ki bir gün iyi bir gün kötü uyku konusunda gündüz bir ara hiç uyumuyordu bir iki gündür iyi gibi ... düzen yapsan da tutmuyor ki akşam uykusu için 9 da yatak odasına götürüyordum sonra bir kaç kere akşam üstü yattı tabi 9 da götürsem de gece 1e kadar uyumadı bütün düzen çabaları boşa gitti bende bıraktım...
benim oğlan emiyor genzine çok kaçıyordu başlarda sonra o da ben de alıştık içiyor ya ona da şükür hiç veremeyen var zaten ek gıda falan derken yaşları gelecek Allah'ın izniyle :emir_bebek:
Evet zaman çok hızlı geçiyor anne sütü alsında. Bizim gece uyuma problemimiz yok şükür 8.30 uyur ama sabah 6da uyanır

akşam 8,30 mu iyiymiş benim ki çoğu zaman gece 1 uyuyor gece uykusuna erken yatarsa çok uyanıyor geç yatarsa 7-8 saat hiç uyanmadan uyuyor benimde işime geliyor

akşam 8,30 mu iyiymiş benim ki çoğu zaman gece 1 uyuyor gece uykusuna erken yatarsa çok uyanıyor geç yatarsa 7-8 saat hiç uyanmadan uyuyor benimde işime geliyor
İşte hepsinin ayrı bi düzensiz düzeni var :KK49:gelişimi nasıl boyu kilosu ne durumda

67 cm 6800 gr doktor çok hareketli bir bebek o yüzden şişman bir bebeğiniz olmaz alıştırın kendinizi dedi sizde durumlar ne

Biz de 2.5 aylıkken başladı Ozgemacit Ozgemacit son sürat devam ediyor damağı geliştiği için dedi doktor günde 3-4 kere kıyafet değişiyoruz her tuttuğunu çekiyor önlük takmaya korkuyorum o yüzden

bir de her tuttuğunu ağzına götürüyor oy oy bütün battaniyeleri ıslak :halay:

senin bebişin de poposu mor gibi mi? doktora sorayım diyorum hep unutuyorum

doktor 5. ayda ek gıdaya başlayın dedi bize bugün :işsiz:

nasıl olacak ya

X