Gebeliğe Hazırlık Eylül 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrba Arkadaşlar ben 3 ay önce düşük yaptım bu ayın 20 sinde 4.ay olacak bebek istiyoruz Daha bişe yok bakalım şuan yumurtlama zamanımdayım inşallah bu ay tutar Rabbim Hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah 🤲🏻😊

Valla sayımız az henüz ama eve varayım listeye ilk seni ekleyeceğim 💪🙏
Merhaba benm bat gelmedi ama test yaptm yumrtlama gecti olsa cikardi simdiden yerimi ayirayim eylule yazarsniz☺️ topigin ugur getirir hepimize insallh

Merhaba hanımlar yeni üyeyim. 3 aydır çocuk istiyorum ama bu ay ciddi bir yumurtlama takibine başladım 11 aylık evliyim. 29 temmuzda adet oldum, 28-29 günde bir adet oluyorum, dün ve önceki gün yumurtlama testi pozitif bugün silikleşmeye başladı çizgi. Belki ben de Eylül ayının 1inde gebe olduğum haberini alırım. İnşallah rabbim en hayırlı zamanda hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. 🙏

Merhaba hanımlar yeni üyeyim. 3 aydır çocuk istiyorum ama bu ay ciddi bir yumurtlama takibine başladım 11 aylık evliyim. 29 temmuzda adet oldum, 28-29 günde bir adet oluyorum, dün ve önceki gün yumurtlama testi pozitif bugün silikleşmeye başladı çizgi. Belki ben de Eylül ayının 1inde gebe olduğum haberini alırım. İnşallah rabbim en hayırlı zamanda hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. 🙏
merhaba hayırlı olsun inşallah bu ay güzel haberler alırız sizden:)

Merhabalar başarısız 3 klomen sonrasnda tüp amelyt sonrasında bır kımyasal geçirdim.. Bat 5 eylül 💕 inşallah eylül ayı hepımıze ugurlu gelır

Bende köşeye bi yere sıkışayım bari 😃 bat 16 eylül 🎈 inşallah gebelik planlama ile ilgili hepimizin son topiği olur ekimde anneler gruplarına geçeriz 🌸🌸🌸🌸🌸

Merhaba hanimlar bende 2 senedir cocuk sahibi olmak istiyorum 2 ay önce doktor kontrollerine basladim ve ameliyat olmam gerekti 9 cm kistim vardi ayni zamanda pcoyum süt hormonum yuksekti onu dusurduk ameliyat sirasinda kistle birlikte tüpumun biride alindi ve bu ay hsg cekildim şükur ki tek kalan tüpümde acikti kendim regl görmedigim icin bu ay duphastona basladim buyuk ihtimal agustos sonu veya eylul basi regl olacagim bana 3. Veya 4. Gunu gel dedi sizce klomen falan icinmi acaba cunku diger hormon testlerim falan hepsi yapildi inşaallah hepimiz iyi haberler oluruz ve annelik duygusunu en kisa zamanda tadariz

X