Eylül 2016 Anneleri

tracy hoog bende de var kitabı oğlum yemişim kitabı dedi aslında 2 aya kadar çok iyiydi sonradan bozdu :) şimdi uyuyor bakalım bir iki saate kalkar sonra otururuz gece 00 görürüz sonra yatarız 7 de kalkar emer 9,30- 10 gibi kesin kalkış bir saat uyanık sonra öğlen uykusu uyanınca bir daha uyutmayı deneyeyim bakalım ne yapacak

tracy hoog bende de var kitabı oğlum yemişim kitabı dedi aslında 2 aya kadar çok iyiydi sonradan bozdu :) şimdi uyuyor bakalım bir iki saate kalkar sonra otururuz gece 00 görürüz sonra yatarız 7 de kalkar emer 9,30- 10 gibi kesin kalkış bir saat uyanık sonra öğlen uykusu uyanınca bir daha uyutmayı deneyeyim bakalım ne yapacak
Ohh ne güzel maşallah 10 a kadar uykuuuu :63: bizde banyosunu yaptırdık 8de uyudu sabah 6 da ayaktayız :kızgın:

Kıyafet giydirirken zorlanan bir tek ben miyim? Ps: sadece zıbın ve tulum giydiriyorum çift parça giydirsem fıtık olurum herhalde :işsiz:

bebekmi zorluyor yoksa eğilmekten belin mi ağrıyor :KK70:
benim doğduğundan beri belim ağrıyor valla alt değiştirmeden sonra ağrılar çekiyorum iki saat :KK70:

oğlum zorluyor altını bağlamaya çalışıyorum bırak beni döneceğim diyor inatla ben düzeltiyorum o soluna dönmeye çalışıyor

"hayır bütün gün fırsatın var altını açınca mı aklına geldi" diyeceğim gene bön bön bakıp gülücük atacak
:KK70:

oğlum zorluyor altını bağlamaya çalışıyorum bırak beni döneceğim diyor inatla ben düzeltiyorum o soluna dönmeye çalışıyor hayır bütün gün fırsatın var altını açınca mı aklına geldi diyeceğim gene bön bön bakıp gülücük atacak :KK70:
ayy yerim :)) hastanede kalırken bir 0refakatçı vardı haliyle hastalar zorlanıyor falan.. analar böyle böyle kocuyor demişti :KK70: bizimkide o hesap :KK70:
benimkide alt değiştirirken bütün vücudunu hoplatıyor nerdeyse :) ee sürekli bezle yaşıyorlar altlarını açıncada mutlu oluyorlar nolcak..
yarın aşımız var çok stresli ve mutsuzum bebeğimin canının 1 gr yanmasına tahammülüm yok dayanamıyorum ya napıcam ben böyle :KK43:

Oy oy o aşılar... Gelmesin istiyorum aşı günleri ama geliyor canına yandığım... 50 gün kaldı 6 ay aşısına şafak sayıyorum resmen :kızgın:

bebekmi zorluyor yoksa eğilmekten belin mi ağrıyor :KK70:
benim doğduğundan beri belim ağrıyor valla alt değiştirmeden sonra ağrılar çekiyorum iki saat :KK70:
Aynen bende büyük sıkıntı dışarı çıkarken çift giydiriyorum kavga kıyamet hele banyodan sonra büyük harp çıkıyor. Bu arada bugün çok soğuk ve kar vardı fenaa bizde randevumuzu Perşembe'ye aldık tekrar oğluşun tırnağını tedaviye cebelleşiyorum şuan zeytin yağı ve sarımsağı bekletip ilaç gibi sürücem ilaç kullanmadan önce deneyim bi @uyusukkontes

İyi akşamlar oğlum 1 eylül doğumlu bizde geldik :halay:

iyi akşamlar hoş geldin :KK53:

Ozgemacit Ozgemacit gidemediniz mi? kötü olmuş ya inşallah işe yarar da ilaca hakikaten gerek kalmaz bize doktor pipisi kızarık diye bir krem verdi poposu çok kötü oldu yan etki yaptı :KK43: geçirene kadar ne çektim

bende gelmesin istiyorum yaaa valla çok mutsuzum inşallah çok acıtmaz :KK43:

o gün ağlayarak uyandı hep... akşamda üşüdü gibi geldi sardım sarmaladım ateşi çıktı :KK43: sarıp sarmamak lazımmış aşıdan sonra onu anladım hayır iki aylık aşıda sarmadım 4 aylık aşıda neden sardım bilemedim

iyi akşamlar hoş geldin :KK53:

Ozgemacit Ozgemacit gidemediniz mi? kötü olmuş ya inşallah işe yarar da ilaca hakikaten gerek kalmaz bize doktor pipisi kızarık diye bir krem verdi poposu çok kötü oldu yan etki yaptı :KK43: geçirene kadar ne çektim
Çok soğuktu Perşembe cuma hava ısınıyormuş o yüzden erteledik. Ay çok geçmiş olsun bende oyüzden ilaç kullanmaktan çok korkuyorum:KK43: bu arada ek gıdaya başladınız mı :-)

eşim işe üç kazak giyip gidiyor :KK70: ya benle dalga geçtiği için ya da hava gerçekten soğuk

geçen gün uzun bir aradan sonra d vitaminini kaşıkla verdim kaşığa atladı... tabi iki gündür kaşıkla verince ilacında tadı hoşuna gitmedi ağzını kilitliyor sıpam... ama meyve tatlı olunca kolay olacak gibi ya bakalım kilo alımı sabit olsa 6. ayı beklerdim ama iki ayda zorla 1 kilo aldı 4,5 ayda 3 kilo... o yüzden muhtemelen bu ayın 20sinde başlayacağım da

dün youtube da bir doktor dinledim 5 gün elma suyu verin diyor arttırarak sonra atıyorum armut tadımına geçerken, öğlen öğünü başlayın diyor beş günde bir yeni bir öğün ekleyip miktar arttırın adamı dinleyince beynim durdu :KK17:

X