Eylülde tedaviye başlayıp EKİMDE Sonuç alanlar burda buluşalım

bi sen mi varsın şekerim herkes nereye gitmiş yaff acıcık sohbet etseydik dimi ama :sm_confused:

arkadaşlar benim tedavim önümüzdeki aya ertelendi. ekimde başlayıp kasımda sonuç alacağım. o yüzden beni çıkarabilirsiniz listeden.ama sizlerin sonuçlarını merakla bekliyorum takip edeceğim inşallah.

merhaba arkadaşlar benide listeye ekler misiniz bugün gonal f vurmaya başladım..hepimize yatadan hayırlı evlat versin diliyorum...

OLSUN CANIM HERŞEYDE VAR Bİ HAYIR.
opuyorumnanaktan

kızlar slm benide çıkartın listeden benim tedavimde gelecek ay nasipse
sizinkilerde olumlu olur inşş dua edeceğim sizlere

6)anemis

hoş geldin anemis
tedavin hayırlı olsun
galiba ilk senin hamişliğini duyuracağız
listeye ekledim

aramıza hoşgeldin anemis benim bugün aşılamam yapıldı ama doktor açıkca aşılama da şans bellidir çok umutlanmayın dedi umarım sonuç onun yüzünü kızartır

arkadaşlar merhaba.yaklaşık bir yıldır sitenin sessiz takipçisi oldum.Buradakilerinin sevinçlerini,üzüntülerini içimde hissettim.onlarla birlikte sabırla bekledim test sonuçlarını..
Artık sıra bana geldi.Tüp bebek tedavisine başladık.henüz yanlızca antibiyotik ve folbiol kullanıyorum.Ekim başında işlem yapılacak...Umarım hakkımızda hayırlısı olur...

elımde bır tane gonalf 900 var ıhtıyacı olana verreyım bu ay kullanması gererklı

Merhaba kızlar, beni de ekleyin demek istedim... ama böyle komik bir sey çıktı. 8 eylülde gonal f'e başladım. Hepinizin tedavisi hayırlısı olsun !

canım hoşgeldin senınde tedavın hayırlı ugurlu olsun inşallah hayırlı haberlerını alırızopuyorumnanaktan

hosgeldın canım tedavın hayırlı ugurlu olsun hepmizi için en hayırlısı olsun inşallah opuyorumnanaktan

aramıza hoşgeldin anemis benim bugün aşılamam yapıldı ama doktor açıkca aşılama da şans bellidir çok umutlanmayın dedi umarım sonuç onun yüzünü kızartır

inşallah utandırır canım doktorunu ama olmazsada üzülme yinede hakkında hayırlısı neyse o olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…