Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
günaydın hanımlar, sizlerde durum nedir kan tahlile yapan oldumu? sonuç alan? bendeki durumlar karışık. çizgi sanki koyulaşıyor ama emin olamıyorum. Sonuncusunu biraz once yaptım. sizce koyulaşıyormu?
Sende tuhaf sanki hiç siliklesmemis iğne etkisi azaltması lazım hadi hamilesin desen o kadar kısa sürede hcg salgilanmaz bence bir iğne mi oldun sen canm

tatlım kullandigin bu test markasına güvenmiyorum, farklı bir marka denemeni tavsiye ederim.ben bu sabah bu markayı kullandım ve çok silik çıktı, gölge gibi. ama diğer testte koyu çıkıyor. iki testimi de eklemdim
İkinci testin markası nedir

Sende tuhaf sanki hiç siliklesmemis iğne etkisi azaltması lazım hadi hamilesin desen o kadar kısa sürede hcg salgilanmaz bence bir iğne mi oldun sen canm
evet sadece 250mcg ovitrelle oldum, ve iğnenin etkisi hiç geçmedi. o yüzden testler koyu çıksa da hala hamilelikten emin değilim. metabolizmam da hızlı boyum 165 ve kilom 48 kg. yani bu kadar üzün süre kalmaması lazım. bilemedim

Son testide yaptım kızlar iğnenin 11 günü ve nagatif erken gebelik testim gelsin Çarşamba yaparım bide

Eklentiler

• IMG_20210920_113806.jpg
    IMG_20210920_113806.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 40
Bende gördüm ama negatif diye düşünüyorum. Senin test şuan nasıl gölge duruyor mu
İşteyim canım sabah yaptım birdaha da bakmadım. Gölge var gibi geldi bana ama ben mi yanıldım bilmiyorum. Bir de varsa da iğne etkisidir sanırım. Yarın sabahtan tekrar yapçam hcg

İşteyim canım sabah yaptım birdaha da bakmadım. Gölge var gibi geldi bana ama ben mi yanıldım bilmiyorum. Bir de varsa da iğne etkisidir sanırım. Yarın sabahtan tekrar yapçam hcg
Ben burda baya araştırdım şimdi birinde gördüm doğumunu yapmis maşallah usunmedim aylar önceki yorumlarını okudum 😂 iğneden sonra 10 gün negatife dönmüş teste devam etmiş 13 gün sabah erken gebelik yapmış negatif akşam kaset test yapiyo ikinci silik çizgiyi görmüş kan vermiş 10 çıkmış beta yani uzulmeyelim daha erken inşallah pozitifi görürüz ☺️

Ben burda baya araştırdım şimdi birinde gördüm doğumunu yapmis maşallah usunmedim aylar önceki yorumlarını okudum 😂 iğneden sonra 10 gün negatife dönmüş teste devam etmiş 13 gün sabah erken gebelik yapmış negatif akşam kaset test yapiyo ikinci silik çizgiyi görmüş kan vermiş 10 çıkmış beta yani uzulmeyelim daha erken inşallah pozitifi görürüz ☺️
İnsallah dediğin gibi olur canım 🙏

X