Gebeliğe Hazırlık Eylül 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar döngümün 28. Günü kürtajdan sonra regl düzenim biraz bozulduğu için bata muhtemelen 4-5 gün var bu sabah gebelik testi yaptım çok hafif bir kırmızılık gördüm ama aslında bat a da var daha.Gerçi gördüğümden de emin olamıyorum zaten sizce hafif bi ikinci çizgi var mı?

Eklentiler

• 6B0448C0-F4C7-4B1A-A0AC-EBBFEE580C91.jpeg
    6B0448C0-F4C7-4B1A-A0AC-EBBFEE580C91.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar döngümün 28. Günü kürtajdan sonra regl düzenim biraz bozulduğu için bata muhtemelen 4-5 gün var bu sabah gebelik testi yaptım çok hafif bir kırmızılık gördüm ama aslında bat a da var daha.Gerçi gördüğümden de emin olamıyorum zaten sizce hafif bi ikinci çizgi var mı?
Ne zaman kürtaj olmuştunuz betanız sıfırlanmıştı değil mi? Var gibi görünüyor inşallah sağlıkla sizinledir bebeğiniz🥰🥰

Mayıs ve haziranda tavşanlar gibiydik. Bu resmen tek seks 12 Eylül 🤣inşallah rabbim isteyen herkese kısa sürede versin bizimkise sağlıkla ilerlesin 🤲🏻
canımmm cok sevındım yaaaa, benımde yumurtlamam 12 eylul keske bende artık ıkı cızgı gorsem ya :KK43: Rabbım saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın amınnn

Şuan reglye 3 gün var. Aşırı uykum geliyor ve gazım var. Başka belirtim yok canım adet belirtimde pek yok . Göğüslerim hassas bi tık
benımde 2gun kaldı bakalım. benımde gogus agrım normalde cok olur hep kendımı gebe zannederım hatta her ay ama bu ay cok az bır sızı. bıraz kasık agrısı. ama her ay hamıle sandıgım ıcın kendımı hıc test vs yapmak gelmıyor ıcımden :KK43:

benımde 2gun kaldı bakalım. benımde gogus agrım normalde cok olur hep kendımı gebe zannederım hatta her ay ama bu ay cok az bır sızı. bıraz kasık agrısı. ama her ay hamıle sandıgım ıcın kendımı hıc test vs yapmak gelmıyor ıcımden :KK43:
Canım aslında yapsan rahatlarsın çok az kalmış. Pozitifse ne ala❤️ Negatif olursada adet olana kadar umut var ❤️

X