Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

ramazanda herksı bılmıyorum ma benım felegım sastı

aksamları ekmek yemıyorum yemeklerden yıyorum
sahurda da hıc kısmadan yıyorum bakalım suan kılo almıs gıbı gozukmuyorum ama bayramda gorecegız :))))

dur demek lazımmıs 1.5 kılo almıs gorunuyorum
tabıı adet donemı sıskınlıgı ve kabızlık had safhada gercı ama
ısı rıske bırakmamak lazım :)

aksam ıftar

4 kayısı
bır tabak yogurt
ıkı cevız

canım benım valla ne superı
ıftarı cozdum dun ıftarda ıclı kofteler yemekler yememıstım ama sahıurda affetmedım .ç)

sımdı sahuruda halletmeye calısacagım cumku kılo almaktan cok korkuyorum
bak 68 ten 72 ye dondum ve orda cakıldım kaldım :KK43:

dun ıftarda ıkı dılım karpuz yedım

gece uc ıncır uc bardak kadar sut
gayet ıyıydı

lakın bu aksam ıftara davetlıydım bır dolma bır yemek ksıgı pılav tavuk gogsu :)

Canım kadır gecemız mubarek olsun allah daha nıce kandıler gormeyı nasıp etsın cumlemıze ınsaallah canım eyulcm
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bugün birkez daha içime oturdu kilo verme işi , çok beğendiğim bir pantolon oldu çarşıda alamadım olmadı bana :KK14: ama yok kilo veremedim gittim. üniversitedeyken yemek yemiyodum hiç kola+çukulata yiye yiye çok kilo vermiştim ama annemin yemeklerini yeyince gene aynı kilodayım

bugün birkez daha içime oturdu kilo verme işi , çok beğendiğim bir pantolon oldu çarşıda alamadım olmadı bana :KK14: ama yok kilo veremedim gittim. üniversitedeyken yemek yemiyodum hiç kola+çukulata yiye yiye çok kilo vermiştim ama annemin yemeklerini yeyince gene aynı kilodayım

donemsel olark kılo verme teknıklerı degısmelı bende bnu yasayarak ogrendım
eskıden bu yedıklerım gıbı yedıgımde ayda dort kılo verırdım sımdıyse sadece kılomu koruyorum :)
68 den 72 ye cıktım bır yıldır 72 den gram ınmedım :)
taktık degıstır :)))))

ama guzel bır duygu herkes tadar umarım

son haftlar davetler toplantılar ve aılesel dugunler vs ıdı tanınmamak aman allahım ları duymak guzel
renklı kıyafetler

gıymek

eskıden bı acı kahve gıyıyodum dıyolar o neydı oyle
yada ya lacıvert yada sıyah

ya dıyorum eskıden boyle mavı gıyseydım gulerdınız
yadaa pembe:)

sabah yenıden ramazan tmpsoundan sıyrıldım
yagsız tuzsuz menemelere basladım bu taktık dusunuyorum ama henuz bulmadım
yenınden 68 ı gormek ıstıyorum

ınsanlar bunun sımarıklık oldugunu dusunuyor ama degl
karnım hala var ve sınırımı bozuyo :)))))

herkese basarılar

sabah menu :)

ıkı cevız
yagsz menemen
ıkı dılım peynır
uc zeytın
bır bardak sut

sımdı kahve cıkolara ( bıtter ve on gr kadar )

evdeyken açlığa dayanamıyorum ben. Dün gece 11 de midem öyle bir kazındı ki çatladım resmen hiçbirşey fayda etmedi su bitki çayı hiç.. 2 hıyar 1 şeftali yedim bastırdı. Akşam yemeğide yemiştim halbuki..

Diyet yapanlar koladan tatlıdan uzak duruyor ya ben cidden üniversiteye başladığımda yemek yapmaya üşendim hep tek yaşadığım için yalnız yemek yiyemiyorsun. Yanımdan kola çukulata hiç eksik olmazdı.. Öyle bir zayıfladımki pantolonun kenarından kolumuda sokuyordum o derece.. şimdi sağlıklı besleniyorum o günlere göre genede kilo veremiyorum.. düzenli yürüyüşte yapıyorum ama yok.. 160 boyundayım 59 kiloyum.. ama kalça basen ve göbekte kilolar toplanmış durumda. dağınıkta değil yani kollar bacaklar ince biraz tüm kilo ortada hiç hoş değil.. mide rahatsızlığımda var azıcık acı yesem midem çok kötü şişiyor.

birde ben kafama göre bir çay yaptım onu içiyorum. annemin şaştımaşı gibi birşey ne bulduysam onu attım içine.. kurutulmuş adaçayı köyde toplamıştık, taze nane, maydonoz kaynatıp limon sıkıp içiyorum biraz başım dönüyor sanki. neden olabilir? çayla alakası varmı?

evdeyken açlığa dayanamıyorum ben. Dün gece 11 de midem öyle bir kazındı ki çatladım resmen hiçbirşey fayda etmedi su bitki çayı hiç.. 2 hıyar 1 şeftali yedim bastırdı. Akşam yemeğide yemiştim halbuki..

Diyet yapanlar koladan tatlıdan uzak duruyor ya ben cidden üniversiteye başladığımda yemek yapmaya üşendim hep tek yaşadığım için yalnız yemek yiyemiyorsun. Yanımdan kola çukulata hiç eksik olmazdı.. Öyle bir zayıfladımki pantolonun kenarından kolumuda sokuyordum o derece.. şimdi sağlıklı besleniyorum o günlere göre genede kilo veremiyorum.. düzenli yürüyüşte yapıyorum ama yok.. 160 boyundayım 59 kiloyum.. ama kalça basen ve göbekte kilolar toplanmış durumda. dağınıkta değil yani kollar bacaklar ince biraz tüm kilo ortada hiç hoş değil.. mide rahatsızlığımda var azıcık acı yesem midem çok kötü şişiyor.

birde ben kafama göre bir çay yaptım onu içiyorum. annemin şaştımaşı gibi birşey ne bulduysam onu attım içine.. kurutulmuş adaçayı köyde toplamıştık, taze nane, maydonoz kaynatıp limon sıkıp içiyorum biraz başım dönüyor sanki. neden olabilir? çayla alakası varmı?

canım benım bıtkı caylarını cok ıcmemek lazım bazı bunyeye farklı reaksıyon gosterebılır
abartı bı kılon yok ortada toplanan kılo egzersız
plates yap mesela

gecede sut ıcebılırsın ıyı gelebılıyor yada koca bır bardak ayran
seftalı prtakal gıbı meyveler gun ıcınde yenmelı:)
:nazar:

günde 1 yada 2 bardak bitki çayı içiyorum 51 kilo olmaya çalışıyorum zaten hiç 160 olmadım 154-159 arası geziyorum hep ama 151 olmalıyım sabahtan akşama kadar yatıp film izlersem böyle olur tabi püf :X

günde 1 yada 2 bardak bitki çayı içiyorum 51 kilo olmaya çalışıyorum zaten hiç 160 olmadım 154-159 arası geziyorum hep ama 151 olmalıyım sabahtan akşama kadar yatıp film izlersem böyle olur tabi püf :X

canım benım hareket sart:)))

bende egzersıze baslayacagım bakaım

dun oglen buroda haslanmıs makarna ve ıkı kofte yedım bır bardak ayranla bı dılım ekmek

aksam bır ıncır
beyaz leblebı cay

sabah menemen yagız tuzsuz peynır ıkı zeytın sut :)

saat 12 burodayım kahve cıkolata ve on fındık :)

oglen makarna haslanmıs tavuk ve ıkı dılım patates getırdım )))))

bitki çayının zararını gör işte 160 falan yazmışım dudağım uçuklamak üzere 59 kilo olmuşum dün tartıldım 51 olmak istiyorum 160-154-159 Allah ım sana geliyorum

X