Aşılama Eylül de çatlatma iğnesi olanlar buyrun birlikte bekleyip güzel haberler verelimm💖

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Herkes negatiften sonra pozitif dönüyor ne bu umutsuzluk dur bakalım 14 güne kadar yolu var teste devam et
Bilmiyorum ya hiç öyle hamilelik gibi bir hissim kalmadı belki de o yüzden 🥺 belirtim de yok. Tam tersi adet olacakmisim gibi geliyor bana . Adet belirtilerimi net bildiğim için net konuşabiliyorum 🙃

Arkadaşlar bugün iğnenin 2. Günü (Pazar günü yaptım). Cuma cumartesi pazar günü sol kasığımda ağrı vardı şuan hiç ağrı yok. Sizde böyle bisi yaşandı mi

Mrb kızlar bende 15 eylülde çatlatma iğnesi oldum. 14 15 ve 16.günleri degerlendirebildik acaba az mı oldu. bugün 6 günüm sanki hiç bişey yokmuş gibi hissediyorum

Beklemek güzel insan acaba mı diyor ama kafamdan soruları atıp başka şeylere yöneliyorum 😊 var mı bi belirtiniz
Şuan bi belirtim yok iğne vurulduktan iki üç gün sonra kasik ağrısı vardı okadar bakalım Hayırlısı olsun hakkimzda zor bı surec düşünmemek elde değil aklımdan biran olsun çıkmıyor yorucu .... Sizin ilk mı deneyiminiz sizde varmi belirti falan

Mrb kızlar bende 15 eylülde çatlatma iğnesi oldum. 14 15 ve 16.günleri degerlendirebildik acaba az mı oldu. bugün 6 günüm sanki hiç bişey yokmuş gibi hissediyorum
Benim doktorum igneden sonra iki günde bir degerlendirin dedi kaçırmamaya calisiyoruz sizde devam edin bence ne zaman catlicagi belli olmaz diye düşünüyorum

Şuan bi belirtim yok iğne vurulduktan iki üç gün sonra kasik ağrısı vardı okadar bakalım Hayırlısı olsun hakkimzda zor bı surec düşünmemek elde değil aklımdan biran olsun çıkmıyor yorucu .... Sizin ilk mı deneyiminiz sizde varmi belirti falan
Benim bu ikinci denemem ilki çok fenaydı yumurtam catlamamis igneyle , kiste dönüsmüştü kusmayla doktora gitmistim . 😔 ilk zamanlar kasıklarim agrimisti ama simdi hic bir sey yok 😕

X