Gebeliğe Hazırlık Eylül 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende 7 eylülde hüsranı görürsem hsg çektirmeyi düşünüyorum artık kısmet inşallah 3. yıla özel 3 kişi oluruz :/

Ben de varım
en kısa zamanda:süslü:olması dileğiyle
yılsak yıkılsak da yine devam:uykucu:

merhaba kızlar folik asit kullanıyor musunuz ben aldım ama henüz başlamadım ben ekimde doktoruma randevu bulabildim çok yoğun oluyor spiralim var o zaman çıkartıcam sonrasında Allah ne zaman nasip ederse inşallah:) folik asite eylül başında başlıyayım diyorum rabbim tez zamanda nasip eder hepimize inşallah
Ben kullanıyorum bu ay başladım,coraspin de alıyorum gün aşırı

Pinky93 Pinky93 canım bat bilgileri yazcak mısın
birde hepimiz hakkında bilgilendirme eklemesi de yapsan güzel olmaz mı :KK51:

sende benim gibisin desene kurbanlık koyun gibiyiz. Peki belirtilen var mı senin de rengl için
Kuzum gece bel ve kasık ağrısından kıvrandım, bacaklarıma vurdu artık. O yüzden pedi koydum yattım ama daha tık yok. Benim de hiç şaşmaz günü bekliyorum bugün yarın mutlaka gelecek. Hatta pazartesiye randevu aldım klomen başlayacak yine heralde.

Kuzum gece bel ve kasık ağrısından kıvrandım, bacaklarıma vurdu artık. O yüzden pedi koydum yattım ama daha tık yok. Benim de hiç şaşmaz günü bekliyorum bugün yarın mutlaka gelecek. Hatta pazartesiye randevu aldım klomen başlayacak yine heralde.
bende pazartesiye randevu aldım. Ben diek tüp bebek istiyorum dicem galiba yaaa.. Çok sıkıldım artık beklemekten. Benim başımda ağrır rengl öncesi. Bugün yokluyor baş ağrısı. Dün parol içmiştim yoklamıştı yine. Bugün birşey içmemeyeyim. GEcikme olmasın. Bir de ben yarın aşı olucam 2. dozu

bende pazartesiye randevu aldım. Ben diek tüp bebek istiyorum dicem galiba yaaa.. Çok sıkıldım artık beklemekten. Benim başımda ağrır rengl öncesi. Bugün yokluyor baş ağrısı. Dün parol içmiştim yoklamıştı yine. Bugün birşey içmemeyeyim. GEcikme olmasın. Bir de ben yarın aşı olucam 2. dozu
Evet içme artık bence de. Seninle aynı gidiyoruz ☺️ ben de pazartesi aşı olucam. Senin 1 tane çocuk vardı dimi, yanlış mı hatırlıyorum?

Evet içme artık bence de. Seninle aynı gidiyoruz ☺️ ben de pazartesi aşı olucam. Senin 1 tane çocuk vardı dimi, yanlış mı hatırlıyorum?
Evet kuzum bir oğlum var 7 yaşında. Allahtan oda kardeş kardeş diye tutturmuyor bu aralar. Çünkü akşama adar sokakta arkadaşları var oynuyor.

X